מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פסנתר

 איפה אני 

פסנתר

- נמצאו 199 תוצאות | עמוד 11 מתוך 14       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
שיעורי פסנתר [תל אביב]
מפסנתרנית קלאסית מקצועית. תואר שני במוסיקה,. לימוד של סגנונות מגוונים תוך כדי משחק ויצירה. שילוב של דפי עבודה מהנים ללימוד תאוריה, הלחנה ואלתור. ערכת תווים מתנה בשיע..

שיעורי פסנתר [נתניה]
שיעורי פסנתר המתקיימים בביתי בנתניה, השיעורים מתנהלים בהתאם לצרכים וליכולות התלמיד/ה. תלמידים ברמת מתחילים יחלו בשיעורים הראשונים לנגן קטעים מוזיקליים פשוטים בכדי לק..
חוג פסנתר/אורגנית [תל אביב]
פסנתרנית מקצועית, תואר במוסיקה מסיטי קולג ניו-יורק, תעודת הוראה. מופיעה בשנים האחרונות בהרכב קאמרי עם חברי הפלהרמונית ברחבי הארץ. סגנון הוראה מגוון לפי נטיות התלמיד ..
שיעורי נגינה פסנתר וקלידים [אביחיל]
"תפקידו של המורה הוא לשקף לתלמיד את יכולותיו ולהניח בפניו סימני דרך למטרה שהציב" דרך הנגינה אפשר ללמוד המון דברים. התמדה, ביטוי עצמי, תקשורת עם הסביבה, יצירתיות, ..
מורה לגיטרה [תל אביב]
שמי רפאל כהן ואני מורה לגיטרה. אני בוגר רימון במגמת קומפוזיציה. אני מנגן על גיטרה ופסנתר כבר 16 שנים ומתמחה בעיבודי שירים לגיטרה. כתבתי והלחנתי שירים רבים כאשר שנ..
שיעורי פסנתר עם שחר! [תל אביב]
שלום, שמי שחר גלזר, פסנתרנית ומורה למוזיקה. אני מלמדת את אומנות הפסנתר בהנאה רבה בהתאם לרמה ולקצב האישי של כל תלמיד. כמו כן, אני מתאימה לכל תלמיד תוכנית מיוחדת בהתאם..
מורה לפסנתר [תל אביב]
שיעורי פסנתר באווירה תומכת ורצינית עם התייחסות והכוונה אישית, תוך התמקדות ביצירת זיקה ודיאלוג עם עולם המוסיקה הקלאסית. פסנתרן מקצועי, בוגר ביה"ס הגבוה למוסיקה-פרנק..
מורה לפסנתר [פתח תקוה]
אני מורה לפסנתר בעל נסיון רב ועומד גם בראש המחלקה לביצוע בקונסרבטוריון בתל אביב. מעוניין ללמד תלמידים מהרמה ההתחלתית ועד לרמה המתקדמת ביותר. השיעור המעשי גם כולל ל..
מורה לפסנתר [רחובות]
מוסיקאית ופסנתרנית מקצועית, בעלת תואר שני במוסיקה: ביצוע וליווי בפסנתר. בעלת ניסיון לימוד של כ-30 שנה, הן מבחינת ביצוע והן מבחינת תיאוריה ופיתוח שמיעה. מלמדת בסגנון ..
לימוד נגינה בפסנתר ואורגנית [תל אביב]
לימוד תווים ונגינה בפסנתר או אורגנית למתחילים מגיל 8 בסגנון מוסיקה קלה, ליווי, אלתור וכתיבת שירים. השיעורים ניתנים ע"י מוסיקאית פעילה בעלת נסיון של שנים רבות בנגינה ..
מורה לפסנתר בחולון (גבול תל אביב) []
מורה לפסנתר בחולון, תל אביב ובאזור המרכז מעביר שיעורי נגינה ותאוריה. מוסיקאי פעיל, מלחין ומעבד, תאוריטיקאי לקראת סיום תואר ראשון באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים. ..
שיעורי פסנתר [רמת ישי]
שיעורי פסנתר למתחילים ומתקדמים. לימוד נגינה בפסנתר ממורה מוסמך בעל תואר ראשון מהאקדמיה למוזיקה בירושלים. נגינה בסגנונות הג`אז, בלוז, קלאסי ומוסיקה פופולארית. במקביל..
לימוד נגינה בפסנתר [קריית אונו]
להיות מורה מקצועי לנגינה זה לא רק ידע בתחום. זו הנשמה, הרצון לפגוש כל אחד במקום הייחודי שלו, ההקשבה, ההירתמות לנטיעת אהבה למוסיקה, העידוד בשעות של משבר. סקרנים לדעת ..
מורה לפסנתר [ירושלים]
שיעורי פסנתר ואורגנית לכל הגילים ניתנים גם בבית התלמיד, ע"י מורה מוסמכת ומנוסה + המלצות, בוגרת האקדמיה למוסיקה בירושלים. הלימוד מותאם לאישיותו של התלמיד וניתן בנוע..
פסנתר וגיטרה בכיף [תל אביב]
בוגר טרי של האקדמיה למוסיקה בירושלים וביה"ס רימון מלמד פסנתר וגיטרה בדגש על נגינת וליווי שירים, מוסיקה קלה, קריאת תווים ואקורדים ויסודות התיאוריה של המוסיקה - בביתי ..

מה זה פסנתר?

הפסנתר הומצא על ידי ברתולומיאו כריסטופורי, אוצר כלי הנגינה של משפחת מדיצ'י בפירנצה בשנת 1699. החידוש בפסנתר, בשונה מכלי המקלדת האחרים שהיו קיימים עד כה, הוא שבפסנתר היה אפשר לשלוט על חוזק הצליל בהתאם לעוצמת הלחיצה על הקליד, ולכן זכה הפסנתר לשם "פיאנו-פורטה" (Piano-Forte, באיטלקית חלש-חזק), כיום, בשפות רבות נקרא הפסנתר "פיאנו" (Piano), כקיצור של פיאנו פורטה. ניתן לנגן חזק יותר וחלש יותר במנגינות שונות ומגוונות. ברוב היצירות הביטויים פיאנו ופורטה כתובים כ-p פיאנו וכ-f שזה פורטה.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*

*