תצליחו לפרוץ בתבונה את הגבולות האישיים שלכם ככותבים, תלמדו לקחת אחריות על התוצרים המקוריים ותחזקו את היכולת להביט בעצמכם וביוצרים הנוספים. למידע על המפגשים היכנסו.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

מחיר
ופרטים נוספים
איפה?
אשדוד, נחל לכיש 10
מחיר:
300 ש"ח למפגש
חוגל און ליין – לימוד מרחוק
כמה זמן?
שעה וחצי
מתי?
בתיאום מראש, גמיש
גילאים:
נוער מבוגרים גיל הזהב
מגיע עד הבית?
לא
שיעורים:
מאפשר שיעור ניסיון חינם
מידע נוסף:
 • משקיעים בכם כיוצרים וככותבים:

 • בתהליך הכתיבה האינטואיטיבי תנסו למצוא את הדרך להמשיך מהנקודות בהן נתקעתם, באמצעות ההתמודדות עם עצמכם. תעברו תהליך משמעותי שיאפשר לכם להתחבר אל האני הפנימי, למצוא את מקור היצירה שטמונה בכם ולהתייחס לכתיבה באופן חיובי ומפרגן.

  ההרגשה שתציף אתכם תאפשר לכם להתעורר מבחינה רגשית, להשתחרר ולהיפתח לעולם. תשמעו את הנקודה הפנימית והמדויקת שממנה אתם מצליחים להתבטא, לאהוב את עצמכם במהלך העבודה על יצירה פשוטה בעלת משמעות מורכבת.

  תיהנו מליווי אישי במייל בין המפגשים שלנו, כך שתצליחו להמשיך לכתוב. המטרה היא להיות עניינים, מקצועיים ולהתפתח, ולא להישאב לביקורת עצמית שתגרום לחוסר ביטחון. כדי לבדוק את ההתאמה לתהליך, אתם מוזמנים להצטרף למפגש היכרות ולוודא את הציפיות ההדדיות והמטרות האישיות שלכם כמשתתפים.

 • על המנחה:

 • סמדר שרת משוררת מנוסה ומקצועית, כתבה מחזות לנוער, הוציאה שישה ספרי שירה שהאחרון יראה אור במהדורה שנייה ונקרא "אם לא היה פה מעקה הייתי עפה". ספרה השביעי "ז'נט, ביאטריס וסולטנה" ייצא לאור במהלך השנה הקרובה וספרה הרביעי "בת הירח" זיכה אותה בפרס רבינוביץ'.

  בוגרת קורס מנחי סדנאות כתיבה של מתא"ן, בעלת תעודת הוראה בתיאטרון ובוגרת תואר שני במסלול כתיבה יצירתית באוניברסיטת בן גוריון. בנוסף לכך, שימשה כחברה בוועדת רפרטואר של מדור תיאטרון ב"אמנות לעם", מנחת קבוצות מוסמכת מטעם אוניברסיטת בר אילן ונמצאת בלימודים מתקדמים בהנחיית קבוצות כך שתמיד עדכנית.

  שיתפה פעולה עם אמנים ויוצרים ביניהם, נורית הירש, קורין אלאל, רונית רולנד ובימים אלה עובדת עם המוזיקאי יניב נחמני ביצירת אלבום המכיל שירים שהלחינה. בווידאו תוכלו לראות סנונית ראשונה מהאלבום "נומי סמדרינה" מתוך ספרה האחרון.
  סרטון:
  פרטי קשר:
  לאתר של המפרסם
  סמדר שרת אשדוד, נחל לכיש 10

  שתפו את המודעה עם החברים שלכם