מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד כתיבה ספרות ושירה באיזור המרכז

המרכז

כתיבה ספרות ושירה

- נמצאו 34 תוצאות | עמוד 1 מתוך 3       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

סדנת כתיבה יוצרת בימי שישי בזום - יוספה אבן ש... [תל אביב]

מפגשי כתיבה יוצרת בנושאים משתנים בהנחיית בהנחיית המחזאית יוספה אבן-שושן. פעם בשבועיים אנו נפגשים למפגש כתיבה יוצרת שבו אנו מתנסים באופן מעשי בכתיבה. בכל מפגש אנו..

עריכת ספרי שירה [אשדוד]

אם יש בידך קובץ שירים מוכן ואין לך מושג איך לערוך אותו, סמדר שרת לשירותך. שיפוץ שירים, הגהות, ארגון החומר, עבודה על שירים חדשים אם יש צורך. הגדלת מודעות לסוג החומ..

מפגשי כתיבה, ספרות ושירה – בהנחיית סמדר שרת [אשדוד]

תצליחו לפרוץ בתבונה את הגבולות האישיים שלכם ככותבים, תלמדו לקחת אחריות על התוצרים המקוריים ותחזקו את היכולת להביט בעצמכם וביוצרים הנוספים. למידע על המפגשים היכנסו.

הנחיה אישית וליווי בכתיבת ספר או יצירה דרמטית... [תל אביב]

איך להתחיל לכתוב? איך לארגן את החומר? איך ליצור עלילה מרתקת ואיך להמשיך לכתוב ולכתוב? הצטרפו למסלול הנחיה אישית מרעיון ליצירה שלמה ולמסלול תמיכה וליווי בתהליכי כתי..

מרעיון לסיפור קורס דיגיטלי עם יוספה אבן שושן []

"מרעיון לסיפור" קורס דיגיטלי קצר וממוקד שמלמד צעד צעד את עצם הכתיבה. סיפור הוא אוסף של רגעים והקורס מלמד איך לכתוב רגעים מלאים של חיים בשיטה מיוחדת שפיתחתי. רק כתיבה..
סדנת הכתיבה של עינת יקיר ומשה עזוז *און ליין* []
כותבים סיפורים קצרים? שירים? אתם מוזמנים לבוא ולקבל מאתנו חוות דעת בונה ומקצועית. בנוסף, נתנסה בתרגילי כתיבה יצירתיים, נקרא יחד ביצירות ספרות מרכזיות, ו"נחיה ספרות..
מרעיון לסיפור- סדנת כתיבה למתחילים עם איילה קורקוס [רמת גן]
אנשים כותבים כדי להסביר לעצמם את העולם החיצוני והפנימי. חווית הכתיבה היא תמיד מקפצה להעצמה אישית. אני מזמינה אותך להצטרף למסע לעולם חדש ומרגש בו תממש הזדמנות לפגוש א..
טיוטות - סדנאות כתיבה במכללת סמינר הקיבוצים [תל אביב]
טיוטות - מרחב לסדנאות כתיבה, למפגשי קריאה וליזמות ספרותית מכללת סמינר הקיבוצים היכונו למהדורת הקיץ! העניקו לעצמכם/ן מתנה, ובואו לחוויות ספרותיות קצרות ומעוררות השר..
סדנת תסריטאות למתחילים [הכפר הירוק]
מטרת הסדנה - הקניית כלים בסיסיים לכתיבת תסריט. ההרצאות מלוות בהקרנת קטעי סרטים והתנסות עצמאית בכתיבה לקולנוע ולטלוויזיה. בסיום הסדנה תוגש עבודת גמר - פיתוח סינופסיס ..
לגעת דרך המילים [תל אביב]
סדנה חווייתית למבוגרים בהנחיית הסופרת תמר אדר. הנושאים נבחנים באמצעות יצירותיה, בשיחה ובכתיבה יוצרת: * בין מציאות לדמיון. * לראות בעין צוחקת. * מה שבין השורות. * הקש..
כתיבה וקריאה באנגלית [גבעתיים]
שיעור ייחודי לאלו הרוצים/ות לשפר את רמת הקריאה והכתיבה באנגלית: להיחשף לטקסטים חדשים בנושאים מגוונים ומותאמים אישית לתלמיד/ה. - לכתיבה יצירתית - לכתיבת מאמרים או ח..
סדנאות לכתיבה יוצרת בהנחיית הסופרת והמשוררת ציפי ש... [ראשון לציון]
כל אדם הינו אוסף של סיפורים מהלך ולכל אדם הסיפור הפרטי שלו, אבל מילים כלואות זקוקות לחופש, מתן חופש ומעוף למילה הנכתבת ההופכים את ארועי החיים והדמיון לסיפורי..
אימון אישי לכתיבה יוצרת [תל אביב]
אם תמיד חלמתם לכתוב את סיפור חייכם, סיפור עלילתי, תסריט או מאמר, אך גיליתם שאתם תקועים, לא מצליחים, אין לכם את מי לשאול כיצד להתחיל ואיך לסיים, או שפשוט אתם יותר מדי..
סדנאות לכתיבה יוצרת בשירה ופרוזה [תל אביב]
סדנאות לכתיבה יוצרת לילדים, לנוער ולמבוגרים בהנחיית המשוררת והסופרת ציפי שחרור הסופרת והמשוררת ציפי שחרור מנחה סדנאות לכתיבה יוצרת לקבוצות קטנות ולקבוצ..
אנגלית לאנשי ספר [תל אביב]
שיעורי ספרות, תרבות, פוליטיקה בשפה האנגלית לדוברי השפה. מיועד לאנשים שאוהבים לקרוא ולהתבטא בכל שפה, ושמבקשים לחזק את מיומנויותיהם באנגלית ולהשיג בה בקיאות מלאה. I ..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*