מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד סדנאות יצירה

 איפה אני 

סדנאות יצירה

- נמצאו 266 תוצאות | עמוד 16 מתוך 18       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
טעימה בכתיבה - כתיבה יוצרת [גבעתיים]
12 מפגשים של טעימה בכתיבה הקבוצות הבאות (ערב/בוקר) נפתחות באוקטובר, אחרי החגים. כתיבה כדרך לביטוי, יצירתיות, מודעות ואהבה. דילוג בין פתיחות, סיפור, דרמה, שירה, דמויו..

ציור אינטואיטיבי [זכרון יעקב]
תארו לעצמכם שהייתם יכולים לגשת לבד הציור, להניח לרגשות להציף אתכם ולהביע אותם על בד הציור ללא שמץ של הגבלה וביקורת עצמית לגבי הציור... ובכן, זה לא קשה וזה בעיקר עני..
פעילות אומנותית במגוון תחומים [פרוד]
בסטודיו מתנהלים חוגים לילדים ולמבוגרים: בפיסול וקדרות, ויטראז', ציור על עץ ותכשיטנות. במגוון חומרים. לקבוצות קטנות ובאווירה אינטימית ונעימה. בכל תחום מנחה אומן מקצוע..
עיצוב ופיסול בקרמיקה, חוגים לילדים ולמבוגרים [רעננה]
סטודיו לקרמיקה, קרן-אור רון. חוגי קרמיקה וסדנאות לילדים ומבוגרים, בקבוצות קטנות.
קורס תכשיטים מתחילים ומתקדמים [הרצליה]
סדנה בת 4 מפגשים, פעם בשבוע כשעתיים, בה נלמד לעבוד עם חרוזים ולעשות עגילים, שרשראות, צמידים וטבעות לכל מטרה ולכל גיל. המורה בעלת ידע נרחב ואף עוסקת בתחום זה, בעלת סב..
ציור על כלים מקרמיקה על כוס קפה [טבריה]
בואו לצייר על כלים בסטודיו לקרמיקה, כוס קפה ונישנוש.. בכל יום שישי אפשר להגיע לבד, עם ילדים וחברים. בסטודיו כלים שרופים שניתן לצייר עליהם, לאחר הציור הם יצופו בגלזור..
פיסול ברשת [נווה ירק]
פיסול ברשת נחשבת לשיטה המודרנית לפיסול. טכניקה המבוססת על מספר גזרות בסיסיות שמהן ניתן ליצור כל צורה וכל גודל ובטקסטורות מגוונות. תוצאות מהירות. לבעלי נסיון ולאלה של..
עיצוב קראמי בסטודיו של אורית [תל אביב]
בסדנא למתחילים תלמדו ליצור במו ידיכם כלים שימושיים לבישול, אפייה ונוי, אביזרים כגון: מדף, מתלה וכדו' ובכוון הרוחני: מזרקה, בית- אור ומובייל במסורת הפאנג שויי. העבודה..
חוגי קרמיקה [טבריה]
חוג קרמיקה לילדים ומבוגרים, לימוד טכניקות בניה שונות, הכנת כלים שימושיים, פיסול ועבודה חפשית בחומר. צביעה וציור על הכלים. הכלים נשרפים בתנור. למבוגרים יתקיים גם קורס..
סדנת וואשי טייפ- לעיצוב, קישוט ושדרוג כל פריט [תל אביב]
מה זה יפני, עליז, צבעוני ומשדרג כל דבר בשניות? וואשי טייפ כמובן... מחפשים השראה? רוצים להתנסות בחוויה יצירתית, צבעונית ומדליקה? בואו לסדנת וואשי טייפ בסטודיו מקסים..
ענן צוקרמן - סטודיו לצילום [רמת השרון]
קורס צילום בפתח.......... הקבוצה הקרובה נפתחת ב 17.8 ע"י האמן ענן צוקרמן. נפתחות קבוצות קטנות ונעימות ללימודי צילום יסודיים. בקורס יושם דגש על הקניית יכולות טכני..
ציור לנפש - חגיגת נשים יוצרות למסיבת רווקות [תל אביב]
דרך נפלאה לחגוג מסיבת רווקות. חגיגה של צבעים וחומרים שונים מוגשים כמזנון ליצירה חופשית ומשחררת... פעילות שכולה צבע נשים ויצירה, באוירה תומכת ומאפשרת. התחושה של ההתרג..
ציור לנפש - ימי הולדת צבעוניים ויצירתיים [תל אביב]
דרך צבעונית ויצירתית לחגוג יום הולדת. חגיגה של צבעים וחומרים שונים מונחים כמזנון חופשי לציור ועבודת יצירה. ההנחיה תומכת ומאפשרת יצירה ספונטנית מהלב. כיף ומפתיע - חוו..
סדנאות קסמים [טבריה]
סדנאת קסמים בה לומדים הילדים לבנות ולהציג קסמים שגם יוכלו אחרכך לקחת הביתה נתן לשלב את הסדנאות עם מופע סיום קוסמי
סדנאות לשזירת חרוזים עתיקה [חיפה]
החרוז שלי מעביר סדנאות שזירת חרוזים עם חוט ומחט, חוטי מתכת, סריגת חרוזים על מסרגה אחת, פיסול בחרוזים, חרוזים בעור, השחלות מיוחדות של חרוזים, ועוד. הסדנאות מיועדות ל..

מה זה סדנאות יצירה?

מפגש חד פעמי או חלק מסדרת מפגשים הנערכים בהנחיית מדריך מקצועי לשם התנסות, למידה, הכנה ויצירה של מוצר אמנותי. המשתתפים בסדנא מקבלים את ההנחיות הטכניות והחומרים הנדרשים לייצור מוצר המבטא את טעמו האישי ועולמו הפנימי של כל אחד ואחת, ברוח נושא הסדנא.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*

*