מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד כתיבה ספרות ושירה באיזור המרכז

המרכז

כתיבה ספרות ושירה

- נמצאו 32 תוצאות | עמוד 1 מתוך 3       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

סדנת כתיבה יוצרת- בהנחיית חן ישראלי [תל אביב]

יש לכם מה להגיד? יש לכם סיפור לספר? בואו לפתוח את הלב בלי חשש בסדנת כתיבה יוצרת ייחודית ומהנה. הכתיבה היא אמנות וכל סיפור הוא מעניין, בואו ללמוד איך כותבים אותו. בעז..

מפגשי כתיבה יוצרת בימי שישי- יוספה אבן שושן [תל אביב]

מפגשי כתיבה יוצרת בנושאים משתנים בהנחיית בהנחיית המחזאית יוספה אבן-שושן. פעם בשבועיים אנו נפגשים למפגש כתיבה יוצרת שבו אנו מתנסים באופן מעשי בכתיבה. והפעם בנושא: ..

סדנת הכתיבה של עינת יקיר ומשה עזוז *און ליין* []

כותבים סיפורים קצרים? שירים? אתם מוזמנים לבוא ולקבל מאתנו חוות דעת בונה ומקצועית. בנוסף, נתנסה בתרגילי כתיבה יצירתיים, נקרא יחד ביצירות ספרות מרכזיות, ו"נחיה ספרות..

מפגשי כתיבה, ספרות ושירה – בהנחיית סמדר שרת [אשדוד]

תצליחו לפרוץ בתבונה את הגבולות האישיים שלכם ככותבים, תלמדו לקחת אחריות על התוצרים המקוריים ותחזקו את היכולת להביט בעצמכם וביוצרים הנוספים. למידע על המפגשים היכנסו.
מרעיון לסיפור- סדנת כתיבה למתחילים עם איילה קורקוס [רמת גן]
אנשים כותבים כדי להסביר לעצמם את העולם החיצוני והפנימי. חווית הכתיבה היא תמיד מקפצה להעצמה אישית. אני מזמינה אותך להצטרף למסע לעולם חדש ומרגש בו תממש הזדמנות לפגוש א..
טיוטות - סדנאות כתיבה במכללת סמינר הקיבוצים [תל אביב]
טיוטות - מרחב לסדנאות כתיבה, למפגשי קריאה וליזמות ספרותית מכללת סמינר הקיבוצים היכונו למהדורת הקיץ! העניקו לעצמכם/ן מתנה, ובואו לחוויות ספרותיות קצרות ומעוררות השר..
סדנת תסריטאות למתחילים [הכפר הירוק]
מטרת הסדנה - הקניית כלים בסיסיים לכתיבת תסריט. ההרצאות מלוות בהקרנת קטעי סרטים והתנסות עצמאית בכתיבה לקולנוע ולטלוויזיה. בסיום הסדנה תוגש עבודת גמר - פיתוח סינופסיס ..
לגעת דרך המילים [תל אביב]
סדנה חווייתית למבוגרים בהנחיית הסופרת תמר אדר. הנושאים נבחנים באמצעות יצירותיה, בשיחה ובכתיבה יוצרת: * בין מציאות לדמיון. * לראות בעין צוחקת. * מה שבין השורות. * הקש..
חדרי העבודה של המשוררים הסופיים [תל אביב]
האסלאם המסורתי לשירה ולמשוררים כפי שהוא מופיע בסוÌרÈת המשוÉררים שבקוראן, נברר את יחסו השלילי של מוחמד כלפיהם, ננסה להבין את עמדת ההתנצלות ואת רגשי האשמה של המשורר המ..
יום פתוח [תל אביב]
יום פתוח לכל מה שרצית לדעת על כתיבה אם הכתיבה אצלך בדם והמילים מדגדגות לך באצבעות, יש לך כתובת אצלנו – יום ב' 18.2. בשעה 19:00
אימון אישי לכתיבה יוצרת [תל אביב]
אם תמיד חלמתם לכתוב את סיפור חייכם, סיפור עלילתי, תסריט או מאמר, אך גיליתם שאתם תקועים, לא מצליחים, אין לכם את מי לשאול כיצד להתחיל ואיך לסיים, או שפשוט אתם יותר מדי..
סדנה להתפתחות אישית דרך כתיבה [תל אביב]
דרך פשוטה לביטוי יצירתי אישי. כלי פשוט לניקוי פנימי והגשמת חלומות. לימוד ותרגול שיטות שונות של כתיבה אוטומטית.
שחקנים כותבים - הכשרת מחזאים [תל אביב]
תכנית המיועדת לשחקנים מקצועיים, בוגרי בתי ספר מוכרים למשחק במסלול מלא (שלוש שנתי), בעלי כשרון כתיבה, הרואים עצמם כשחקנים יוצרים ומוכנים לקחת את גורלם בידם. התכנית ..
כתיבה לרשת [תל אביב]
.1. כל בלוגר הוא מבקר (940) כתיבה למדיה חדשה, לצעירים. 2. מי מפחד מהרשת?(941) כתיבה למדיה חדשה (גיל הזהב). הנושאים שיילמדו בסדנאות: · הבנת המדיה החדשה, יתרונותיה ..
קריאה בקול ככלי פרשני [תל אביב]
סדנת קריאה בקול, ככלי להבנות נוספות של טקסט ספרותי. הדינמיקה בין התחביר לבין הטור השירי : ה"לבנים" שמהן מורכבת החוויה לאוזן - אופציות שמתגלות מחלוקות שונות של זמן: ..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*