מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד קרב מגע

 איפה אני 

קרב מגע

- נמצאו 74 תוצאות | עמוד 4 מתוך 5       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
חוג קרב מגע בתל אביב - תמיר קרב מגע [תל אביב]
לימודי הגנה עצמית הכרחיים במציאות שאנו חיים בה ומשמשים למטרות רבות. נלמד ונתרגל דרכים מגוונות להגן על עצמנו במצבים קשים, נעלה את הביטחון ונצליח להתמודד.

לחימה של ברוס לי - JKD - קונג פו קרבי [ראשון לציון]
ג'יט קון דו - שיטה ללא שיטה, מבוססת על קונג פו סיני עם דגשים על השיטות החזקות ביותר בעולם, התומכות ב''יין-יאנג''. פותחה ע"י ברוס לי ובנויה למטרות סטריט פייט, שימושית..
גיורא אורמן-אומנות הלחימה "התנועה הספונטנית Wu Wei... [חיפה]
אומנות הלחימה "התנועה הספונטנית (Wu Wei Gung Fu)" היא שיטה מודרנית לפיתוח אישי ובניית יכולות הגנה עצמית מתקדמות! זוהי שיטה חכמה, חדשנית, ומתפתחת, הבונה כושר גופני, ח..
X ARTS FIGHT CLUB [גבעתיים]
קרב מגע - לחימת רחוב מקצועית, פרקטית ויעילה, הגנה עצמית מול נשק קר וחם, הגנה עצמית מול לוחם מיומן ולא מיומן כאחד. לחימה משולבת MMA - הספורט הפופולרי ביותר בעולם. איג..
לחימה של ברוס לי - JKD - קונג פו קרבי (תל אביב) [תל אביב]
ג'יט קון דו - שיטה ללא שיטה, מבוססת על קונג פו סיני עם דגשים על השיטות החזקות ביותר בעולם, התומכות ב''יין-יאנג''. פותחה ע"י ברוס לי ובנויה למטרות סטריט פייט, שימושית..
לחימה של ברוס לי - JKD - קונג פו קרבי (ראשון לציון... [ראשון לציון]
ג'יט קון דו - שיטה ללא שיטה, מבוססת על קונג פו סיני עם דגשים על השיטות החזקות ביותר בעולם, התומכות ב''יין-יאנג''. פותחה ע"י ברוס לי ובנויה למטרות סטריט פייט, שימושית..
סדנת קרב מגע - כי כל אחד חייב לדעת להגן על עצמו - ... [פתח תקוה]
בוא ללמוד לסמוך קודם כל על עצמך הגנה עצמית זו לא רק האחראיות שלך,זו גם המציאות שלך אל תישאר אדיש! - סדנה של 10 מפגשים - תדע איך להגיב בכל מקום ובכל מצב - תלמד איך לה..
קרב מגע אולטימטיבי - ירושלים [ירושלים]
בואו ללמוד ולהתנסות בקרב מגע אולטימטיבי- השיטה הטובה ביותר להגנה עצמית והתמודדות עם מצבי אמת. סניף ירושלים בהדרכתו של רומן מיטב, מדריך מוסמך ומנוסה.
קרב מגע אולטימטיבי - ראשל"צ, נס ציונה, רחובות, יבנ... [נס ציונה]
קרב מגע אולטימטיבי - השיטה הטובה ביותר להגנה עצמית. לילדים החל מגיל 4, נוער ומבוגרים. קרב מגע היא שיטה המתבססת על תגובות טבעיות של האדם ולכן קלה מאוד ללמידה, הטכניקו..
קרב מגע אולטימטיבי - אייל קנובלוביץ [יבנה]
מעוניינים לשפר את ביטחונכם העצמי? להתחזק ולהתפתח בפן הפיזי והמנטלי? אתם מוזמנים להצטרף אלינו לשיעורי קרב מגע אולטימטיבי - השיטה הטובה ביותר להגנה עצמית. לילדים החל מ..
קרב מגע סמארט פייט KRAV MAGA SMART FIGHT מזמינים א... [חדרה]
קרב מגע SMART FIGHT דוגל במימוש הפוטנציאל הגלום בכל אדם ומחייב אימוץ אורח חיים טובעני, ציפיות עצמיות גבוהות, נכונות להשתנות והשתפרות תמידית, נכונות לעבודה קשה, סבלנו..
גיקאדו אומנות לחימה קרב מגע - I-SKIF העמותה לאמנוי... [גבעת חיים מאוחד]
אתם מוזמנים להירשם וללמוד להגן על עצמכם בזכות טכניקות פשוטות ויעילות, שפועלות כמו שצריך ברגע האמת ותצליחו למנוע אלימות. מדובר על שילוב מנצח, שמכיל בתוכו כושר גופני, ..
שיעורי קרב מגע, התעמלות והגנה עצמית בנתניה - הפועל... [נתניה]
שיעורי הגנה עצמית באמצעות קרב מגע, מותאמים לכל משתתף לפי הנתונים הייחודיים לו. קרב מגע משפר את הביטחון העצמי, את היכולת לעמוד במצבי לחץ ומקנה ערכים שחשוב ליישם בכל ש..
אומנות לחימה ברעננה רותם בן ציון - התנועה הספונטנ... [רעננה]
התנועה הספונטנית - Wu Wei Gung Fu, הינה אומנות לחימה מודרנית להתגוננות ברחוב. אם אתם מחפשים ללמוד הגנה עצמית ראלית, לשפר את הכושר הגופני ולהתחזק, להכיר את עצמכם יותר..
ריוקיו קנפו - קרב מגע מלא [כפר אדומים]
הגנה עצמית עם מאות טכניקות מיוחדות יעילות ביותר נגד כל סוגי מפגשים אלימים. “ריוקיו קנפו - קרב מגע מלא” היא אחת מאמנויות הגנה עצמית הוותיקות והיעילות ביותר שפותחו אי ..

מה זה קרב מגע?

כל מצב של לחימה בין שני בני אדם או יותר ללא כלי נשק או באמצעיי לחימה קרים בלבד (כגון אבנים, סכינים, מקלות וכו'..) ברוב שיטות הלחימה המצויות כגון איגרוף וקראטה, מעדנים את הלוחמה על ידיי הכנסת סייגים וחוקים לצורך הגנה על המתחרים, אך נלמדות גם שיטות אשר שמות דגש על הישרדות בתנאי שטח ואשר שם אין סייגים כלל. שיטות אלו עונות בעיקר על צורכי צבא ואנשים המחפשים להעלות את ביטחונם האישי.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*

*