מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד צילום באיזור המרכז

המרכז

צילום

- נמצאו 41 תוצאות | עמוד 3 מתוך 3       

הקודם

הצג תוצאות על גבי מפה
שיעורים פרטיים בעריכת וידאו [תל אביב]
עורך וידאו מנוסה גם בתחום ההוראה מעביר שיעורים פרטיים בעריכת וידאו לכל הרמות. אין צורך בידע קודם.

שיעורים פרטיים בצילום [תל אביב]
מורה מנוסה, בוגרת "קמרה אובסקורה", בעלת ניסיון רב בהדרכה, מציעה שיעורים פרטיים בצילום (סטילס), לזוגות או לבודדים, על כל סוגי המצלמות (אנלוגי, דיגיטאלי). השיעורים יצי..
צילום דיגטלי לנוער [ראשון לציון]
בקורס נלמד: מבנה ותפעול המצלמה – סוגי עדשות, שימוש במבזק, שימוש בחצובה, שימוש בפילטרים, מדידה מדויקת של האור, שימוש באור מלאכותי. רזי הצילום הדיגיטאלי. רזולוציה, מ..
אדמה יוצרת -סדנאות צילום ברמות שונות במרכז הארץ []
אדמה יוצרת בניהולו של יואל שתרוג מבתי הספר הגדולים והמובילים בארץ בלימודי הצילום, עם מאות תלמידים בכל שנה. אדמה פועלת כבית ספר פתוח לצילום עם מגוון תוכניות לימודים..
שיעורים פרטיים בצילום במצלמה דיגיטלית או פילם [תל אביב]
שיעורים פרטיים בצילום סטילס במצלמה אנלוגית או דיגיטלית. השיעורים מותאמים לענינו ורמתו של התלמיד/ה. הכרת המצלמה (הדיגיטלית או האנלוגית - פילם) והפונקציות השונות בה. ה..
מבחר סדנאות צילום ועיבוד תמונה בראשון לציון []
המצלמה מדגדגת לכם בקצה האצבעות? בואו לחוות איתנו את השילוב המרתק של חוויית הצילום הבלתי אמצעית, הידע התיאורטי והטכני לצילום מושלם, ההתבוננות ביצירותיהם של גדולי הצלמ..
קורס פוטושופ - סול לימודי גרפיקה ממוחשבת []
קורס פוטושופ. מיועד לצלמים לכל העוסקים בתחום העיצוב ועיצוב אופנה מאיירים וכולי -מבוא והסברים על התוכנה -פקודות בסיסיות -כלי העריכה -עבודה בשכבות -מסיכות ושיל..
שיעורים פרטיים בפוטושופ - עיבוד תמונות ממוחשב [תל אביב]
שיעורים פרטיים בפוטושופ בבית התלמיד/ה. השיעורים מותאמים לרמתו/ה וענינו/ה של התלמיד/ה. השיעורים יכללו את הכרת תוכנת פוטושופ ושימושיה השונים לעיבוד תמונה דיגיטלי. נעס..
סדנת צילום להורים []
אשל עזר, מנחה הסדנה, הוא מבכירי צלמי האופנה והפרסום בארץ. בפעם הראשונה נחשפות שיטות, סודות וכלים אשר ישפרו באופן מיידי ומשמעותי את צילומי משתתפי הסדנה. הסדנאות מיוע..
סדנת יסודות הצילום - 12 מפגשים [תל אביב]
סדנה בת 12 מפגשים המשלבת לימודים עיוניים, סיורי צילום בשטח ובאולפן, ביקורת עבודות והתבוננות ביצירותיהם של כמה מגדולי הצלמים. הסדנה מקנה ידע מפורט על תיפעול המצלמה בת..
קורס יסודות הצילום - תל אביב [תל אביב]
הקורס מיועד לחובבי צילום בראשית דרכם או בעלי ניסיון מועט המעוניינים לרכוש את הכלים הדרושים לשליטה מלאה במצלמה ולפיתוח ראייה צילומית עצמאית. מטרת הקורס הקניית מושגי י..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*