חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פלמנקו

 איפה אני 

פלמנקו

- נמצאו 26 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

שיעורי פלמנקו עם ויוה פלמנקו רחלי אריאל [חיפה]

בואו לגלות את האש הפנימית שבכם, לבטא את עצמכם בתנועה וליהנות מהקצב, העוצמה והשמחה שבריקוד הפלמנקו. סטודיו ויוה פלמנקו viva flamenco מזמין אתכם להצטרף ולגלות את העולם..

קורסי קיץ בפלמנקו לילדים ובוגרים יולי- ספטמבר... [תל אביב]

קורסי הכרות עם ריקוד הפלמנקו הקצבי והסוחף יפתחו ב 4/7 ימי רביעי 20:15 בשלוחה הדרומית של המרכז לפלמנקו עדי דוידוביץ באשדוד במרכז מונארט, רח' דרך ארץ 8 אשדוד. ניתן להג..

שיעורי פלמנקו לילדות בת"א במרכז לפלמנקו- עדי ... [תל אביב]

מיד אחרי החגים יפתח שיעור פלמנקו חדש לילדות מתחילות במרכז לפלמנקו עדי דוידוביץ בימי ראשון בשעה 18:45. שיעור לילדות ממשיכות מתקיים בימי שני בשעה 16:30. לפרטים נוספים ..

פלמנקו למתחילות וממשיכות באשדוד- המרכז לפלמנק... [תל אביב]

שיעורי פלמנקו לילדים ומבוגרים בשלוחה הדרומית של המרכז לפלמנקו עדי דוידוביץ (ראו לוח שיעורים באתר הבית). במסגרת השיעורים מושם דגש על יציבה נכונה, פיתוח חוש הקצב והק..

שיעור חדש למתחילים - ספטמבר 2018 במרכז לפלמנק... [תל אביב]

שני שיעורים חדשים למתחילים נפתחים במרכז : ימי שני בשעה 17:30 ימי שני בשעה 20:30. לא נדרש רקע קודם, קואורדינציה או כושר גופני מסוים. הכל נלמד ומתפתח במהלך הלימוד. א..

שיעורי פלמנקו לכל הגילאים והרמות במרכז לפלמנק... [תל אביב]

שיעורי פלמנקו לכל הגילאים והרמות במרכז לפלמנקו עדי דוידוביץ (ראו לוח שיעורים באתר הבית). במסגרת השיעורים מושם דגש על יציבה נכונה, פיתוח חוש הקצב והקואורדינציה וכן ..

חוג פלמנקו בחיפה- סטודיו ויוה פלמנקו של רחלי אר... [חיפה]

בואו להרגיש את העוצמה, האנרגיה, והחוויה הייחודית של ריקוד הפלמנקו. בואו להגשים חלום ספרדי! רחלי אריאל, רקדנית ומורה מנוסה לפלמנקו, מעבירה שיעורים עם הרבה קצב, טכניקה..

חוג פלמנקו לילדות בחיפה -רחלי אריאל [חיפה]

בסטודיו ויוה פלמנקו של רחלי אריאל מתקיימים שיעורים לילדות החל מגיל גן חובה ומעלה. הילדות לומדות מיקצבים וסגנונות, רוקעות בנעליים ולומדות להשתמש באביזרים שונים- מניפה..

פלמנקונטורל – סטודיו לריקודי פלמנקו מקצועיים ... [ירושלים]

נפתח את חוש הקצב, החוג מתאים גם למי שאין ניסיון קודם בריקוד, פשוט לכל מי שרוצה להתחבר למוזיקה ולהכיר את הגוף והנפש דרך הריקוד המשגע.

שיעור מתחילים חדשים מהצעד הראשון - בהדרכת סיל... [תל אביב]

אוהבים לרקוד? רוצים ללמוד לזוז לצלילי המוזיקה הספרדית? אתם מוזמנים להצטרף לסטודיו שהביא את הפלמנקו לישראל וליהנות משיעורים המשלבים את סודות הפלמנקו המסורתי בחדשני. ..

חוג פלמנקו - חיים בריא [בת ים]

פלמנקו הריקוד הספרדי שמשגע את העולם, חוג מיוחד בקצב הסוחף, במוסיקה הספרדית המרתקת שמניעה את כולם, חיישנים, מנועים, מערכת מפתח את חוש הקצב, הקואורדינציה והתנועתיות.

שיעורים לריקודי פלמנקו בתל אביב – הסטודיו של ... [תל אביב]

בואו ללמוד לרקוד בצורה מקצועית מכוהנת הפלמנקו ומקימת הסטודיו הראשון בישראל. הגיע הזמן לעלות לרחבה ולהתחיל לזוז יחד עם הדור הבא של הרקדנים המובילים בארץ. לפרטים היכנס..
שיעורי פלמנקו עם חצאית זנב (bata de cola) - דנה אר... [תל אביב]
לרקוד עם באטה דה קולה (חצאית עם זנב), הוא אתגר גדול בדרכה המקצועית של רקנית פלמנקו. בכדי לרקוד עם חצאית זנב, נדרשת הכנה טכנית ספציפית לאביזר זה, רקע בפלמנקו, שליטה..
לרקוד פלמנקו עם דנה ארנון [תל אביב]
בואו להרגיש את הגוף בקצב ספרדי! הפלמנקו הוא ריקוד עצמתי, מסעיר, דרמתי וקיצבי, שאין דומה לו, בלהביע תחושות וחוויות אנושיות. הפלמנקו הוא אמנות פולקלור ספרדית, המשלבת ..
לרקוד פלמנקו - דנה ארנון שיעורי פלמנקו לילדות [תל אביב]
אתם מוזמנים לבוא ולהכיר את הפלמנקו- ריקוד עצמתי, מסעיר וקיצבי, שאין דומה לו בלהביע תחושות וחוויות אנושיות. הפלמנקו הוא אמנות פולקלור ספרדית, המהווה שילוב בין מוסיקה..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*