חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד צילום באיזור המרכז

המרכז

צילום

- נמצאו 39 תוצאות | עמוד 1 מתוך 3       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

קורס צילום פרטי - אחד על אחד [תל אביב]

שעור פרטי הוא הדרך המהירה והיעילה ללמוד צילום בסיסי או מתקדם, על כל סוגיו, כגון: צילום סטודיו, צילום פורטרטים, צילום אירועים ועוד. השיעורים ניתנים בבית התלמיד ובכל מ..

סדנת צילום- הגלריה הירוקה [תל אביב]
הגלריה הירוקה - חגיגה של אומנות בטבע סדנת צילום יחודית + ניתוח עבודות בגלריה נמצא גם אוסף קבוע של פסלים מאבן, וכך נוצר החיבור המיוחד של טבע ואמנות בטבע. מה נתרגל?..
הרצאות, צילום, טיולים בארץ ובעולם [תל אביב]
הרצאות על צילום תת מימי, צלילה, חקר הים. צילום במים - בריכות שחייה וים. תכנון טיולים בעולם.
קורס מבוא לצילום מעשי [תל אביב]
הכרות ושליטה במצלמת סטילס: צמצם, סגר, פוקוס, עדשות, זיכרון, רזולוציה וכו'. תרגול בשטח של האפשרויות הרבות שמציעה המצלמה. תרגול והדרכה של מיקום הצלם, ניתוח מקום, גישה ..
סדנאות צילום טבע ונוף [תל אביב]
חוויה לכל החושים - סדנאות צילום בטבע, הרצאות בנושאי טבע, מיצגים, מופעים אור-קוליים.
סדנת צילום סתו [תל אביב]
זה הזמן וזה האור, סדנת צילום בדגש סתו - צבעי שלכת, עופות בנדידה, פריחת מבשרי החורף, נופי מים ועוד.....
צילום דיגטלי לנוער [ראשון לציון]
בקורס נלמד: מבנה ותפעול המצלמה – סוגי עדשות, שימוש במבזק, שימוש בחצובה, שימוש בפילטרים, מדידה מדויקת של האור, שימוש באור מלאכותי. רזי הצילום הדיגיטאלי. רזולוציה, מ..
שיעורים פרטיים בצילום [תל אביב]
מורה מנוסה, בוגרת "קמרה אובסקורה", בעלת ניסיון רב בהדרכה, מציעה שיעורים פרטיים בצילום (סטילס), לזוגות או לבודדים, על כל סוגי המצלמות (אנלוגי, דיגיטאלי). השיעורים יצי..
מבוא לצילום ובימוי קולנועי [תל אביב]
קורס מבוא לעבודה קולנועית. החל מתכנון הסצינה, בחירת הלוקיישן, עיבוד התסריט ליומן הפקה, בחירת השחקנים ואודישנים, והמשך בעבודת המצלמה, התאורה, ההקלטה בשטח, תפקידים על ..
לומדים צילום - קורסים פרטיים -אחד על אחד- [תל אביב]
לימוד צילום דיגיטלי בשיטת "אחד על אחד" לבעלי כל הרמות ולצלמים מקצועיים שרוצים לעשות הסבה ל"דיגיטלי". בסטודיו של אריה שרון. הקורס מותאם אישית לרמתו של התלמיד ומתקדם ב..
שיעורים בצילום בקצב אישי 1 על 1 [תל אביב]
שיעורים פרטיים בצילום לכל הרמות. החל מיסודות הצילום ועד להתמחות ספציפית בתחומים שונים (אופנה, מזון, פורטרטים, צילום סטודיו ותאורה, עיבוד דיגיטלי וכו'...). השיעורים ..
קורס פוטושופ לצלמים - בביהס לומדים צילום [תל אביב]
קורס עיבוד תמונה ממוחשב בתוכנת ה"פוטושופ" בצורה קלה, פשוטה ומובנת. הקורס בן 8 מפגשים בני 3 שעות, נערך בכיתת מחשבי PC משוכללת וחדישה, הקורס יתרום לכל צלם, דיגיטאלי או..
קורס פוטושופ פרטי לצלמים [תל אביב]
קורס מזורז של "פוטושופ לצלמים" המיועד לצלמים דיגיטליים בכל הרמות המעוניינים לשפר את תמונותיהם או לעבד אותן לכדי יצירות אומנות "משוכללות". הקורס קצר ומתומצת ובשניים ש..
לומדים צילום - בית הספר לצילום ועיבוד תמונה [תל אביב]
לומדים צילום, בית הספר לצילום מעביר קורסים לצילום דיגיטאלי למתחילים, מתקדמים ומקצועיים. סדנאות צילום מקצועיות לצילום מוצרים לפרסום, טבע ונוף, פורטרטים ועירום, וכמו כ..
קורס צילום מתקדמים [תל אביב]
הסדנה מבוססת על סדנת מתחילים מהבחינות הטכניות והאומנותיות. נעבוד על טכניקה ונעמיק בתכנים לטובת "דיוק אסתטי" בצילום. סדנת המתקדמים תכלול בהיבט האומנותי חשיפה רבה לציל..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*