חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פלמנקו באיזור חיפה והצפון

חיפה והצפון

פלמנקו

- נמצאו 7 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

פלמנקו "אמימנרה" - שיעורי ריקוד ותנועה בקצב הפל... [חיפה]

ביה"ס לפלמנקו "אמימנרה" (A mi manera בדרך שלי) הוא בית לכל מי שהתאהב באמנות הפלמנקו ורוצה להעמיק בה. כמו לפלמנקו, גם לביה"ס שתי רגליים הנטועות היטב בקרקע, האחת בחיפה..

חוג פלמנקו בחיפה- סטודיו ויוה פלמנקו של רחלי אר... [חיפה]

בואו להרגיש את העוצמה, האנרגיה, והחוויה הייחודית של ריקוד הפלמנקו. בואו להגשים חלום ספרדי! רחלי אריאל, רקדנית ומורה מנוסה לפלמנקו, מעבירה שיעורים עם הרבה קצב, טכניקה..

חוג פלמנקו לילדות בחיפה -רחלי אריאל [חיפה]

בסטודיו ויוה פלמנקו של רחלי אריאל מתקיימים שיעורים לילדות החל מגיל גן חובה ומעלה. הילדות לומדות מיקצבים וסגנונות, רוקעות בנעליים ולומדות להשתמש באביזרים שונים- מניפה..

שיעורי פלמנקו עם ויוה פלמנקו רחלי אריאל [חיפה]

בואו לגלות את האש הפנימית שבכם, לבטא את עצמכם בתנועה וליהנות מהקצב, העוצמה והשמחה שבריקוד הפלמנקו. סטודיו ויוה פלמנקו viva flamenco מזמין אתכם להצטרף ולגלות את העולם..
בית הספר למחול ספרדי ופלמנקו [קריית טבעון]
הזמנה אישית: הפלמנקו כחוויה של מחול בעולם של צלילים המתאימים לכל אדם. מזמין אתכם איש ואישה, ילד וילדה ללמוד לנוע ולהתאהב בעולמו הקסום של הפלמנקו. זהו מחול בעל יכולת ..
פלמנקו [תל עדשים]
פלמנקו, ריקוד נשמה ספרדי, מתאים לכל גיל בן ובת. ריקוד המושתת על מקצבים שונים, תנועות ידיים, רקיעות רגליים, נגינה על קסטנייטות. עבודה עם חצאית, שאל ומניפה.
פלמנקו - אולפן למחול מנשה [עין שמר]
חוויה בעלת עוצמה ויופי עם המורה לילך פלד הכרות עם המחול הספרדי על גווניו השונים, לימוד הטכניקות השונות, מתוך תשומת דגש על תנועה נכונה ונקיה, שימוש באביזרים מסורתיים:..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*