חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד רישום

 איפה אני 

רישום

- נמצאו 55 תוצאות | עמוד 1 מתוך 4       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

חוג רישום בסטנדרטים הגבוהים ביותר במתחם האומנו... [הרצליה]

חוג לרישום בחומרים מגוון ועשיר לילדים בהרצליה. החוג יתרכז בלמידת טכניקות שונות של ציור ורישום בחומרים שונים כגון: - ציור בעפרונות, ובצבעי עיפרון צבעוניים - ציור בצב..

לצייר עם תמר - רישום ציור ברמת השרון מבוגרים [רמת השרון]

לבטא את עצמכם ללא מילים, להביא את תחושותיכם אל הנייר וללמוד את רזי עולם הרישום והציור נשמע כמו משהו שעשוי לעניין אתכם? תמר בן שאול, אמנית יוצרת עתירת ניסיון וידע וב..

ציור פורטרט ומודל - אנטומיה []

ציור ורישום מודל, ופורטרט למתחילים ומתקדמים בקבוצות קטנות בין (5 - 7) למתחילים: יסודות, פרופורציות, אור וצל, נפח, אנטומיה, בסיס ברישום וצבע. למתקדמים: רישום ראליס..

ציור פורטרט ומודל - אנטומיה - סטודיו A4 [גבעתיים]

ציור ורישום מודל, ופורטרט למתחילים ומתקדמים בקבוצות קטנות בין (5 - 7) למתחילים: יסודות, פרופורציות, אור וצל, נפח, אנטומיה, בסיס ברישום וצבע. למתקדמים: רישום ראליסטי ..

חוג רישום, ציור, פיסול וקדרות -לירון הרמתי [ראשון לציון]

לירון הרמתי,בעל תעודת אמן, מזמין אתכם ליהנות מאמנות ויצירה במסגרת חוגי ציור רישום ופיסול. לירון מעביר בסטודיו שלו שיעורי פיסול, ציור ורישום באווירה ביתית ונעימה, בק..

שיעורים פרטיים/חוג ברישום בקבוצות קטנות - שולי... [רעננה]

שיעורים פרטיים או במסגרת חוג המתאימים לצעירים ומבוגרים כאחד. אם תמיד חלמתם לצייר או אם רציתם לשפר את יכולותיכם, לפתח את הכישרון החבוי בכם או להכין תיק עבודות מרשים ..

קורסים לרישום - סטודיו תשרי [רעננה]

קורס הרישום מעניק הבנה מעמיקה בשפת הרישום כמדיה העומדת בפני עצמה ביחסי קו-כתם, מקצב, טונאליות ,מבנה –קומפוזיציה, פרספקטיבה, פרופורציות, נפח, חלל, אור וצל ועוד. ההתנס..

שיעורים מיוחדים ונעימים ברישום - שיעור נסיון ... [תל אביב]

תמיד רציתם ללמוד רישום ולא ידעתם מהיכן להתחיל? אתם מוזמנים להצטרף למפגשים בהם תקבלו יחס אישי, תומך וחיובי במיוחד. המפגשים נערכים במתכונת של פעם בשבוע, בסטודיו מרווח ..

לימודי רישום בתל אביב בסטודיו גילה גרינפילד [תל אביב]

שמי גילה גרינפילד ואני מזמינה אתכם לקחת חלק במפגשי ציור קבוצתיים, עם הדרכה אישית למתחילים ולמתקדמים. חולמים לצייר אך לא יודעים מהכין מתחילים? למדתם במסגרות קודמות א..

סטודיו אלקה לציור ורישום [קריית אונו]

סדנאות לרישום וציור בכל הטכניקות, אמנות הקו כשפה. רישום קלאסי תוך כדי פגישה עם מושגים, פיתוח קשר עין יד, פרופורציות, קומפוזיציה, אור וצל, פרספקטיבה, ציור מודל אישה ..

קורס מתחילים לרישום וטכניקות נילוות -זהר טריפון [ירושלים]

קורס רישום למתחילים ולמנוסים גם יחד, במגוון טכניקות: עפרון, פחם, דיו, ציפורן ומכחול וכן גירים. מיקום: מוזיאון ישראל, אגף הנוער. מועד: יום ב', 9-12.

פיסול, קרמיקה ושילוב אמנויות לילדים ונוער - ס... [תל אביב]

חוגים וסדנאות ייחודיות בפיסול ושילוב אומנויות. סטודיו דלית מאפשר מסע מרתק לעולמות החומר, הצבע ולכל מה שביניהם. פיסול בסוגים שונים של חימר, צביעת אנדרגלייז וגלזורות ..

רישום והכנת תיק עבודות עם רוני רות פלמר [קריית חיים]

מעוניינים להתקבל למוסד לאמנויות? זקוקים לעזרה בהכנת תיק עבודות? לימוד רישום, דיוקנאות, (פורטרטים), גוף אדם, פרספקטיבה, נופים, טקסטורות ברישום, אור וצל, תלת מימד והכנ..

סטודיו בכפר – חוגי ציור ורישום [ירקונה]

מוזמנים ומוזמנות ללמוד שפה חדשה, שפה של צבע, קו וצורה. החוג מתאים לכל הרמות ומועבר בקבוצות קטנות ולפי הקצב האישי שלכם. החוג מוכר בשעות לימוד לתלמידי תארים רלוונטיי..

שיעורים ברישום וציור - מרינה מלמד [תל אביב]

הי, נעים מאד, אנחנו מרינה וגיל שני, אמנים ומורים לרישום וציור מהתבוננות בסטודיו שלנו בת"א. אנחנו מלמדים אנשים להגיע למיומנות גבוהה ברישום וציור מהתבוננות ולמצוא את ה..

מה זה רישום?

רישום הוא מקבץ של קוים בתצורות שונות שמגדירים את המיצג שמעוניין הצייר להציג. הרישום נעשה בד"כ על גבי נייר אם כי אפשרי גם על משטחים אחרים. מצוייר בעיפרון, דיו, עט, פחם ועוד. הרישום יכול להיות מוצג כציור מוגמר, או כהכנה לציור בצבע.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*

*