חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פלמנקו

 איפה אני 

פלמנקו

- נמצאו 27 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

שיעורי פלמנקו עם ויוה פלמנקו רחלי אריאל [חיפה]

בואו לגלות את האש הפנימית שבכם, לבטא את עצמכם בתנועה וליהנות מהקצב, העוצמה והשמחה שבריקוד הפלמנקו. סטודיו ויוה פלמנקו viva flamenco מזמין אתכם להצטרף ולגלות את העולם..

שיעורי פלמנקו לילדות בת"א במרכז לפלמנקו- עדי ... [תל אביב]

בספטמבר 2019 יפתח שיעור חדש לילדות מתחילות בימי שני בשעה 15:45 שיעור לילדות ממשיכות מתקיים בימי שני בשעה 16:45. לפרטים נוספים ותיאום הגעה אנא צרו קשר. שיעור ניסיון ח..

שיעורי שמלת זנב במרכז לפלמנקו עדי דוידוביץ [תל אביב]

שמלת הזנב (bata de cola) היא שמלת השובל הארוכה והמרשימה שרקדניות הפלמנקו מתהדרות בה. הטכניקה של ריקוד עם שמלת הזנב שונה מטכניקת הריקוד בשמלה רגילה. שיעורי שמלת זנב..

שיעור חדש למתחילים - ספטמבר 2019 במרכז לפלמנק... [תל אביב]

בתאריך 20/8/19 נפתח שיעור חדש למתחילים (מהצעד הראשון) בימי שלישי בשעה 20:30. ניתן להצטרף עד סוף ספטמבר. לא נדרש רקע קודם, קואורדינציה או כושר גופני מסוים. הכל נלמד ו..

שיעורי פלמנקו במונארט אשדוד- המרכז לפלמנקו עד... [תל אביב]

שיעורי פלמנקו לילדים ומבוגרים בשלוחה הדרומית של המרכז לפלמנקו עדי דוידוביץ (ראו לוח שיעורים באתר הבית). במסגרת השיעורים מושם דגש על יציבה נכונה, פיתוח חוש הקצב והק..

פלמנקו "אמימנרה" - שיעורי ריקוד ותנועה בקצב הפל... [חיפה]

ביה"ס לפלמנקו "אמימנרה" (A mi manera בדרך שלי) הוא בית לכל מי שהתאהב באמנות הפלמנקו ורוצה להעמיק בה. כמו לפלמנקו, גם לביה"ס שתי רגליים הנטועות היטב בקרקע, האחת בחיפה..

שיעורי פלמנקו לכל הגילאים והרמות במרכז לפלמנק... [תל אביב]

שיעורי פלמנקו לכל הגילאים והרמות במרכז לפלמנקו עדי דוידוביץ (ראו לוח שיעורים באתר הבית). במסגרת השיעורים מושם דגש על יציבה נכונה, פיתוח חוש הקצב והקואורדינציה וכן ..

חוג פלמנקו לילדות בחיפה -רחלי אריאל [חיפה]

בסטודיו ויוה פלמנקו של רחלי אריאל מתקיימים שיעורים לילדות החל מגיל גן חובה ומעלה. הילדות לומדות מיקצבים וסגנונות, רוקעות בנעליים ולומדות להשתמש באביזרים שונים- מניפה..

חוג פלמנקו בחיפה- סטודיו ויוה פלמנקו של רחלי אר... [חיפה]

בואו להרגיש את העוצמה, האנרגיה, והחוויה הייחודית של ריקוד הפלמנקו. בואו להגשים חלום ספרדי! רחלי אריאל, רקדנית ומורה מנוסה לפלמנקו, מעבירה שיעורים עם הרבה קצב, טכניקה..

שיעורים לריקודי פלמנקו בתל אביב – הסטודיו של ... [תל אביב]

בואו ללמוד לרקוד בצורה מקצועית מכוהנת הפלמנקו ומקימת הסטודיו הראשון בישראל. הגיע הזמן לעלות לרחבה ולהתחיל לזוז יחד עם הדור הבא של הרקדנים המובילים בארץ. לפרטים היכנס..

פלמנקו נשים בירושלים בסטודיו 6 - הס6ודיו [ירושלים]

הפלמנקו, שמקורו בדרום ספרד נחשב לאחד הריקודים המעירים והסוחפים:  מחיאות הכפיים, רקיעות הרגליים בשילוב השירה ומיתרי הגיטרה - הופכים את הפלמנקו לאומנות הנוגעת בעמקי הנ..

שיעור מתחילים חדשים מהצעד הראשון - בהדרכת סיל... [תל אביב]

אוהבים לרקוד? רוצים ללמוד לזוז לצלילי המוזיקה הספרדית? אתם מוזמנים להצטרף לסטודיו שהביא את הפלמנקו לישראל וליהנות משיעורים המשלבים את סודות הפלמנקו המסורתי בחדשני. ..

פלמנקונטורל – סטודיו לריקודי פלמנקו מקצועיים ... [ירושלים]

נפתח את חוש הקצב, החוג מתאים גם למי שאין ניסיון קודם בריקוד, פשוט לכל מי שרוצה להתחבר למוזיקה ולהכיר את הגוף והנפש דרך הריקוד המשגע.
לרקוד פלמנקו - דנה ארנון שיעורי פלמנקו לילדות [תל אביב]
אתם מוזמנים לבוא ולהכיר את הפלמנקו- ריקוד עצמתי, מסעיר וקיצבי, שאין דומה לו בלהביע תחושות וחוויות אנושיות. הפלמנקו הוא אמנות פולקלור ספרדית, המהווה שילוב בין מוסיקה..
שיעורי פלמנקו עם חצאית זנב (bata de cola) - דנה אר... [תל אביב]
לרקוד עם באטה דה קולה (חצאית עם זנב), הוא אתגר גדול בדרכה המקצועית של רקנית פלמנקו. בכדי לרקוד עם חצאית זנב, נדרשת הכנה טכנית ספציפית לאביזר זה, רקע בפלמנקו, שליטה..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*