מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פיסול

 איפה אני 

פיסול

- נמצאו 159 תוצאות | עמוד 10 מתוך 11       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
סדנת עוגות מעוצבות עם "צורפת העוגיות" [ירושלים]
סדנה ייחודית מהנה ומרתקת במיוחד בשבילך עשירה בטכניקות וצבעים, במידע והתנסות מעשית ובעיקר כיף. נלמד את רזי העבודה עם בצק סוכר, כיצד לעטוף עוגה ולעצב אותה. נמלא את ה..

סדנת עוגות מפוסלות בבצק סוכר [נופית]
בסדנא נלמד לעצב עוגה מפוסלת בבצק סוכר. נלמד לצפות את העוגה בבצק סוכר, לפסל דמות של ילד, ילדה, נער נערה, להציב אותם על העוגה ולהוסיף אלמנטים עיצוביים נוספים. כל אחד י..
סדנה לפיסול קרמי - אאידה [גבעתיים]
סדנה לפיסול קרמי עם אאידה. יוצרים ומפתחים רעיונות בהדרכה אישית. הסדנה מתקיימת בקבוצות קטנות.
סדנה לאומנות - רות אייל [שוהם]
רות מציעה פיסול במגוון רב של חומרים, חימר, עיסת נייר, רשת ברזל, בטון, חומריים פלסטיים ועוד
סטודיו לפיסול [ירושלים]
סטודיו לפיסול "פיטר (פסח) פליט" סטודיו בעל מוניטין העובד כבר כעשור באווירה משפחתית בשכונת פסגת זאב. שיטת הלימוד אינדיווידואלית מתאימה למתחילים ולמתקדמים. עבודה בטכנ..
סדנאות עיצוב בטקסטיל [חולון]
עיצוב ותפירה של בובות,זרי פרחים אומנותיים,תחפושות ייחודיות,אבזרים,ומערכים לתאטרון בובות. בסדנא ישנו שימוש נרחב בחומרים ממוחזרים,שאריות בדים,בגדים שיצאו משימוש,כובעי..
סדנה לפיסול(רות אייל) [באר שבע]
הסדנה הותיקה והחשובה בעיר מציעה פיסול במגוון טכניקות וחומרים, חומר, בטון, חומרים פלסטיים ומורכבים, יציקות, רשת ברזל ועוד (ניתן לשלב בין ציור ופיסול)
סטודיו לקרמיקה וקדרות [גבעת חן]
טל גלבוע, אמנית בוגרת בצלאל, מעבירה שיעורים למתחילים ומתקדמים בתחומי הקרמיקה השונים. התמחות בקדרות (אבניים) עבודות יד, פיסול.
מרכז לאמנות ג'ינוגלי - קורס לפיסול קרמי [ירושלים]
הינך מוזמן להצטרף לקורס, להתחבר לילד החבוי בתוכך, ללוש ולשחק עם גוש החומר, להוציא צורה, ליצור פסל, לכייר כלי, ללמוד שיטות קרמיות עתיקות לצד שיטות חדשות מן העת שלנו: ..
שיעורי קדרות ועבודת יד בקרמיקה [ירושלים]
נלמד את טכניקת הקדרות והעבודה על האבניים, עבודה בחומר - פיסול, בנייה ועבודת-יד. נתנסה בצביעות, עיטורים וזיגוגים שונים. נפסל וגם נלמד להכין כלים שימושיים. העבודה בסטו..
פיסול [תל אביב]
סטודיו לפיסול "פיטר (פסח) פליט" שיטת הלימוד אינדיווידואלית מתאימה למתחילים ולמתקדמים. עבודה בטכניקות שונות,פיתוח סגנון אישי והכרת סגנונות פיסול, בהדרכת אומנים בעלי נ..
סדנאות בקרמיקה [בית יצחק]
במושב בית יצחק שבעמק חפר, נמצא סטודיו אומנות בקרמיקה בו מעבירה איריס פרידלנדר סדנאות בפיסול וקרמיקה בטכניקות שונות ומיוחדות. הסדנאות מיועדות למבוגרים ולילדים ומועברו..
שעורי פיסול [פתח תקוה]
בסטודיו של רונית פיסול בחומר, יציקות בטון וגבס, תבליטים, יצירת בובות, ציור באקריליק ושמן, וציורי מנדלות. באווירה מיוחדת בקבוצות קטנות עם מוזיקה והרבה אהבה. אפשרות בש..
סדנה בכפר [רחובות]
חוגים המשלבים אפשריות שונות לפיסול, חומר, עץ, פולימרים, פיברגלס, בטון, יציקות רשת ברזל ועוד
סדנא לפיסול ובית יציקה [ראשון לציון]
אנחנו מאמינים שהפיסול הוא שפה המבטאת את עולמו הפנימי של כל אדם. דרך מחשבות כמוסות, לעתים תת הכרתיות נוצרת יצירה המגלמת בתוכה את רגשותיו ותפיסותיו של כל יוצר. באמצעות..

מה זה פיסול?

פיסול הינו יצירה תלת מימדית לקחת גוש חומר ולהחליט למה ייהפך. בתהליך של מחשבה והקשבה לדמיון לראות לנגד העיניים את האובייקט, ולהתחיל לעבד,להוסיף, לגרוע, לרוקן ולבנות את הפיגורה. הפסל יכול להיות ראליסטי או דמיוני, בגדלים שונים ומחומרים מגוונים, או מהשילוב בינהם. תוך כדי היצירה נוצרת כמיה, הרמוניה ואהבה בין הפסל למפסל.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*

*