סטודיו ליוגה באיזור השרון והסביבה - מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות

השרון והסביבה

סטודיו ליוגה

- נמצאו 14 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1

יוגה ליאור - יוגה ומדיטציה ברוח האשטנגה ויניאסה

יוגה ליאור - יוגה ומדיטציה ברוח האשטנגה וי... [נתניה]

מוזמנים באהבה להצטרף לתרגול יוגה שיאפשר חיבור וחיזוק של הגוף, שקט ושלווה. התרגול הינו ברוח ה"אשטנגה ויניאסה" באווירה נינוחה ומרגיעה. כולל ישיבה במדיטציה ותרגול "אסא..

יוגה בסטודיו אתנחתא [אבן יהודה]
בסטודיו אינטימי ונעים בקבוצות קטנות, עם מורות מיקצועיות ומדויקות, שיעורי יוגה לכל הרמות, והגילאים, באוירה אישית ושמחה. בואו לחוות את היוגה, אשטנגה יוגה, יוגה לנשים ..
יוגה בהוד השרון - פזית יונתני [הוד השרון]
שיעורי יוגה בסטודיו קסום בהוד השרון. מועברים בקבוצות קטנות, באווירה תומכת וביחס אישי, בדגש על התאמת התירגול לגופו ולצרכיו של התלמיד. כל השיעורים מועברים על ידי פ..
יוגה לנשים בהריון [כפר סבא]
יוגה לנשים בהריון מאפשרת איזון בין כוח לגמישות, בין חוזק לרוך, התנוחות בה מותאמות במיוחד לתקופה זו בחיי האישה ובאה לענות על צרכים שעולים בהריון, מלמדת להתנהל עם הגוף..
שיבננדה יוגה [הוד השרון]
יוגה המעמיקה אל תוך האסאנות – יש כניסה הדרגתית לאסאנות עם הכנה ארוכה של הגוף ודגשים. השיעור הוא בקצב איטי המשלב מדיטציה, פרניאמה (נשימות), אסאנות, פילוסופיה ודגשים ע..
יוגה לנשים בהריון [הוד השרון]
במהלך ההיריון עובר הגוף שינויים רבים, שמתבטאים במבנה הפיסי, ביציבה ובמצב המנטאלי והאנרגטי. תרגול היוגה מסייע בהקלה על כאבי הגב, משפר את היציבה ואת שווי- המשקל, תורם..
שיעורי יוגה פרטיים בהרצליה [הרצליה]
שיעורי יוגה אצלכם בסלון. השיעורים מועברים על ידיי פזית יונתני, מורה מוסמכת וחברה בארגון מורי היוגה. בעלת ניסיון ביוגה שיקומית. תרגול יוגה קבוע מחזק ומפעיל את כלל מ..
וינאסה קראמה יוגה [בני ציון]
שיטה עתיקה לחיזוק והגמשת הגוף,המהווה כלי משמעותי לשיפור המיקוד וההרמוניה בחיים. ויניאסה יוגה משלבת תנועה זורמת עם תנוחות סטטיות תוך כדי תיאום תנועה ונשימה. השיעורים ..
יוגה לנשים בהיריון בקבוצות קטנות [הרצליה]
בתוך כל השינויים הגופניים והמנטאליים של תקופת ההריון, תרגול היוגה מאפשר להתבונן ולגלות מחדש... תרגול תנוחות (לחיזוק, להגמשה) ותרגילי נשימה, תוך הרפיה והתבוננות מודעת..
אשטנגה וויניאסה יוגה [בית חרות]
תרגול דינאמי וזורם המשלב פראנהיאמה ואסאנות (תרגילי נשימה ותנוחות יוגה). שיעורים פרטיים ובקבוצות קטנות על מנת להתאים את התרגול למתרגל וליצור חוויה של איזון, שלווה וחי..
יוגה - יחד עם היוגה [מתן]
מסורת היוגה רואה את כל עולמנו כשלם ומואר, תפקידנו למצוא את הדרך להתחבר אל אותה שלמות. תרגול יוגה פשוט ומעמיק, מציאת שקט פנימי, בהירות, שלווה ותחושה של קירבה לחיים...
יוגה לנשים בהריון [אבן יהודה]
הריון הוא זמן קסום בו את יוצרת חיים חדשים. גופך עובר שינויים הורמונליים, רגשיים וגופניים כאחד. בעזרת היוגה תוכלי לגבש יציבה נכונה, לפתח ולהגמיש את שרירי הגוף, להקל..
יוגה בהשראת Centered Yoga של המאסטר דונה הולמן [קדימה-צורן]
Centered Yoga הינה שיטת תרגול יוגה השואפת לאיזון ומעצימה יכולות פיזיות ומנטאליות. השיטה שמה דגש על עבודה נכונה וקשובה עם הגוף, דיוק, נשימה, יציבה ומודעות.
יוגה לנשים בהריון ואחרי לידה [הרצליה]
יוגה לנשים בהריון ואחרי לידה בקבוצות קטנות בסטודיו שקט בגבעת הפרחים בהרצליה הצעירה. החוג מועבר על-ידי מורה מוסמכת.
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*