מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פסנתר

 איפה אני 

פסנתר

- נמצאו 198 תוצאות | עמוד 12 מתוך 14       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
שיעורי פסנתר [נתניה]
שיעורי פסנתר המתקיימים בביתי בנתניה, השיעורים מתנהלים בהתאם לצרכים וליכולות התלמיד/ה. תלמידים ברמת מתחילים יחלו בשיעורים הראשונים לנגן קטעים מוזיקליים פשוטים בכדי לק..

לימודי מוזיקה, שירה, נגינה וטכנאות אולפן [רמת השרון]
שעורי נגינה בקלידים, שירה. אלכס בלסקי מורה מוסמך מלמד בשיטתו הייחודית שמשלבת תוצאה עם הנאה.
לימוד נגינה [חיפה]
לימוד פסנתר/אורגן. בשיטה הקלאסית לעומק או בשיטה חדישה כדי לנגן אחרי תקופה קצרה מוסיקה פופולרית. כולל עבודה עם מחשב ותוכנות תיווי, מיקצבים, עיבוד, קומפוזיציה ועוד..
שיעורי פסנתר [רמת ישי]
שיעורי פסנתר למתחילים ומתקדמים. לימוד נגינה בפסנתר ממורה מוסמך בעל תואר ראשון מהאקדמיה למוזיקה בירושלים. נגינה בסגנונות הג`אז, בלוז, קלאסי ומוסיקה פופולארית. במקביל..
פסנתר וגיטרה בכיף [תל אביב]
בוגר טרי של האקדמיה למוסיקה בירושלים וביה"ס רימון מלמד פסנתר וגיטרה בדגש על נגינת וליווי שירים, מוסיקה קלה, קריאת תווים ואקורדים ויסודות התיאוריה של המוסיקה - בביתי ..
שיעורים למתחילים בפסנתר [תל אביב]
שיעורים למתחילים בפסנתר, בסגנונות קלאסי, ג'אז, ועוד! לימוד תיאוריה, תווים, סולמות, מודוסים והרמוניה! הכל במחיר זול עם הנחה מיוחדת לגולשי חוגל!
לימוד פסנתר [רמת השרון]
לימוד פסנתר בסגנונות ג'אז, רוק, פופ, קלאסי בשיטה מהנה. לימודי פסנתר באווירה מהנה עם אפשרות לשלב לימוד קלאסי עם ג'אז ומוזיקה ישראלית. עבודה על נגינה משמיעה (כן כן אפש..
שיעורי פסנתר [תל אביב]
שיעורי פסנתר על ידי יונתן כהן. פסנתרן קלאסי עסוק ומופיע, בעל תואר שני מהאקדמיה למוסיקה בתל אביב ונסיון רב בהוראה. שיעורים באווירה נעימה תוך דגש על התפתחות אישית, ע..
מורה לפסנתר- שיעור ניסיון בחינם [הרצליה]
פסנתרן וקלידן מקצועי בוגר רימון ובתחום הקלאסי {ד"ר ארנון ארז, גב' נטשה טדסון, מר רמי לוין} נסיון רב בהופעות עם אמנים שונים, ראש מגמת מוסיקה במכללת "יואב גרא" ומורה ב..
שיעורי נגינה בפסנתר []
שיעורי נגינה בפסנתר למתחילים ולמתקדמים בכל הגילאים, ניתנים ע"י מורה למוסיקה עם נסיון בלימוד נגינה, בהוראת מוסיקה ובטיפול במוסיקה. הלימוד נעשה באוירה נעימה תוך התאמה ..
ההנאה שבנגינה - לגלות את הפסנתר [תל אביב]
שעורי פסנתר עם דגש על התאמת החומר וקצב ההתקדמות ליכולת האישית.
מורה לפסנתר בחולון (גבול תל אביב) []
מורה לפסנתר בחולון, תל אביב ובאזור המרכז מעביר שיעורי נגינה ותאוריה. מוסיקאי פעיל, מלחין ומעבד, תאוריטיקאי לקראת סיום תואר ראשון באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים. ..
מורה לפסנתר [תל אביב]
מורה מנוסה המלמדת באופן חוויתי ומעמיק. לימוד הפסנתר מאפשר לפתח יכולות מוטוריקה וחשיבה ומכניס את התלמיד לעולם הקסום של המוסיקה. מורה בכירה מוסמכת בעלת תארים רבים בא..
שיעורי נגינה פסנתר וקלידים [אביחיל]
"תפקידו של המורה הוא לשקף לתלמיד את יכולותיו ולהניח בפניו סימני דרך למטרה שהציב" דרך הנגינה אפשר ללמוד המון דברים. התמדה, ביטוי עצמי, תקשורת עם הסביבה, יצירתיות, ..
מורה לפסנתר ותאוריה [כפר סבא]
בוגר רימון, סטודנט באקדמיה למוסיקה בירושלים נותן שיעורי מוסיקה למתחילים ומתקדמים בפסנתר, תאוריה, הרמוניה, קצב, פיתוח שמיעה, אילתור והלחנה. לפי יכולת ומטרת התלמיד/ה ..

מה זה פסנתר?

הפסנתר הומצא על ידי ברתולומיאו כריסטופורי, אוצר כלי הנגינה של משפחת מדיצ'י בפירנצה בשנת 1699. החידוש בפסנתר, בשונה מכלי המקלדת האחרים שהיו קיימים עד כה, הוא שבפסנתר היה אפשר לשלוט על חוזק הצליל בהתאם לעוצמת הלחיצה על הקליד, ולכן זכה הפסנתר לשם "פיאנו-פורטה" (Piano-Forte, באיטלקית חלש-חזק), כיום, בשפות רבות נקרא הפסנתר "פיאנו" (Piano), כקיצור של פיאנו פורטה. ניתן לנגן חזק יותר וחלש יותר במנגינות שונות ומגוונות. ברוב היצירות הביטויים פיאנו ופורטה כתובים כ-p פיאנו וכ-f שזה פורטה.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*

*