מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פסנתר

 איפה אני 

פסנתר

- נמצאו 201 תוצאות | עמוד 13 מתוך 14       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
שיעורי פסנתר [ירושלים]
שיעורים בפסנתר באיזור בית הכרם (בירושלים). השיעורים בסגנון קלאסי ואו מוזיקה קלה, ומתאימים לכל הגלאים, הלימוד מתאים גם למתחילים וגם לבעלי ניסיון בנגינה. ניתן לשלב גם..

מורה לפסנתר- שיעור ניסיון בחינם [הרצליה]
פסנתרן וקלידן מקצועי בוגר רימון ובתחום הקלאסי {ד"ר ארנון ארז, גב' נטשה טדסון, מר רמי לוין} נסיון רב בהופעות עם אמנים שונים, ראש מגמת מוסיקה במכללת "יואב גרא" ומורה ב..
שיעורי פסנתר [תל אביב]
שיעורי פסנתר על ידי יונתן כהן. פסנתרן קלאסי עסוק ומופיע, בעל תואר שני מהאקדמיה למוסיקה בתל אביב ונסיון רב בהוראה. שיעורים באווירה נעימה תוך דגש על התפתחות אישית, ע..
לימודי מוזיקה, שירה, נגינה וטכנאות אולפן [רמת השרון]
שעורי נגינה בקלידים, שירה. אלכס בלסקי מורה מוסמך מלמד בשיטתו הייחודית שמשלבת תוצאה עם הנאה.
לימוד פסנתר [רמת השרון]
לימוד פסנתר בסגנונות ג'אז, רוק, פופ, קלאסי בשיטה מהנה. לימודי פסנתר באווירה מהנה עם אפשרות לשלב לימוד קלאסי עם ג'אז ומוזיקה ישראלית. עבודה על נגינה משמיעה (כן כן אפש..
שיעורים למתחילים בפסנתר [תל אביב]
שיעורים למתחילים בפסנתר, בסגנונות קלאסי, ג'אז, ועוד! לימוד תיאוריה, תווים, סולמות, מודוסים והרמוניה! הכל במחיר זול עם הנחה מיוחדת לגולשי חוגל!
שיעורים פרטיים בפסנתר [רעננה]
שיעורים פרטיים בפסנתר החל מהצעד הראשון. לילדים שאוהבים פסנתר ולמבוגרים שתמיד חלמו עליו. לימודי הרמוניה, טכניקה והאזנה למוסיקה.
שיעורי נגינה בפסנתר []
שיעורי נגינה בפסנתר למתחילים ולמתקדמים בכל הגילאים, ניתנים ע"י מורה למוסיקה עם נסיון בלימוד נגינה, בהוראת מוסיקה ובטיפול במוסיקה. הלימוד נעשה באוירה נעימה תוך התאמה ..
מורה לפסנתר [תל אביב]
מורה מנוסה המלמדת באופן חוויתי ומעמיק. לימוד הפסנתר מאפשר לפתח יכולות מוטוריקה וחשיבה ומכניס את התלמיד לעולם הקסום של המוסיקה. מורה בכירה מוסמכת בעלת תארים רבים בא..
מורה לפסנתר, תיאוריה והרמוניה של המוסיקה הקלאסית [תל אביב]
שעורי פסנתר ממורה צעיר ומקצועי סטונדט לפסיכולוגיה- תואר ראשון. מלמד פסנתר תיאוריה והרמוניה של המוסיקה הקלאסית- אצל ילדים בגיל צעיר- פיתוח כשרונות צעירים ומאידך ה..
מורה לפסנתר ותאוריה [כפר סבא]
בוגר רימון, סטודנט באקדמיה למוסיקה בירושלים נותן שיעורי מוסיקה למתחילים ומתקדמים בפסנתר, תאוריה, הרמוניה, קצב, פיתוח שמיעה, אילתור והלחנה. לפי יכולת ומטרת התלמיד/ה ..
ההנאה שבנגינה - לגלות את הפסנתר [תל אביב]
שעורי פסנתר עם דגש על התאמת החומר וקצב ההתקדמות ליכולת האישית.
שיעורי פסנתר לילדים ומבוגרים! [רמת השרון]
תמיד חלמתם ללמוד פסנתר וזה לא יצא? רוצים שהילדים שלכם ילמדו לנגן ? אף פעם לא מאוחר מדי, ואם הילדים בני 5 ומעלה אז גם לא מוקדם מדי! בואו לחוות חוויה מוסיקלית מאתגרת..
שיעורי מוסיקה ופסנתר [ירושלים]
פסנתרן שלמד ברימון ביה"ס למוסיקה וב - VICTORIAN COLLEGE OF THE ARTS באוסטרליה, מלמד ג`אז, מוסיקה קלה, קומפוזיציה, עיבוד, פתוח יצירתיות דרך אלתור, עבודה על חומר מקורי..
לימוד נגינה [חיפה]
לימוד פסנתר/אורגן. בשיטה הקלאסית לעומק או בשיטה חדישה כדי לנגן אחרי תקופה קצרה מוסיקה פופולרית. כולל עבודה עם מחשב ותוכנות תיווי, מיקצבים, עיבוד, קומפוזיציה ועוד..

מה זה פסנתר?

הפסנתר הומצא על ידי ברתולומיאו כריסטופורי, אוצר כלי הנגינה של משפחת מדיצ'י בפירנצה בשנת 1699. החידוש בפסנתר, בשונה מכלי המקלדת האחרים שהיו קיימים עד כה, הוא שבפסנתר היה אפשר לשלוט על חוזק הצליל בהתאם לעוצמת הלחיצה על הקליד, ולכן זכה הפסנתר לשם "פיאנו-פורטה" (Piano-Forte, באיטלקית חלש-חזק), כיום, בשפות רבות נקרא הפסנתר "פיאנו" (Piano), כקיצור של פיאנו פורטה. ניתן לנגן חזק יותר וחלש יותר במנגינות שונות ומגוונות. ברוב היצירות הביטויים פיאנו ופורטה כתובים כ-p פיאנו וכ-f שזה פורטה.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*

*