מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד מדיטציה באיזור הדרום

הדרום

מדיטציה

- נמצאו 16 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

דימיון מודרך בשיטת "אוליסטי לשם שינוי" עם אול... [באר שבע]

באמצעות הדימיון המודרך, נלמד לשנות תהליכים פיזיים המתחוללים בגוף ע"י שינוי דפוסי חשיבה. כמו כן נלמד כיצד להתמודד עם מצבים ריגשיים, כגון: מתח, כעס, וחרדות מסוגים שוני..

מחנה מדיטציות | אושו אינטנסיב ינואר 2016 [שיטים]
לתרגל ללמוד ולחגוג את המדיטציות של אושו - מחנה מדיטציות אושו, הוא ארוע המתקיים בכל רחבי העולם, בו המשתתפים מוזמנים לחוות באופן פעיל את איכות המדיטציות האקטיביות, אשר..
אושו אינטנסיב- OSHO meditation camp ינואר 2016 [שיטים]
מחנה מדיטציות אושו, הוא ארוע המתקיים בכל רחבי העולם, בו המשתתפים מוזמנים לחוות באופן פעיל את איכות המדיטציות האקטיביות, אשר המורה אושו הביא לעולם. המדיטציות האקטיביו..
אהבת אמת | רטריט שתיקה והתבוננות עם קרטר [שיטים]
נקדש את סוף השבוע לשיחות והתבוננות עם המורה קרטאר. בסדנה נבחן את תפיסת עולמנו, את אמונותינו ואת הכמיהה למימושנו.
אושו אינטנסיב | מחנה מדיטציות יוני 2016 [שיטים]
לתרגל ללמוד ולחגוג את המדיטציות של אושו מחנה מדיטציות אושו, הוא ארוע המתקיים בכל רחבי העולם, בו המשתתפים מוזמנים לחוות באופן פעיל את איכות המדיטציות האקטיביות, אשר ..
ראיה בהירה | רטריט ויפאסנה בצוקים [שיטים]
רטריט מדיטציית ויפאסנה בצוקים 1-10 בספטמבר 2016 ניתן לבחור להגיע ל- 3 עד 10 ימים. מהי ויפאסנה? ויפאסנה היא ראייה בהירה, ראייה מיוחדת או ראייה חודרנית. הסתכלות פנימי..
ערב מדיטציה-'פתיחת שער...' [בת הדר]
ערב מדיטציה קסום בתיאום עם ארגון "איחוד האור". יחד עם עוד 35 קבוצות ברחביי הארץ נקיים מדיטציה באותה השעה בדיוק, להפצת אור, אחווה, שלום, חמלה ואהבה לעולם... זהו אחד מ..
מדיטציה בקולות מדיטצית זן ומדיטציה בתנועה [להבים]
סדנה המשלבת את העקרונות הבסיסיים לתרגול מדיטציה בגישה הזנית, והשפעת ויברציות הצלילים על מרכזי האנרגיה. בנוסף נעמיק מודעות ליציבה במדיטציה בתנועה תוך מחזור הליכה ונשי..
פסטיבל נומיינד ים המלח [ים המלח]
חגיגה של שלושה ימים מדהימים במלון צל הרים מדיטציות וסדנאות עם מיטב המנחים מישראל, שעורי תנועה וריקוד, יוגה, מוסיקה מכל העולם, ומסיבת בריכה מטריפת חושים.
בחזרה אל הלב - סדנת נשימה אהבה ומדיטציה במדבר [שיטים]
Back To the Heart חזרה אל הלב סדנת ריברסינג, אהבה ומדיטציה עם קרן ברס סופ"ש חמישי עד שבת באשרם במדבר
סופ"ש נשימה ומדיטציה | מאי 2016 [שיטים]
חווית סופ"ש קליל ועמוק יצרנו עבורכם סופ"ש מקסים וקליל, עם מדיטציות אקטיביות שופעות ריקודים ואנרגיות חיות ויחד עם זאת שילבנו מפגשי עומק ברוח מדברית, ייחודית לאשרם, ש..
סדנה לריפוי הילד הפנימי [גדרה]
סדנה חויתית לריפוי "הילד הפנימי". במהלך הסדנה נתוודע אל "הילד הפנימי" שבנו, נכיר אותו ונלמד להאזין לו ולדאוג לצרכיו, שהם בעצם צרכינו הכמוסים ביותר (שלעתים אף אנו אינ..
מדיטצית שלום - וקורס בניסים [ערד]
בזמן מדבר סדנאות ברוח "קורס בניסים", סדנאות במערכות יחסים ומדיטציות שלום. זמן מדבר הינו אתר אקולוגי רוחני שהוקם ע"י ספי הנגבי ואפרת שר שלום. "זמן מדבר שוכן בגבעות המ..
ערב מדיטציה [בת הדר]
בואו לצלול אל מחוזות הדימיון המופלאים, בערב שכולו מדיטציה בדימיון מודרך... אתם מוזמנים להתחבר למקומות של רוגע, שלווה והשראה באמצעות הרפייה ודימיון...
מדיטציות דרך הלב בכל שני ורביעי [באר שבע]
בכל שני ורביעי, בזמן שקיעת החמה, נתאסף כולנו בחצר המקסימה של בית מרכז האור- בית קהילתי רוחני אלטרנטיבי, לשעה קסומה של מדיטציה מודרכת. מדיטציית "דרך הלב" הינה מדיטציה..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*