מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד מודעות באיזור המרכז

המרכז

מודעות

- נמצאו 108 תוצאות | עמוד 5 מתוך 8       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
מוזמנים לסוכת מלכות מלאה במגוון פעילויות כתמיכה לר... [יפו]
במסגרת אירועי סוכות אנו עומדים להקים סוכה ענקית בין התאריכים 15-19/10/11 ומזמינים את הציבור הרחב להתארח אצלנו בסוכה עם מגוון ארועים אירועים מוזיקליים, פיוטים, הרצאות..

דרך האמן – הדרך לשחרר את היצירתיות שלך [תל אביב]
אני מזמינה אותך להצטרף לקבוצה אינטימית, ויחד נעבור את התהליך המרתק שבו בעזרת כתיבה, תרגילים, החוויה הקבוצתית וגם בילוי לבד מגלים את היצירתיות שנמצאת בכל אחת מאיתנו, ..
סדנת יחד - למען צמיחה, תמיכה וריפוי עצמי [רמת גן]
סדנה הנותנת מענה לאנשים המעוניינים להקנות לעצמם כלים מעשיים לשיפור חייהם ובמקביל לקבל מסגרת תמיכתית, תוך כדי התפתחות וצמיחה אישית. העבודה היא על הגוף ועל הנפש.
נקודת מפנה - סדנה חוויתית להתפתחות אישית והעצמה [תל אביב]
נקודת מפנה. סדנה בת חמישה מפגשים להעצמה והתפתחות אישית, בשילוב כלים של דמיון מודרך וקלפי מודעות. בסדנה נפתח מודעות לחזקות ולאיכויות שלנו בדרך יצירתית ומאפשרת. בין ה..
מפגשי תמיכה, העצמה והתאמה לאנרגיית העידן החדש [ראשון לציון]
עם שינוי חיי ב-180 מעלות - מאישה מסכנה לאישה מאושרת, קיבלתי מהמלאך הנעלה רפאל, תוכנית עבודה: רפא-ל-חיים, בעבור הנשמות הרשומות אצלי לקבלת תמיכה. מדובר בתריסר מפגשים ש..
סדנת המסע שלב ב' [תל אביב]
בסדנא זו מתרגלים אחד על השני טכניקות של תיקשור וקבלת מידע ממקורות גבוהים. עוברים חוויה מיוחדת במינה - טיפול של שיחזור גלגולים בתמיכה קבוצתית. מתרגלים שליחת ריפוי ..
השמחה שבשינוי - סדנא יחודית לנשים [ראשון לציון]
נשים הרוצות לצאת למסע קסום ומרתק להכרת הנשיות, לחולל שינוי פורץ דרך, להתחבר אל הניצוץ הילדי שבהן ולחגוג את החיים...
'מחלום- למציאות' [תל אביב]
מתי לאחרונה שאלת את עצמך את השאלות הבאות: #61607; מה מלהיב אותך? #61607; האם יש לך חלום אותו את רוצה להגשים? #61607; האם את מאמינה שיש לך יכולת, אך מרגישה שאינך מ..
מעגל נשים. [יפו]
כל מפגש יתחלק לשני חלקים: 1) סבב הקשבה וביטוי, שבו נעלה בכל פעם שאלה או נושא מחיי היומיום וההתמודדויות שלנו כנשים. תוך כדי כך נלמד יחד על אופן ההקשבה שלנו ועל אופן ה..
הילינג תתי תדרים [רמת גן]
הילינג תתי תדרים סדנא ייחודית לשינוי תבניות חשיבה ולפתיחת שערים אנרגטיים "מסע מעור לאור"
אימון קלפים והעצמה - סדנה למתקדמים [תל אביב]
בקורס נשתמש בקלפי האושו זן טארוט ככלי לאימון ופיתוח האינטואיציה. הקורס יכלול אימון קבוצתי, פיתוח ההקשבה הפנימית וההקשבה לשפת התדרים. יהיו מדיטציות שקטות ואקטיביות,..
הקלף היומי - סדנת קלפי המסרים קישורים ותקשורים [גבעתיים]
הקלף היומי הינה סדנא ייחודית המלמדת את גישת הפתיחה וההבנה של קלפי המסרים שפיתחתי במהלך שנות עבודתי ברפואה משלימה. הסדנא חוויתית ונעימה, מיועדת לקבוצות קטנות ואינטימי..
סדנת המסע שלב א' [תל אביב]
מטרות הסדנא סדנא ראשונית לפיתוח האינטואיציה - החוש השישי, לימוד "שפת הנפש" וחיבור למדריך הרוחני. סדנא חווייתית הנותנת כלים "לנקות" את הנשמה (דוש לנשמה) על מנת ש..
סדנת מודעות בשילוב מדיטציה להפתח אל הלב [תל אביב]
סדנת צמיחה ומודעות. בעולם המודרני, המהיר ועמוס הפרטים נמצא זמן של שקט לחיבור אינטימי ואמיתי למהות שלנו, בעזרת מדיטציות, דימיון מודרך ונשימה. ננקה חסימות ומקומות תק..
נפתחת קבוצה לתנועה מודעת [תל אביב]
בוא לגלות ולממש עצמך דרך הגוף, ולתת ביטוי למי שאתה באמת. 10 מפגשים של תרגול המשלב תנועה, נשימה וקול, שבהם: *נשחרר מתחים * נשנה דפוסים גופניים, רגשיים ומחשבתיים * נ..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*