מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פסנתר

 איפה אני 

פסנתר

- נמצאו 220 תוצאות | עמוד 13 מתוך 15       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
שיעורי פסנתר - ג'אז, לטיני ומוזיקה קלה [תל אביב]
מוזיקאי, פסנתרן, מלחין ומעבד, מלמד: פסנתר - תוים, ליווי, הרמוניה, אלתור, ג'אז, מוזיקה קלה, מוזיקה לטינית, הלחנת שירים, עיבוד, תאוריה, פיתוח שמיעה, פיתוח חוש קצב, הפק..

שיעורי פסנתר בהרצליה [הרצליה]
בוגרת המחלקה למוסיקה באוני' בר-אילן, סטודנטית לתואר שני לתרפיה במוסיקה ותנועה, תעודת הוראה. מלמדת פסנתר, גם בביתו של התלמיד, בשיטה חדשה, קלה, חווייתית ומעמיקה הכוללת..
לימוד נגינה [חיפה]
לימוד פסנתר/אורגן. בשיטה הקלאסית לעומק או בשיטה חדישה כדי לנגן אחרי תקופה קצרה מוסיקה פופולרית. כולל עבודה עם מחשב ותוכנות תיווי, מיקצבים, עיבוד, קומפוזיציה ועוד..
שיעורי פסנתר - ג'אז, לטיני ומוזיקה קלה בגבעתיים [גבעתיים]
מוזיקאי, פסנתרן, מלחין ומעבד מלמד באולפן מרווח, מאובזר וממוזג בגבעתיים, חנייה צמודה בשפע. ניתן ללמוד: תוים, ליווי, הרמוניה, אלתור, ג'אז, מוזיקה קלה, מוזיקה לטינית, ה..
שיעורי פסנתר לילדים ומבוגרים! [רמת השרון]
תמיד חלמתם ללמוד פסנתר וזה לא יצא? רוצים שהילדים שלכם ילמדו לנגן ? אף פעם לא מאוחר מדי, ואם הילדים בני 5 ומעלה אז גם לא מוקדם מדי! בואו לחוות חוויה מוסיקלית מאתגרת..
המרכז ללימודי מוזיקה [כפר סבא]
שיעורים פרטיים על פסנתר, אורגן ואקורדיון מידי מורה מוסמכת. - אפשרות לערוך את שיעורי הנגינה בבית התלמיד. - לתלמידים אשר טרם רכשו כלי נגינה תינתן אפשרות להתאמן עד לרכי..
שיעורי פסנתר ותאוריה לכל גיל - רותי ורטהיים [רמת גן]
שיעורי פסנתר לכל גיל, כולל מבוגרים שרוצים להתחיל עכשיו! סגנונות- קלאסי וליווי שירים. מתאים גם למי שניגן וגם למתחילים ממש. שיעורי תאוריה ופיתוח שמיעה- הכנה לבחינות כ..
שיעורי פסנתר בהוד השרון [הוד השרון]
בוגרת המחלקה למוסיקה באוני' בר-אילן, סטודנטית לתואר שני לתרפיה במוסיקה ותנועה, תעודת הוראה. מלמדת פסנתר, גם בביתו של התלמיד, בשיטה חדשה, קלה, חווייתית ומעמיקה הכוללת..
שיעורים למתחילים בפסנתר [תל אביב]
שיעורים למתחילים בפסנתר, בסגנונות קלאסי, ג'אז, ועוד! לימוד תיאוריה, תווים, סולמות, מודוסים והרמוניה! הכל במחיר זול עם הנחה מיוחדת לגולשי חוגל!
שעורי נגינה בפסנתר ואורגן [פרדס חנה כרכור]
השיעור מותאם אישית לכל תלמיד ובכל תחום אשר יבחר (ביצוע, הלחנה, תיאוריה) ומתאים לכל גיל ולכל רמה!
שיעורי פסנתר [תל אביב]
שיעורי פסנתר על ידי יונתן כהן. פסנתרן קלאסי עסוק ומופיע, בעל תואר שני מהאקדמיה למוסיקה בתל אביב ונסיון רב בהוראה. שיעורים באווירה נעימה תוך דגש על התפתחות אישית, ע..
כלי זמר אשדוד - פסנתר [אשדוד]
כלי זמר אשדוד - לימוד פסנתר השיעור הוא שעור פרטי המועבר ע"י מורה מקצועית. ההתקדמות מובטחת ובתנאי שתקפידו להתאמן...
ההנאה שבנגינה - לגלות את הפסנתר [תל אביב]
שעורי פסנתר עם דגש על התאמת החומר וקצב ההתקדמות ליכולת האישית.
שיעורים פרטיים בפסנתר [רעננה]
שיעורים פרטיים בפסנתר החל מהצעד הראשון. לילדים שאוהבים פסנתר ולמבוגרים שתמיד חלמו עליו. לימודי הרמוניה, טכניקה והאזנה למוסיקה.
שיעורי נגינה ממוסיקאי מיקצועי [ירושלים]
מורה מנוסה יתן בהנאה ובמקצועיות שיעורים פרטים בפסנתר וקלידים. יש אפשרות ללמוד בבית שלי או בבית התלמיד. אינטרפרטציות, קלסיקה, הלחנת המוסיקה ופיתוח שמיעה וקול. הלימוד ..

מה זה פסנתר?

הפסנתר הומצא על ידי ברתולומיאו כריסטופורי, אוצר כלי הנגינה של משפחת מדיצ'י בפירנצה בשנת 1699. החידוש בפסנתר, בשונה מכלי המקלדת האחרים שהיו קיימים עד כה, הוא שבפסנתר היה אפשר לשלוט על חוזק הצליל בהתאם לעוצמת הלחיצה על הקליד, ולכן זכה הפסנתר לשם "פיאנו-פורטה" (Piano-Forte, באיטלקית חלש-חזק), כיום, בשפות רבות נקרא הפסנתר "פיאנו" (Piano), כקיצור של פיאנו פורטה. ניתן לנגן חזק יותר וחלש יותר במנגינות שונות ומגוונות. ברוב היצירות הביטויים פיאנו ופורטה כתובים כ-p פיאנו וכ-f שזה פורטה.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*

*