"המרכז" הינו סטודיו חדש ללימודי איינגאר יוגה בחיפה. איינגאר יוגה היא הדרך המדוייקת ביותר להגיע לשליטה בגוף ובחושים וליצור איזון פנימי אשר בא לידי ביטוי בכוח פיזי ושקט מנטאלי. ישנם שיעורים בכל ימי השבוע ולכל הרמות.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
חיפה, שד מוריה 37
כמה זמן?
שעה וחצי
גילאים:
נוער מבוגרים גיל הזהב
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
"המרכז" הינו סטודיו חדש ללימודי איינגאר יוגה בחיפה. איינגאר יוגה היא הדרך המדוייקת ביותר להגיע לשליטה בגוף ובחושים וליצור איזון פנימי אשר בא לידי ביטוי בכוח פיזי ושקט מנטאלי. שיעורי איינגאר יוגה מתאפיינים בדיוק, ולימוד מעמיק של כל אסאנה (תנוחה) ושל הגוף וחלקיו השונים. מטרת התרגול היא לפתח מודעות פיזית, המתחילה מאימון קפדני של השרירים והעצמות, וכך לחדור דרך השכבות הפנימיות ביותר של העצמי, ולהגיע לחיבור ואיזון בין הגוף והנפש. שיעורי איינגאר יוגה מתאימים לכל אחד, בכל גיל, וללא קשר למצב הגופני. אין צורך מראש בגמישות ובכח, דברים אלו נבנים עם התרגול. ישנם שיעורים בכל ימי השבוע ולכל הרמות. תמר לפיד, בעלת "המרכז", היא מורה מוסמכת ע"י עמותת איינגאר יוגה בישראל.
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
המרכז חיפה, שד מוריה 37
דירוג וחוות דעת הגולשים
(11 חוות דעת)
אילנה ברכה  |  ב-1 לאפריל 2016
משיב נפש
התרגול בשעורים של תמר מחזירים אותי לעצמי.
תמר  |  ב-9 לאוגוסט 2014
מומלץ בחום!!
אין על תמר, אלופה אמיתית, נהניתי מכל רגע והעובדה שהפסקתי להתאמן אצלה בשל מעבר מגורים השאירה חלל מאוד גדול, לא מצאתי מדריכה מקצועית כמוה עד כה. היא מקפידה גם על בתנוחות הנכונות וגם על המגבלות של כל תלמיד ותלמיד!!
דורית  |  ב-26 לפברואר 2013
תמר המדהימה
אני מתרגלת יוגה מזה 7 חודשים אצל תמר ואין מילים לתאר את ההרגשה הנפלאה וההתקדמות בתרגול והכל בזכות תמר שיודעת להעביר את השיעור בצורה מדוייקת מלאת הסברים מפורטים בכל תנוחה מהתנוחות הרבות הקיימות באיינגר יוגה. פשוט זכיתי במורה נהדרת.
אלקה ארבל  |  ב-2 לאוקטובר 2012
זו פעם ראשונה שאני עושה יוגה. נכנסתי לזה ואני מאוד נהנית. הפעילות הזאת גורמת לי להנאה רבה. היא מפתחת מודעות והקשבה לגוף. התאמנתי בעבבר בסוגים שונים של התעמלות אבל עכשיו אני מרגישה שהיוגה ממש שומרת לי על הגוף. כל מי שאני פוגשת אני מנסה לשכנע שיגיע לתמר. הבאתי לה כבר כמה תלמידים וכולם מרוצים.
ספי  |  ב-2 לאוקטובר 2012
התעמלתי בצעירותי בהתעמלות מכשירים ואחר כך עשיתי פילאטיס אבל לתמר הגעתי ממש לא בכושר אחרי הפסקה מאוד ארוכה. בהתחלה היה לי מאוד קשה אבל לאט לאט אני מבינה שאי אפשר בלי זה. תמר מדגימה כמו שצריך ויודעת איך ומתי לתקן אותנו ואני מאוד נהנית בשיעורים שלה. אני חושבת שאנשים לא תמיד מבינים מה זה יוגה ואולי קצת נרתעים. לי זה עוזר המון מבחינת תנועת הגוף והגמישות. אני כל הזמן ממליצה עליה לאנשים שאני מכירה.

שתפו את המודעה עם החברים שלכם