היוגה מאפשרת ללמוד מגוון רחב של טכניקות שבאמצעותן תצליחו להתמודד עם מה שקורה לכם ביומיום, מבחינה פיזית וגם מנטלית. המטרה היא לקחת את התרגול כדי להתגבר על קשיים ולהאיר כל רגע בחיים.
תנועה מודעת ותרגול יוגה בפרט מלמדים הקשבה לתחושות הגוף, בהירות פנימית המתגלה לנו דרך הניסיון האישי שבתרגול. התנועה המודעת וההקשבה לגוף ולנשימה, משפרת את איכות החיים ומשפיעה ישירות על הרווחה הנפשית: החשיבה החיובית , החיוניות והורדת הסטרס אשר משפיעים ישירות על הבריאות הפיזית והנפשית.

הצבת האתגרים בתרגול, משפרת את הבטחון בגוף ובדימוי העצמי התורם לחיזוק האישיות, העצמה וחוסן הנפשי.

עופר, מלמד יוגה משנת 2005, מורה לחינוך גופני וספורט טיפולי. בוגר וינגייט וסמינר הקיבוצים.
ברצוני לאפשר ולפתוח דלת לכל אחד ואחד במטרה לחוות ולנוע ממקום בטוח ויציב, הן במישור הפיסי, הנפשי והרוחני ולייצר שינוי אמיתי בחיים... האימון והתרגול מתחילים מבפנים...
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
ראשון לציון, אושה 18
חוגל און ליין – לימוד מרחוק
גילאים:
מבוגרים גיל הזהב
מגיע עד הבית?
כן
שיעורים:
מאפשר שיעור ניסיון חינם
מידע נוסף:
 • מהלך המפגשים:

 • בזכות הויג'ננה יוגה תעשו מדיטציה, אסאנות שבעזרתה תחזקו את הגוף והגמישות בעזרת מבחר התנוחות המתאימות, תלמדו הרפיה לגוף ולנפש, תתבוננו בנשימה דרכה תבינו איך להתחבר לעצמכם ולנשום נכון, וגם קצת מהפילוסופיה של היוגה העתיקה מלפני 3000 שנים.

  הקבוצות מותאמות עבור רמות מתחילים ומתקדמים, יש גם אופציה למפגשים אישיים להכרת הגוף ולליווי אורח חיים בריא דרך תזונה, איורוודה והסודות שהיוגה צופנת בתוכה.

 • על המדריך:

 • עופר מורה ליוגה ולחינוך גופני בעל ניסיון של יותר מ-15 שנים, הוסמך על ידי מכון וינגייט, וסמינר הקיבוצים, מזמין אתכם להצטרף לשיעור ניסיון ללא התחייבות ולקבל העשרה מהתכנים לפי הנושא ועונות השנה. לפרטים נוספים ולהרשמה, צרו קשר עוד היום.
  סרטון:
  פרטי קשר:
  לאתר של המפרסם
  מקום לתנועה ראשון לציון, אושה 18

  שתפו את המודעה עם החברים שלכם