מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד מודעות באיזור המרכז

המרכז

מודעות

- נמצאו 108 תוצאות | עמוד 4 מתוך 8       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
סדנה חווייתית של מדיטציה ודמיון מודרך [פתח תקוה]
באוירה פסטורלית, נחווה אפשרות להתחבר למקומות קסומים של רוגע ושלווה באמצעות מדיטציה ודמיון מודרך. נאפשר לעצמינו ל''סובב את העיניים פנימה'' ולהקשיב לקול הפנימי החבוי א..

קורס אינטראקציה לחיזור יעיל [גבעתיים]
רוצה להבין את שפת החיזור הסמויה בין גברים לנשים? רוצה להיות חופשי לבחור ולכבוש את האישה שאתה רוצה? רוצה ללמוד שפה חדשה לחיזור נכון אחרי נשים? רוצה לקדם את עצמך למאס..
הקלף היומי - סדנת קלפי המסרים קישורים ותקשורים [גבעתיים]
הקלף היומי הינה סדנא ייחודית המלמדת את גישת הפתיחה וההבנה של קלפי המסרים שפיתחתי במהלך שנות עבודתי ברפואה משלימה. הסדנא חוויתית ונעימה, מיועדת לקבוצות קטנות ואינטימי..
סדנת EFT [רמת גן]
בס"ד סדנא חוויתית למודעות ולימוד טכניקה לריפוי עצמאי פשוטה להפליא. בזמן קצר ניתן להגיע לאיזון נפשי/פיזי, להתמודד עם מצבי לחץ, מתח, חרדה ועוד. אפשר לטפל בעצמנו ובאחרי..
מוזמנים לסוכת מלכות מלאה במגוון פעילויות כתמיכה לר... [יפו]
במסגרת אירועי סוכות אנו עומדים להקים סוכה ענקית בין התאריכים 15-19/10/11 ומזמינים את הציבור הרחב להתארח אצלנו בסוכה עם מגוון ארועים אירועים מוזיקליים, פיוטים, הרצאות..
'מחלום- למציאות' [תל אביב]
מתי לאחרונה שאלת את עצמך את השאלות הבאות: #61607; מה מלהיב אותך? #61607; האם יש לך חלום אותו את רוצה להגשים? #61607; האם את מאמינה שיש לך יכולת, אך מרגישה שאינך מ..
דמיון מודרך ומדיטציה [תל אביב]
להיות מאושרים ולחיות את החיים שאתם רוצים בעזרת מדיטציה ודמיון מודרך, בהנחייה אישית שמותאמת אליכם.
אימון קלפים והעצמה - סדנה למתקדמים [תל אביב]
בקורס נשתמש בקלפי האושו זן טארוט ככלי לאימון ופיתוח האינטואיציה. הקורס יכלול אימון קבוצתי, פיתוח ההקשבה הפנימית וההקשבה לשפת התדרים. יהיו מדיטציות שקטות ואקטיביות,..
סמינר - סוד ההצלחה [רמת גן]
סמינר "סוד ההצלחה" יחשוף בפניכם כיצד ליישם את חוק המשיכה בחיי היום יום, מהי הרוח העומדת מאחורי המצליחנים, כיצד לשרוד את מכשולי הגונגל ובנוסף תלמדו שבעה צעדים פשוטים ..
נקודת מפנה - סדנה חוויתית להתפתחות אישית והעצמה [תל אביב]
נקודת מפנה. סדנה בת חמישה מפגשים להעצמה והתפתחות אישית, בשילוב כלים של דמיון מודרך וקלפי מודעות. בסדנה נפתח מודעות לחזקות ולאיכויות שלנו בדרך יצירתית ומאפשרת. בין ה..
מפגש עם הטבע הנשי שבנו [תל אביב]
פעילות חוויתית מהנה ומסקרנת, מתאימה גם לגברים.... בסדנא המוקדשת כולה לנשים, נשיות ואנרגיית האלה האם, נתחבר דרך תנועה, קלפי טארוט ודמיון מודרך, לעוצמה ולרכות הנשית ש..
מעגל נשים. [יפו]
כל מפגש יתחלק לשני חלקים: 1) סבב הקשבה וביטוי, שבו נעלה בכל פעם שאלה או נושא מחיי היומיום וההתמודדויות שלנו כנשים. תוך כדי כך נלמד יחד על אופן ההקשבה שלנו ועל אופן ה..
סדנא להתפתחות ומודעות - בגישה יצירתית הוליסטית [קריית אונו]
בעידן שלנו קיימת המון שליטה על החשיבה והיכולת להכיר בכוחה של החשיבה על חיינו ולהשתחרר היא האתגר שממנו כדאי להתחיל את השינוי. ניתן להשיג כל איכות שאנו רוצים עבורנו ע"..
דרך האמן – הדרך לשחרר את היצירתיות שלך [תל אביב]
אני מזמינה אותך להצטרף לקבוצה אינטימית, ויחד נעבור את התהליך המרתק שבו בעזרת כתיבה, תרגילים, החוויה הקבוצתית וגם בילוי לבד מגלים את היצירתיות שנמצאת בכל אחת מאיתנו, ..
הילינג תתי תדרים [רמת גן]
הילינג תתי תדרים סדנא ייחודית לשינוי תבניות חשיבה ולפתיחת שערים אנרגטיים "מסע מעור לאור"


  שלחו הודעה
ל

*

*

*