מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פסנתר

 איפה אני 

פסנתר

- נמצאו 199 תוצאות | עמוד 10 מתוך 14       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
שיעורי פסנתר ואורגן [תל אביב]
שיעורי פסנתר ואורגן ממורה מוסמכת בעלת תואר ראשון ותעודת הוראה. שיעור מלא (60 דקות מלאות ולא 45)

שיעורים במוסיקה [תל אביב]
כל מה שביקשת לדעת בתחום המוסיקה הקלאסית,מוסיקאי מנוסה מוכן לעמוד לרשותך ולספק לך תשובות בנושאים כמו; תאוריה של המוסיקה, הרמוניה, סולפז' וכן היסטוריה של המוסיקה וזיהו..
piano lessons [רמת גן]
מורה מדופלמת לפסנתר וקלידים. לימוד פסנתר מבעלת תואר שני, בוגרת אקדמיה בעלת ניסיון רב שיעורים לכל הרמות: מתחילים, שיטת Suzuki, מתקדמים, הכנה לבגרות השיעורים משולב..
שיעורי מוסיקה ופסנתר [ירושלים]
פסנתרן שלמד ברימון ביה"ס למוסיקה וב - VICTORIAN COLLEGE OF THE ARTS באוסטרליה, מלמד ג`אז, מוסיקה קלה, קומפוזיציה, עיבוד, פתוח יצירתיות דרך אלתור, עבודה על חומר מקורי..
לוטם עזנר- לימודי פסנתר [תל אביב]
באוירה יצירתית ובגובה העיניים. אופי השיעורים גמיש- הדגש המוסיקלי ניתן בהתאם לצורכו/ה האישי והעדפותיו/ה של כל תלמיד/ה. אפשרות להעשרה גם בתחומי התיאוריה, הרמוני..
שיעורי פסנתר וחליל צד [ירושלים]
מורה עם ניסיון רב נותנת שיעורים פרטים לפסנתר וחליל צד לכל הגילאים ולכל הרמות. השיעורים מתקיימים בבית התלמיד או אצלי.
שיעורי פסנתר [חיפה]
שיעורי פסנתר למתחילים בכל הגילאים! בשיעורים ניתן לשלב לימודי הלחנה עם לימודי הנגינה, לפי רמת התלמיד. המורה הינה בעלת תואר ראשון בקומפוזיציה.
שיעורי פסנתר ואורגן בווקאל ראשון לציון []
ווקאל בית הספר למוזיקה ולפיתוח קול מציע לך צוות מנצח של מורים ומורות בוגרי אקדמיות בארץ ובעולם. כיתות אומן עם רמי קליינשטיין, קרן פלס, אוהד חיטמן ועוד. לבית הספר ..
שיעורי פסנתר [ירושלים]
שיעורים בפסנתר באיזור בית הכרם (בירושלים). השיעורים בסגנון קלאסי ואו מוזיקה קלה, ומתאימים לכל הגלאים, הלימוד מתאים גם למתחילים וגם לבעלי ניסיון בנגינה. ניתן לשלב גם..
מיוזיק סנטר חיפה - כלי נגינה והגברה בחוצות המפרץ ח... [חיפה]
מיוזיק סנטר חיפה - אולם תצוגה מכירה ולימוד של כל סוגי כלי הנגינה בכל הרמות. במקום ניתן לקבל ייעוץ ושירות לגבי קניה השכרה תיקון ולימוד כלי נגינה.
לימוד פסנתר [תל אביב]
ליווי שירים, קלאסי, עזרה וכיוון בכתיבת שירים ומוסיקה ועוד. אפשרות גם להכנה למבחנים בתיאוריה ופיתוח שמיעה (למגמות מוסיקה וללימודים אקדמיים). אני מאמינה שכל אחד ואחת ..
מורה לפסנתר קלאסי, ג'אז ומסיקה עכשווית [רמת גן]
זוכה פרס דיקאן הפקולטה לאומנויות הביצוע לשנת 2006. בוגר תוואר ראשון ושני במוסיקה וקומפוזיציה מטעם האקדמיה למוסיקה. בעל ניסיון רב בהוראת פסנתר וקלידים לכל הגילאים בבת..
התחילו לנגן מייד -- לימוד פסנתר קל ופשוט לכולם [ירושלים]
דניאל מלמד פסנתר קלאסי, ג'אז ועוד לפי מספר שיטות הוראה ייחודיות ומתקדמות אשר משיגות תוצאות מיידיות בשטח פעם אחר פעם, תוך הקפדה על יחס אישי, והתאמת קצב הלימודים ליכול..
שיעורי פסנתר [ירושלים]
הוראת פסנתר למתחילים ומתקדמים מסטודנט לקומפוזיציה אפשרות לקיום השיעור בבית התלמיד
לימודי נגינה בפסנתר/קלידים [רמת גן]
יריב טגנסקי, פסנתרן ומורה מקצועי ומנוסה, בעל תואר שני, בוגר האקדמיה למוסיקה ע"ש רובין בירושלים. מלמד ילדים, נוער ומבוגרים. אפשרות לשיעורים בבית התלמיד. לימודים החל מ..

מה זה פסנתר?

הפסנתר הומצא על ידי ברתולומיאו כריסטופורי, אוצר כלי הנגינה של משפחת מדיצ'י בפירנצה בשנת 1699. החידוש בפסנתר, בשונה מכלי המקלדת האחרים שהיו קיימים עד כה, הוא שבפסנתר היה אפשר לשלוט על חוזק הצליל בהתאם לעוצמת הלחיצה על הקליד, ולכן זכה הפסנתר לשם "פיאנו-פורטה" (Piano-Forte, באיטלקית חלש-חזק), כיום, בשפות רבות נקרא הפסנתר "פיאנו" (Piano), כקיצור של פיאנו פורטה. ניתן לנגן חזק יותר וחלש יותר במנגינות שונות ומגוונות. ברוב היצירות הביטויים פיאנו ופורטה כתובים כ-p פיאנו וכ-f שזה פורטה.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*

*