מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד רישום

 איפה אני 

רישום

- נמצאו 48 תוצאות | עמוד 1 מתוך 4       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

סטודיו בכפר – חוגי ציור ורישום [ירקונה]

מוזמנים ומוזמנות ללמוד שפה חדשה, שפה של צבע, קו וצורה. החוג מתאים לכל הרמות ומועבר בקבוצות קטנות ולפי הקצב האישי שלכם. החוג מוכר בשעות לימוד לתלמידי תארים רלוונטיי..

רישום וציור - אלי דייץ' סטודיו [ירושלים]

אלי דייץ', אמן ומורה עתיר ניסיון, מזמין אתכם ללמוד רישום וציור מתוך התבוננות ודמיון. בשיעורים נתנסה בתרגולי רישום מהירים, פיתוח קשר יד-עין, בניית קומפוזיציה, אור וצל..

חוג ציור לילדים בסטודיו של איריס [תל אביב]

בסטודיו של הציירת ומאיירת ספרי הילדים איריס דה בוטון, הממוקם בלב תל אביב, מתקיימים מזה 17 שנים חוגי יצירה לילדים ונוער. בקבוצות קטנות, מתנסים ויוצרים במגוון חומרים ו..

קורס רישום ביפו - הסטודיו לציור ורישום ביפו [יפו]

מחפשים מסגרת להעמיק ולשפר את יכולות הרישום והציור? ברחוב פסטורלי ושקט בין מתחם נוגה לפשפשים, נקיים מפגשי ציור אינטימיים (2-6 משתתפים) סביב הנושאים המשמעותיים והמהות..

חוג ציור ורישום למבוגרים בבית ספר לציור "או... [ראשון לציון]

לאורנר מנהל בית הספר ניסיון עשיר ורב שנים בהוראה של ציור ורישום אורנר פיתח שיטה ייחודיית בה שם לדגש את החשיבות שבללמד את כל את כל סגנונות הציור כדי לתת לכל תלמי..

ציור במרכז ת״א טכניקות מגוונות - עתליה שחר [תל אביב]

ציור בטכניקות מגוונות מתאים למתחילים ולבעלי רקע קודם . ההרשמה עכשיו 💝 מוזמןנים לאתר הקורס בו המלצות ועבודות משתתפים 💕 שיעורי בוקר וערב במרכז ת״א פחם, עיפ..

חוג קומיקס ואיור בסטודיו המקום [הוד השרון]

אתם מוזמנים לשיעור ניסיון בחוג קומיקס מקצועי, אישי ומיוחד בסטודיו לציור ופיסול המקום! לספר את הסיפור שלנו, לכתוב יומן ולצייר- כל הכיף הזה בחוג אחד קסום בו משלבים את..

שיעורי ציור ורישום - קיריל קביאטקובסקי ודורית... [תל אביב]

הכרות עם שפת הציור - קו, כתם, צורה, צבע, טונאליות, טמפרטורה וקופוזיציה - דרך רישום וציור של טבע דומם, נוף (הסטודיו ממוקם בקרבת הים) ומודל. ומתוך הכרות עם ציורי מופ..

תכנית אישית בקבוצה - סטודיו שרון טופלברג [רעננה]

לכל משתתף נבנית תכנית לימודים ספציפית לאחר שיחה אישית דרכה התלמיד לומד להכיר את המנחה אשר בתחומים הנ"ל. מאתרת את צרכיו ויכולותיו תכנית לימודים זו אינה בנויה כקורס ד..

מרכז אמנים AtClass - קורס צילום אמנותי למתח... [ראשון לציון]

מרכז אמנים “ArtClass” מתחיל הרשמה לקורס צילום אמנותי למתחילים. הקורס היחודי מתוכנן ונערך על ידי צלם קנדי-ישראלי יעקוב גרינברג. הקורס בנוי על הבנה ולימוד עיקרונות של ..

מרחב צבעים ללימוד ציור, אומנות ויצירה [נווה מונסון]

צבעים הוא מרחב ללימוד אומנות ויצירה. במקום מתקיימים חוגי רישום וציור לכל הגילאים מגילאי גן- הגיל השלישי. בנוסף ניתן למצוא אצלנו סדנאות שונות, בהתאם לפרסום בפייסבוק ו..

ציור פורטרט ומודל - אנטומיה []

ציור ורישום מודל, ופורטרט למתחילים ומתקדמים בקבוצות קטנות בין (5 - 7) למתחילים: יסודות, פרופורציות, אור וצל, נפח, אנטומיה, בסיס ברישום וצבע. למתקדמים: רישום ראליס..

ציור פורטרט ומודל - אנטומיה - סטודיו A4 [גבעתיים]

ציור ורישום מודל, ופורטרט למתחילים ומתקדמים בקבוצות קטנות בין (5 - 7) למתחילים: יסודות, פרופורציות, אור וצל, נפח, אנטומיה, בסיס ברישום וצבע. למתקדמים: רישום ראליסטי ..

סטודיו דבורקיס להתמחות ברישום ועבודה בטכניקה... [רמת השרון]

סטודיו דבורקיס סדנאות רישום ועבודה בטכניקה מעורבת סדנאות רישום למתחילים ומתקדמים ועבודה על נייר בטכניקות שונות הסדנא מיועדת לנוער ומבוגרים המעוניינים לפתח הבעה אמנות..

קבוצת ציור בהנחיית אליזבטה זיידנר [מבשרת ציון]

קורס ציור ורישום מהתבוננותבנופים של מבשרת ציון וסביבתה. אנחנו נצייר נוף, נוף אורבני, בתים וגינות, עצים ופרחים, אנשים בנוף ופורטרט. נלמד לתרגם את העולם הסובב לצורה ..

מה זה רישום?

רישום הוא מקבץ של קוים בתצורות שונות שמגדירים את המיצג שמעוניין הצייר להציג. הרישום נעשה בד"כ על גבי נייר אם כי אפשרי גם על משטחים אחרים. מצוייר בעיפרון, דיו, עט, פחם ועוד. הרישום יכול להיות מוצג כציור מוגמר, או כהכנה לציור בצבע.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*

*