מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד צילום באיזור המרכז

המרכז

צילום

- נמצאו 41 תוצאות | עמוד 2 מתוך 3       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
קורס פוטושופ פרטי לצלמים [תל אביב]
קורס מזורז של "פוטושופ לצלמים" המיועד לצלמים דיגיטליים בכל הרמות המעוניינים לשפר את תמונותיהם או לעבד אותן לכדי יצירות אומנות "משוכללות". הקורס קצר ומתומצת ובשניים ש..

לומדים צילום - בית הספר לצילום ועיבוד תמונה [תל אביב]
לומדים צילום, בית הספר לצילום מעביר קורסים לצילום דיגיטאלי למתחילים, מתקדמים ומקצועיים. סדנאות צילום מקצועיות לצילום מוצרים לפרסום, טבע ונוף, פורטרטים ועירום, וכמו כ..
לומדים צילום - קורסים פרטיים -אחד על אחד- [תל אביב]
לימוד צילום דיגיטלי בשיטת "אחד על אחד" לבעלי כל הרמות ולצלמים מקצועיים שרוצים לעשות הסבה ל"דיגיטלי". בסטודיו של אריה שרון. הקורס מותאם אישית לרמתו של התלמיד ומתקדם ב..
קורס צילום מתחילים. [תל אביב]
קורס צילום מתחילים. יציאה מהמסגרת בצילום - אנו לוקחים אתכם למקומות הלא שיגרתים בצילום ומעניקים זווית אחרת למקומות שכולנו מכירים. השיעורים משלבים מפגשים עיוניים ות..
ענן צוקרמן - סטודיו לצילום [תל אביב]
קורס צילום בפתח.......... ע"י האמן ענן צוקרמן. נפתחות קבוצות קטנות ונעימות ללימודי צילום יסודיים. בקבוצות יושם דגש על הקניית יכולות טכניות גבוהות באווירה נינוחה...
קורס פוטושופ לצלמים - בביהס לומדים צילום [תל אביב]
קורס עיבוד תמונה ממוחשב בתוכנת ה"פוטושופ" בצורה קלה, פשוטה ומובנת. הקורס בן 8 מפגשים בני 3 שעות, נערך בכיתת מחשבי PC משוכללת וחדישה, הקורס יתרום לכל צלם, דיגיטאלי או..
סדנת צילום לילה - 7 מפגשים [תל אביב]
סדנה בת 7 מפגשים, כולל 4 מפגשי צילום בשטח, המוקדשת להכרת העולם המופלא של צילומי הלילה.
הרצאות, צילום, טיולים בארץ ובעולם [תל אביב]
הרצאות על צילום תת מימי, צלילה, חקר הים. צילום במים - בריכות שחייה וים. תכנון טיולים בעולם.
סדנת צילום להורים []
אשל עזר, מנחה הסדנה, הוא מבכירי צלמי האופנה והפרסום בארץ. בפעם הראשונה נחשפות שיטות, סודות וכלים אשר ישפרו באופן מיידי ומשמעותי את צילומי משתתפי הסדנה. הסדנאות מיוע..
קורס צילום מתקדמים [תל אביב]
הסדנה מבוססת על סדנת מתחילים מהבחינות הטכניות והאומנותיות. נעבוד על טכניקה ונעמיק בתכנים לטובת "דיוק אסתטי" בצילום. סדנת המתקדמים תכלול בהיבט האומנותי חשיפה רבה לציל..
קורס יסודות הצילום - תל אביב [תל אביב]
הקורס מיועד לחובבי צילום בראשית דרכם או בעלי ניסיון מועט המעוניינים לרכוש את הכלים הדרושים לשליטה מלאה במצלמה ולפיתוח ראייה צילומית עצמאית. מטרת הקורס הקניית מושגי י..
אדמה יוצרת -סדנאות צילום ברמות שונות במרכז הארץ []
אדמה יוצרת בניהולו של יואל שתרוג מבתי הספר הגדולים והמובילים בארץ בלימודי הצילום, עם מאות תלמידים בכל שנה. אדמה פועלת כבית ספר פתוח לצילום עם מגוון תוכניות לימודים..
הסדנא לצילום מגזיני / דוקומנטרי [תל אביב]
הסדנה מיועדת לצלמים בעלי נסיון ששולטים במושגי היסוד של הצילום ושואפים לפתח את העשייה הצילומית שלהם אל מעבר לויזואליה המיידית של הדימוי. במהלך סדנה ייחודית זו יבחרו ה..
קורס צילום מתחילים 09/07/08 [תל אביב]
יציאה מהמסגרת בצילום - אנו לוקחים אתכם למקומות הלא שיגרתים בצילום ומעניקים זווית אחרת למקומות שכולנו מכירים. הלימודים ב"סטודיו הראל" מיועדים לכולם. הלימודים מתקי..
יצירת סרטי ווידאו באופן עצמאי [תל אביב]
מי לא רוצה לעשות סרט בעצמו? אז בוא ולמד לעשות אותו גם באופן נכון, מעניין,מלוטש, בקיצור - מקצועי... אני מלמד-מדריך כל אחד באופן אישי ומעשי כלומר - לומדים תוך כדי עשי..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*