חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד מדיטציה

 איפה אני 

מדיטציה

- נמצאו 102 תוצאות | עמוד 1 מתוך 7       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

במעגלי המדיטציה בהנחיית עומר פקין [ירושלים]

ברצוני להזמין אתכם לסדנא ייחודית להפגת מתחים ולחץ . הסדנא מורכבת מ 10 מפגשים. בכל מפגש אנחנו "נצלול" אל תוך עצמנו במטרה להבין מה חוסם אותי כיום ומה יכול לאפשר שחרור...

"זרימת המכחול"- מדיטציה בציור וקליגרפיה - סי... [רמת השרון]

לימודי בית הספר 'זרימת המכחול' מתקיימים בכפר הירוק, הוד השרון ורעננה. הציור והקליגרפיה הסינית יפנית הינם ציור של הרוח. משיכת המכחול מבטאת את נפשו של היוצר - המפיח ח..

מדלן אינטואיציית הלב - קבוצת תרגול מדיטציות [חולון]

בקבוצה נתרגל מדיטציות מסוגים שונים: מיינדפולנס (קשיבות ונוכחות ברגע הזה ללא שיפוט). דמיון מודרך בנושאים מגוונים: העצמה/ ריפוי/ פתיחת הלב/ העלאת תדר אנרגטי ועוד. דמי..

מדיטציה מיינדפולנס – "תירגול משנה חיים" עם אי... [פתח תקוה]

מדיטציה - כלי רב עוצמה ליצירת מציאות בריאה ושמחה. אורח חיים בריא מתחיל באיך אנחנו חושבים. מה מזין את התודעה שלנו, מהי מערכת האמונות שלנו, אילו סוגי מחשבות אנו נוטים..

קורס מדיטציה למתחילים - סיגל ששון [רחובות]

רוצים לשבת למדיטציה ולא יודעים איך? או להעמיק מעבר לתרגול עם יוטיוב או אפליקציה? בואו ללמוד, אין צורך בידע מוקדם. נתרגל ונתאמן, נחבר את המדיטציה ליומיום שלנו, ונלמד..
הדרך לאור - מדיטציות - דמיון מודרך כריפוי ומודעות ... [רחובות]
מדיטציות הן כלי מדהים לריפוי, שלווה ורוגע. בכל אחד ואחת מאיתנו ישנו יהלום בנשמתנו - יהלום אשר אינו מלוטש ובו נמצא כל הפוטנציאל האין סופי שלנו. בו נמצאים יכולות הריפו..
אושו אינטנסיב | מחנה מדיטציות יוני 2016 [שיטים]
לתרגל ללמוד ולחגוג את המדיטציות של אושו מחנה מדיטציות אושו, הוא ארוע המתקיים בכל רחבי העולם, בו המשתתפים מוזמנים לחוות באופן פעיל את איכות המדיטציות האקטיביות, אשר ..
מחנה מדיטציות | אושו אינטנסיב ינואר 2016 [שיטים]
לתרגל ללמוד ולחגוג את המדיטציות של אושו - מחנה מדיטציות אושו, הוא ארוע המתקיים בכל רחבי העולם, בו המשתתפים מוזמנים לחוות באופן פעיל את איכות המדיטציות האקטיביות, אשר..
אהבת אמת | רטריט שתיקה והתבוננות עם קרטר [שיטים]
נקדש את סוף השבוע לשיחות והתבוננות עם המורה קרטאר. בסדנה נבחן את תפיסת עולמנו, את אמונותינו ואת הכמיהה למימושנו.
קורס התפתחות תודעה אישית וריפוי הנפש עם עמנואל לאו... [אייל]
לקחת אוויר מהמרוץ האינסופי של החיים וללמוד להסתכל על עצמנו בצורה מפוקחת, נכונה ובריאה. בעזרת המדיטציה נפתח את התודעה העצמית ובאופן טבעי נשלב את הנפש באילוצי חיינו, א..
אושו אינטנסיב- OSHO meditation camp ינואר 2016 [שיטים]
מחנה מדיטציות אושו, הוא ארוע המתקיים בכל רחבי העולם, בו המשתתפים מוזמנים לחוות באופן פעיל את איכות המדיטציות האקטיביות, אשר המורה אושו הביא לעולם. המדיטציות האקטיביו..
העצמה ומודעות אישית, סדנאות והדרכה בשרון - עמנואל ... [אייל]
בזמן המדיטציה אנחנו יוצרים לעצמנו עולם, בו אפשר להתנקות מכל מה שעברנו, אנו משפיעים ומתחברים לתודעה של עצמנו, בונים ומרפאים את הנפש ומייצרים לעצמנו את הכוחות להצליח ל..
מדיטציה, תהליכים והתמודדות אישית עם עמנואל לאור - ... [אייל]
אמנות המדיטציה יוצרת ומובילה את תהליכי ההתבוננות וההקשבה הפנימית. נצליח להכיל את הרגשות והמחשבות שלנו באופן שיפחית את ההזדהות שלנו עמם. נעבור תהליך של התפתחות והעצמה..
הדרך לאור - מדיטציות - דמיון מודרך כריפוי, שלווה ו... [מכבים רעות]
מדיטציות הן כלי מדהים לריפוי, שלווה ורוגע. בכל אחד ואחת מאיתנו ישנו יהלום בנשמתנו - יהלום אשר אינו מלוטש ובו נמצא כל הפוטנציאל האין סופי שלנו. שם נמצאים יכולות לריפו..
חוג מדיטציה בדמיון מודרך בהנחיית מיטל איזנברג [רחובות]
אני מזמינה אותך להתאהב במדיטציה, להתרגש משקט וליהנות משלווה. מדיטציה בדמיון מודרך. מתאים למי שחולם לשלב רוגע בחיים שלו. המדיטציות בעלות אופי תרפי רגשי ופיזי ומומלצ..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*