מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד מודעות באיזור המרכז

המרכז

מודעות

- נמצאו 108 תוצאות | עמוד 6 מתוך 8       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
AWA לימוד והיתפתחות דרך מדיטציה ואימון אישי [פתח תקוה]
מרגישים אבודים? נמצאים בפרשת דרכים בחייכם ולא יודעים מה לעשות? מרגישים שאתם לא מוצאים תכלית לקיום? עייפים ומרגישים ש אין כוח להתחיל משהו חדש? סתם רוצים שינוי? יש פית..

מפגש בנושא אמון [תל אביב]
אמון הוא המפתח לצעידה שלנו קדימה ולגדילה. אמון הינו, בין היתר, אנרגיית עבודה רבת-עוצמה, המאפשרת לנו לשפר כמעט כל תחום בחיינו. נסו לראות: האם אתם נותנים אמון בעצמכם..
מודעות [תל אביב]
המודעות כוללה הסתכלות פנימית לתוך האני שלי בשילוב של פתיחת העין השלישית מדיטציה בשילוב של שמנים אתריים על מנת להביא את הגוף למצב של רגיעה הבנה אכילה נכונה ושינוי הרג..
נשים בצמיחה [שוהם]
נשים בצמיחה מיועדת לנשים הרוצות לעשות שינוי, לצמוח, לשפר מערכות יחסים, להתחבר לחלום שלהן ולממש אותו, ליצור את מציאות חייהן מתוך בחירה מודעת, לעצור לרגע ולהקשיב למה ב..
קורס בניסים [רמת גן]
החיים שנועדת לחיות.. כאדם שלו, שבע רצון, מסופק ומוגשם תשפיע על האופן בו מתנהלים חייך. בקורס בניסים נלמד לשפר את היכולת להתמודד עם נסיבות החיים בהצלחה, וליצור שמחה בח..
סדנת הילדה הפנימית [תל אביב]
בסדנה תלמדי להתנסות בילדה הפנימית שלך באמצעות ציור, כתיבה, משחק, תנועה, דרמה, מגע ושיחה, תמצאי את קולה של הילדה השוכנת בקרבך. את תגלי את דרכיה ושאיפותיה.בנוסף תלמדי..
אמנות האישה - עונג שבת לנשים [תל אביב]
מפגשים לנשים הרוצות לשפר את חייהן, להשיב לעצמן את האנרגיה והחיוניות, להגשים חלומות ולפתח יכולות. אתן בהחלט ראויות לכך.
שיעור באמנות החופש [תל אביב]
רובינו נעים בתוך אשליה שאנחנו לכודים. בין אם בהיסטוריה שלנו או נסיבות החיים, ואולי הגוף שלנו, האופי ועוד. במפגש ניזכר בכך שאנחנו חופשיים. ננסה להסיר את השקרים והדמי..
קורס להכשרת מאמנות [תל אביב]
זהו קורס להכשרת נשים לאימון. הקורס מוכר על ידי האיגוד הישראלי לקואצ'ינג ומתקיים על ידי מכון כישורים בכל רחבי הארץ: נ"צ, ראשון, חולון, רעננה, חיפה, עמק יזראעל, טבריה,..
סדנה חד-פעמית לפתיחת העין השלישית! [תל אביב]
סדנה לפתיחת העין השלישית, ראייה על-חושית: מדיטציה מודרכת לפתיחת העין ה-3. ובנוסף נלמד על: אבנים, קריסטלים, ריחות, עשבים, צבעים, מספרים, צורות, סמלים, טכניקות ותרגיל..
מפגש מבוא: הקסם - מסע לריפוי [תל אביב]
במסע שלנו נפגוש בעוצמה שיש בנו, נאפשר לה מקום ומרחב. נלמד איך גם הקשיים שעולים בחיינו הם למעשה כלים עוצמתיים לצמיחה אישית. נראה איך מזהים, מתי הפחד מנהל את חיינו, את..
קורס מידעי קבוצת החמש - תל אביב [תל אביב]
קורס ייחודי שחושף אותנו לעולם האנרגטי המצוי בע"ב השמות, המרכיבים את עץ הספירות. ניגע בנושאים דוגמת חוקי הגלגולים, תיקונים, יקומים מקבילים, רשימת נשמה, נומרולוגיה, ני..
מפגש ''מגע מרפא'' [תל אביב]
מתנת היכולת לרפא טבועה בכל אחת ואחד מאיתנו. במפגש נגלה את כוח הריפוי הקיים בנו ונלמד להיפתח אליו ולתת לו לבוא לידי ביטוי בחיינו. נתחיל ונתנסה בריפוי עצמי ונגלה את ..
לכתוב מהבטן - סדנא לכתיבה אינטואיטיבית [תל אביב]
בואו לכתוב עם האינטואיציה, באופן ספונטאני, אסוציאטיבי, בזרימה מהבטן... לגלות את עצמכם בין המילים... המפגש כולל מסע אל תוך מסתורי הכתיבה האינטואיטיבית והיכרות עם הכת..
מה מניע אותי? - סדנת אניאגרם [תל אביב]
כיצד אני יכול להתפתח באמצעות האניאגרם? כיצד אני יכול להשתחרר מכבלי אישיותי? גלה מה מסתתר מאחורי הקלעים של אישיותך. מה מניע אותך, מה עוצר אותך ומה יכול לקדם אותך. ב..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*