מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד תחביבים - שונות בפתח תקוה

פתח תקוה

תחביבים - שונות

- נמצאו 8 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
מפגשי חריזה במחט למתקדמים [תל אביב]
סדנאות אלה מתאימות לאלה שלמדו כבר את בסיס העבודה עם המחט. יודעים פיוט, הרינגבון, רשתות, והצלבה. במפגשים אלה ילמדו הכנת תכשיטים מורכבים, סוגי עלים, פרחים, עטיפת אבנים..

מחנה קיץ למשחקי תפקידים! [פתח תקוה]
מחנה קיץ לשחקני תפקידים שלא יכולים בלי בקיץ! 4 לילות ו- 5 ימים של משחקי תפקידים, סדנאות, הקרנות סרטי פנטזיה, בריכה והמון המון כיף חיים. הרשמו עכשיו לדבר הגדול של הקי..
שיעורי בישול דרום תאילנדי מסורתי [תל אביב]
הזדמנות ללמוד מנות טיפוסיות מהמטבח המסורתי בדרום תאילנד. זוג מעורב - ישראלית ותאילנדי ינחו וילמדו את עקרונות הבישול, המרכיבים והתבשלים השונים הלכה למעשה. ניתן לקיים ..
קייטנת אשכולות 2007 אשכול פיס פתח- תקוה [פתח תקוה]
הקייטנה מתקיימת במקום סגור ומאובטח, חדרים ממוזגים, אולם סרטים והצגות, חדרי מחשבים ומעבדות מדריכים ומורים מנוסים. בקייטנה יזכו המשתתפים לאשכול פעילויות מהנות ומגוונות..
איך (לא) להתלבש סדנת סטיילינג אישית [תל אביב]
בעוד שאופנה היא חולפת במהותה, מבנה הגוף, הצבעים והסגנון האישי הם הנכסים האישיים שלך. זה לא חוכמה להוציא הון על מלתחה חדשה, אבל לא כל טרנד מתאים לכל אחת. אלמד אותך כי..
טיולי משפחות [תל אביב]
אתר קהילתי למידע, ארגון, הפקה והצטרפות לטיולי משפחות: הקמת קבוצה, בחירת מדריך, הצטרפות לקבוצה מטיילת, מסלולים, לינה, טיפים, הרשמה לטיולים ועוד...
מבוכים ודרקונים - הפעלת חוגים [תל אביב]
מי יהיה הגיבור האמיץ שיהרוג את הדרקון? מי יזכה בליבה של הנסיכה היפה ובאוצרותיו של אביה המלך? למי תהיה התהילה והכבוד? מבוכים ודרקונים הוא משחק תפקידים שמרתק מליוני אנ..
עיצוב תכשיטים מקריסטלים [תל אביב]
לימוד אריגה,סוגי הקריסטלים השונים, עיצוב תכשיטים, למתחילים ומתקדמים. אבני שיבוץ בחריזה ועוד.... אני לא מאמינה שאפשר ללמד עם פלסטיקים זולים ופשוטים. אצלי משתמשים רק ב..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*