חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד תחביבים - שונות

 איפה אני 
סנן לפי:

  בחירה מרובה

גילאים 
 (3)
 (22)
 (31)
 (52)
 (30)

תחביבים - שונות

- נמצאו 65 תוצאות | עמוד 1 מתוך 5       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

מבוכים ודרקונים - רשת קהילה ופנאי חולון [חולון]

בואו להיות גיבורים מהסיפורים ומהאגדות, וצאו למסע קסום להביס את כוחות האופל! חפשו אחר אוצרות גנוזים בממלכות רחוקות, פגשו דמויות משונות המסתתרות בין מערות דרקונים, מגד..

מדעים ואלקטרוניקה - רשת קהילה ופנאי חולון [חולון]

כל יום אנו צופים באינספור תופעות טבע מדהימות, אך איננו יודעים כיצד הן מתרחשות. אנו מזמינים אתכם לחקור את עולם המדעים: כימיה וביולוגיה, אלקטרוניקה וחשמל, ללמוד כיצד ..

pottery סטודיו לקדרות ועיצוב בחומר [חיפה]

בפינה קטנה וקסומה, בלב העיר מתקיימים שיעורי קדרות ועיצוב בחומר. המפגשים בקבוצות קטנות (עד 5 איש) וההדרכה אישית. שיעורי גלגל (אבניים) למתחילים ומתקדמים. שיעורי גלגל..

משחקי קלפים מג`יק/פוקימון/יוגיהו/ונגרד בנקס... [ראשון לציון]

בואו ללמוד ולהשתתף באחר ממשחקי הקלפים המהנים והמאתגרים שכלית במרכז נקסוס - מג`יק / יוגיהו / פוקימון / ונגרד הצטרפו לליגות השבועיות הקבועות הנכם מוזמנים להצטרף לליג..

חוג מבוכים ודרקונים בנקסוס ראשון לציון [ראשון לציון]

היה הגיבור ! הצל נסיכות,הילחם במפלצות מרושעות וקח את האוצר למד ושחק דמות מעולם הפנטזיה כמו לוחם,קוסם,גנב,סייר,דרואיד ועוד ויחד עם חברים נוספים צאו להרפתקאות מרתקות ו..
קרמיקה בבניית יד וקדרות [חיפה]
חוג קרמיקה וקדרות למתחילים ולמתקדמים בהדרכת חוה טימור. הדרכה פרטנית ואישית באוירה נינוחה ובקבוצה קטנה. שיטות חדשניות בבניית יד ובאובניים. מגוון אפשרויות בזיגוג ובדקו..
חוג לאנגלית []
- חוג למבוגרים עם דגש על אנגלית מדוברת. לימוד בדרך מעניינת באווירה רגועה ומעודדת. כל הרמות.
מבוכים ודרקונים - הפעלת חוגים [תל אביב]
מי יהיה הגיבור האמיץ שיהרוג את הדרקון? מי יזכה בליבה של הנסיכה היפה ובאוצרותיו של אביה המלך? למי תהיה התהילה והכבוד? מבוכים ודרקונים הוא משחק תפקידים שמרתק מליוני אנ..
שיעורים פרטיים בגרמנית [תל אביב]
הפחידו אתכם שגרמנית "קשה שפה"? אתם נרתעים? הסירו דאגה מלבכם - אעביר לכם את השיעור בצורה המהנה, הפשוטה והמובנת ביותר שאפשר. גרמנית היא שפת אימי, אני יליד גרמניה ובשיע..
קורס גרפולוגיה [תל אביב]
קורס חוויתי ללימוד גרפולוגיה. נכנסים לתוך רזי הגרפולוגיה, מדברים על יסודות הגרפולוגיה, מיהם הפונים לגרפולוגיה, מה כוחה של הגרפולוגיה בתחום העבודה, בתחום האישי ובעול..
לוטם עזנר- לימודי פסנתר [תל אביב]
באוירה יצירתית ובגובה העיניים. אופי השיעורים גמיש- הדגש המוסיקלי ניתן בהתאם לצורכו/ה האישי והעדפותיו/ה של כל תלמיד/ה. אפשרות להעשרה גם בתחומי התיאוריה, הרמוני..
רואים עולם בקריקטורה [תל אביב]
עולם הקריקטורה הוא עשיר ומפתיע, עוצמתו טמונה ביכולת להעביר מסר חד וביקורת חברתית/פוליטית שנונה ולעיתים נוקבת בתמונה אחת. הרצאות העשרה והומור על החברה בראי הקריקטור..
אין זו אגדה [תל אביב]
מה קורה כשכיפה אדומה, נסיך צפרדע או החתול במגפיים נתקלים לפתע בדמות ידועה מאגדה אחרת? איך זה משפיע על המשך העלילה ומה קורה הפעם בסוף הסיפור? מסע מצוייר בעקבות גיבור..
רכיבה רומנטית לזוג [קיסריה]
בשעות הדמדומים נצא לשעה רכיבה בשטח פתוח, נחזור לחווה לקראת החושך, שם תחכה לכם חופה לבנה מוארת בנרות ולפידים וארוחת גבינות ויין תוגש לכם באוירה קסומה. מצוין לחגיגת ימ..
שיעורי קריינות ושדרנות- עם התנסות בהקלטה באולפן [רמות השבים]
שיעורים פרטיים או קבוצתיים בקריינות, שדרנות רדיו והנחייה- מקריינית מקצועית ושדרנית גלגל"צ לשעבר, אילת מידן. עבודה על שימוש נכון בקול, נשימה, יציבה, עבודה עם מיקרופו..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*