מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד תחביבים - שונות בתל אביב

תל אביב

תחביבים - שונות

- נמצאו 20 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
אין זו אגדה [תל אביב]
מה קורה כשכיפה אדומה, נסיך צפרדע או החתול במגפיים נתקלים לפתע בדמות ידועה מאגדה אחרת? איך זה משפיע על המשך העלילה ומה קורה הפעם בסוף הסיפור? מסע מצוייר בעקבות גיבור..

קורס גרפולוגיה [תל אביב]
קורס חוויתי ללימוד גרפולוגיה. נכנסים לתוך רזי הגרפולוגיה, מדברים על יסודות הגרפולוגיה, מיהם הפונים לגרפולוגיה, מה כוחה של הגרפולוגיה בתחום העבודה, בתחום האישי ובעול..
שיעורים פרטיים בגרמנית [תל אביב]
הפחידו אתכם שגרמנית "קשה שפה"? אתם נרתעים? הסירו דאגה מלבכם - אעביר לכם את השיעור בצורה המהנה, הפשוטה והמובנת ביותר שאפשר. גרמנית היא שפת אימי, אני יליד גרמניה ובשיע..
עיטור וציור אמנותי על רהיטים (ציורי איכרים) [תל אביב]
לימוד טכניקות ציור כפרי מהמאה השבע עשרה במטרה להפוך רהיטים וחפצים אחרים ליצירות אמנות. שיפוץ וחידוש רהיטים, רקעים, תכנון והתאמת הציור לפריט, לימוד טכניקות וסגנות; ג..
סדנת סטנסילים (שבלונות) [תל אביב]
את אמנות הסטנסילים מוצאים כבר לפני 3000 שנה במערות בסין ובמצרים. בסדנה טכניקות חדשות ו"מדליקות" המקנות לעבודה מראה של ציור.
טיולי משפחות [תל אביב]
אתר קהילתי למידע, ארגון, הפקה והצטרפות לטיולי משפחות: הקמת קבוצה, בחירת מדריך, הצטרפות לקבוצה מטיילת, מסלולים, לינה, טיפים, הרשמה לטיולים ועוד...
רואים עולם בקריקטורה [תל אביב]
עולם הקריקטורה הוא עשיר ומפתיע, עוצמתו טמונה ביכולת להעביר מסר חד וביקורת חברתית/פוליטית שנונה ולעיתים נוקבת בתמונה אחת. הרצאות העשרה והומור על החברה בראי הקריקטור..
שיעורי בישול דרום תאילנדי מסורתי [תל אביב]
הזדמנות ללמוד מנות טיפוסיות מהמטבח המסורתי בדרום תאילנד. זוג מעורב - ישראלית ותאילנדי ינחו וילמדו את עקרונות הבישול, המרכיבים והתבשלים השונים הלכה למעשה. ניתן לקיים ..
איך (לא) להתלבש סדנת סטיילינג אישית [תל אביב]
בעוד שאופנה היא חולפת במהותה, מבנה הגוף, הצבעים והסגנון האישי הם הנכסים האישיים שלך. זה לא חוכמה להוציא הון על מלתחה חדשה, אבל לא כל טרנד מתאים לכל אחת. אלמד אותך כי..
קורס דוגמנות מקצועי [תל אביב]
כוהנת תצוגות האופנה שלוה בן גל, שעל מסלוליה צועדות מלכות יופי ודוגמניות מדי יום, מזמינה אתכם לקורס דוגמנות זוהר, עם מיטב אנשי המקצוע בתעשייה. בואו לגלות את הפוטנציאל..
עיצוב תכשיטים מקריסטלים [תל אביב]
לימוד אריגה,סוגי הקריסטלים השונים, עיצוב תכשיטים, למתחילים ומתקדמים. אבני שיבוץ בחריזה ועוד.... אני לא מאמינה שאפשר ללמד עם פלסטיקים זולים ופשוטים. אצלי משתמשים רק ב..
הוראת פסנתר ומוסיקה [תל אביב]
שיעורי פסנתר ומקלדת בכל הרמות ובכל הסגנונות. פיתוח יכולות טכניות ומוסיקליות ברפרטואר ג`אז קלאסי ופופולרי, פיתוח מובנה של שמיעה ויכולת אילתור, הקניית ידע הרמוני ומלוד..
ענן צוקרמן - סטודיו לצילום [תל אביב]
קורס צילום בפתח.......... ע"י האמן ענן צוקרמן. נפתחות קבוצות קטנות ונעימות ללימודי צילום יסודיים. בקבוצות יושם דגש על הקניית יכולות טכניות גבוהות באווירה נינוחה...
לוטם עזנר- לימודי פסנתר [תל אביב]
באוירה יצירתית ובגובה העיניים. אופי השיעורים גמיש- הדגש המוסיקלי ניתן בהתאם לצורכו/ה האישי והעדפותיו/ה של כל תלמיד/ה. אפשרות להעשרה גם בתחומי התיאוריה, הרמוני..
סדנת איפור קבוצתית [תל אביב]
"לירי נחום-סטודיו לאיפור" זהו סטודיו הממוקם בלב תל מונד הירוקה. באוירה שקטה ורגועה, תוכלו להנות מסדנאות איפור אישיות או קבוצתיות, ממוצרי איפור איכותיים ומאיפור מקצוע..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*