מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד יוגה באיזור ירושלים והסביבה

ירושלים והסביבה

יוגה

- נמצאו 38 תוצאות | עמוד 1 מתוך 3       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

שיעורי איינגר יוגה במודיעין – בהדרכת יעל פרל [מודיעין]

אתם מוזמנים להגיע לתרגל לפי הקצב האישי שלכם ולהכניס את היוגה לחייכם. שיטה שמתאימה לכולם, משפרת את אורח החיים, מפעילות ספורטיבית בריאה ועד לשיקום מתאונות ומפציעות. רו..

שיעורי יוגה בסטודיו של דורון [ירושלים]

יוגה היא דרך עבודה על הגוף, התורמת לשיפור התחושה הנפשית והפיזית. בשיעורים נגמיש ונחזק את שרירינו, תוך הקשבה ותשומת לב למקום האישי של כל אחת ואחד. ננסה למצוא פינה של ..

סטודיו פנימה - יוגה לגברים - ירושלים והסביבה [ירושלים]

שיעור יוגה המתבצע במקצועיות ברמה המותאמת באופן אישי לכל אחד, ההתאמה לגברים תגרום לנו להצליח לעבוד בצורה ראויה, איטית ויסודית על המחוזות המופלאים של הגוף והנפש.
מרכז יוגה ירושלים [ירושלים]
תרגול היוגה מורכב מנשימה, תנוחות גוף שונות, זרימה ברצף בין התנוחות והרפיה. במהלך השיעורים נלמד את תנוחות היוגה השונות וכמו כן איך לבצע אותן נכון ובהתאמה אישית לכל אח..
יוגה בניחוח יהודי לגברים [ירושלים]
יוגה הינה שיטה העובדת על הגוף ומשפיעה על הגוף ועל הנפש. בתרגול נלמד לבצע את התנוחות תוך שימת דגש למקום האישי של כל מתרגל. התרגול מתבצע בצורה הרמונית, ובאווירה נעימה...
ויג'נאנה יוגה בקרית יובל - ירושלים [ירושלים]
יוגה בשיטת ויג`נאנה, בקבוצות קטנות ושיעורים פרטיים לכל הרמות. שיעור ניסיון ללא תשלום, משך השיעור: שעה וחצי. השיעורים בהנחיית איתי בראואר, בוגר קורס מורים בכירים ליוג..
שיעורי יוגה מופלאים בלב העיר [ירושלים]
מרכז מופלא ליוגה למתרגלים מנוסים. במיקום נוח בליבה של העיר, לאורך כל השבוע. אשטנגה יוגה, שיבננדה, יוגה אינטגרטיבית, אקרו יוגה ועוד. מתחייבים להעניק בכל שיעור פעילו..
שיעורי יוגה פרטיים [ירושלים]
תרגול היוגה מורכב מנשימה, תנוחות גוף שונות, זרימה ברצף בין התנוחות והרפיה. במהלך השיעורים נלמד את תנוחות היוגה השונות וכמו כן איך לבצע אותן נכון ובהתאמה אישית לכל אח..
שיעורי יוגה ב''חוזרים לכושר-עטרה דפני'' [מודיעין]
שילוב שיטות עם תרגילים מאשטנגה יוגה. חיבור בין גוף ונפש בעבודה דינאמית חיזוק השרירים והארכתם, עם דגש על נשימות בעבודה שלווה ורגועה. שיעורי היוגה מועברים ע"י גילי פ..
מרכז פרפרים בבטן - יוגה לנשים בהריון [ירושלים]
יוגה לנשים בכל שלבי ההריון, תוך שילוב תרגילים מריקודי בטן ומפילאטיס. השיעורים מותאמים במיוחד להריון, מיועדים לחיזוק, להקלה על כאבים ולהכנת הגוף והנפש לקראת הלידה. תר..
יוגה אינטגרטיבית: גוף-נפש-רוח [קריית ענבים]
יוגה אינטגרטיבית- האטה יוגה קלאסית, שילוב בין גישות מהמזרח והמערב, בדגש אל התבוננות אל הגוף ודרכו חקירה אל הרגש והמחשבה. יצירת כוונות בתוך התנוחות, נשימה מודעת, עבוד..
סוף שבוע של ניקוי, התחדשות והגשמת משאלות הלב [תרום]
במהלך הימים הנפלאים יחד - ננקה את הגוף מרעלים פיסיים, מנטלים ונפשיים - דרך תזונה פשוטה לניקוי הכבד והאיברים הפנימיים מרעלים, דרך תרגילי ניקוי מעולם היוגה (תרגילים ..
יוגה [מודיעין]
ויניאסה יוגה הינה שיטה עתיקה לחיזוק והגמשת הגוף, לשיפור האיזון וההרמוניה בחיי היום יום. שיטה זו מדגישה התבוננות פנימה, תוך כדי תיאום תנועה ונשימה. האימון משלב תנועה ..
סדנאות יוגה לכאבי גב, יוגה קלסית. במבשרת ציון וביר... [מבשרת ציון]
איך למנוע כאבי גב ומה לעשות כשהם קורים! יוגה קלסית בקבוצות קטנטנות ואינטימיות, מורה ותיקה, חברה בארגון מורי היוגה. מתרגמת הספרים "יוגה ואיורוודה" ו"יוגה של האישה". מ..
יוגה ותנועה לילדים בשילוב כלי נגינה [מודיעין]
מפתח את יכולת הקשב והריכוז, משפר יכולת מיקוד, התמדה וסובלנות. במהלך השיעורים ישלב המנחה נגינה בכלים שונים, תנועה ודמיון מודרך.

מה זה יוגה?

יוגה היא השקטת גלי התודעה. (פטנג'לי I.2). יוגה זה מצב של תודעה שקטה, ותרגול היוגה היא הדרך להגיע למצב זה. התרגול הפיזי של היוגה (אסנה), תרגילי נשימה ומדיטציה הם הדרך של היוגה להשקיט את התודעה. תרגול האסנות נעשה מתוך תשומת לב והקשבה לגוף, וכך התודעה מרוכזת בתחושות הגוף ופחות עסוקה במחשבות".
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*

*