מורה לימוד יוגה בתל אביב

תל אביב

מורה ליוגה

- נמצאו 14 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1

הצג תוצאות על גבי מפה
טלי כהן ציון - יוגה נשית בשילוב כתיבה, ביפו ובזום

טלי כהן ציון - יוגה נשית בשילוב כתיבה, ביפו ו... [תל אביב]

תרגול מעמיק ומשקיט תודעה: תרגול היוגה הנשית מבוסס על היוגה הקלאסית, בהתאמה לגוף הנשי ולצרכיו. בתרגול אנחנו שמות את המיינד על 'השתק', מניחות את טרדות היומיום בצד ומתפ..
מילות מפתח לפעילות זו:

שיעורי יוגה למבוגרים וילדים בקבוצות ופרטי עם קרין ... [תל אביב]
שיעורי יוגה > איינגאר-ויניאסה בקבוצות קטנות לכל הרמות: עובדת עם המתרגלים על חיזוק, גמישות, דיוק ותשומת לב. נותנת דגש על יציבה, יישור נכון של אברי הגוף ושיללוב של ש..
רוצים להיות מורים ליוגה? בואו לסדנאות ההתאמה שלנו! [תל אביב]
לקראת פתיחת שנת הלימודים הקרובה במסלולי הכשרת מדריכי יוגה והכשרת מדריכי יוגה לילדים, מכללת רידמן פותחת שער ומזמינה אתכם להשתתף בסדנאות התאמה. הסדנאות מיועדות לחשיפה ..
פראנה סטודיו ליוגה [תל אביב]
פראנה יוגה הוא סטודיו המהווה מקום חם, אינטימי וביתי למתרגלי היוגה המתחילים ומקום בו יוכלו מתרגלים ותיקים להעמיק את יכולותיהם הגופניות וכן את ידיעתם בדרך היוגה. פר..
זיאן אסטרובסק יוגה טיפולית - טיפול פרטני אחד על א... [תל אביב]
יוגה טיפולית, הידועה גם בשם – יוגה תרפיה, הינה למעשה חלק מן הרפואה האלטרנטיבית אשר עושה שימוש בטכניקות השונות של היוגה ומתאימה אותן למטרות טיפול ושיקום בריאותי. יוגה..
יוגה בצהלה [תל אביב]
במרכז אינטימי ומקסים בצהלה מתקיימים שיעורי יוגה. בשיעור נלמד תנוחות שיפתחו גוף חזק, בריא וגמיש. בעזרת תרגילי נשימה הריכוז מתפתח והיכולת להקשיב לגוף מתחדדת. היוגה מהו..
יוגה עם נגיעות פילאטיס [תל אביב]
שיעורי יוגה עם נגיעות פילאטיס. שחרור ממתחים, נשימות נכונות, גמישות וחיזוק מערכות הגוף. תרגול בקבוצות קטנות ובאווירה נינוחה. מורה מנוסה. הפעילות מתקיימת במרכז דניאל ..
קורס להכשרת מורים ליוגה [תל אביב]
קורס להכשרת מורים ליוגה, בשיטת "אשטנגה ויניאסה יוגה" - לתעודת "מורה יוגה מוסמך".התעודה והקורס מוכרים ע"י "ארגון מורי היוגה בישראל".
שיעורי ויניאסה ואשטנגה בצ'אנדרה יוגה [תל אביב]
שיעורי ויניאסה ואשטנגה יומיים במרכז יוגה בלב תל אביב באווירה ביתית עם יחס חם ואישי מצוות מורים מנוסים ומקסימים. התרגול במרכז הינו פיזי, דינמי ומשקיט תודעה. במקום מער..
סדנאות שבת בצ'אנדרה יוגה [תל אביב]
מידי שבת סדנאות משתנות בנושאים מגוונים. תכנים מעיינים היכולים להעניק לנו ידע נוסף במסע הרוחני. מטרת המפגשים לתת אור נוסף הן על דרך היוגה והן על הדרך הפנימית בה כל אח..
קורס מורים בכירים ליוגה דהראמה [תל אביב]
קמפוס שיאים, מרכז להסמכות בספורט ובתנועה באוניברסיטת תל-אביב ויוגה סטודיו - ביה"ס ליוגה ודהארמה, מרכזת הקורס: ענת צחור.
ויג'נאנה יוגה [ירושלים]
שיעורים להעמקת האימון. שיעור להעמקת האימון מיועד לתלמידים המעוניינים לצאת למסע המאפשר העמקה בישיבה, בפראנה ימה, ובאסאנות כמו גם שילוב לימוד טקסטואלי. שיעורים אלו מתא..
מרכז סוטרא ליוגה [תל אביב]
מרכז סוטרא ליוגה הוקם במטרה לרכז תחת קורת גג אחת מגוון שיטות תירגול יוגה וכן מסלול להכשרת מורים עם התמחות ברפואה הודית איור-ודה.
יוגה בבית דרך חיים, נמל תל אביב [תל אביב]
בית דרך חיים, הבית לחיים בריאים בנמל תל אביב מזמין אותך להצטרף לשעורי יוגת איינגר. במקום קיימים חדרי סטודיו, אשר בהם נערכים מדי יום מגוון רחב של שעורים המועברים על..
  •    
  •    

מה זה יוגה?

יוגה היא השקטת גלי התודעה. (פטנג'לי I.2). יוגה זה מצב של תודעה שקטה, ותרגול היוגה היא הדרך להגיע למצב זה. התרגול הפיזי של היוגה (אסנה), תרגילי נשימה ומדיטציה הם הדרך של היוגה להשקיט את התודעה. תרגול האסנות נעשה מתוך תשומת לב והקשבה לגוף, וכך התודעה מרוכזת בתחושות הגוף ופחות עסוקה במחשבות".
נכתב על ידי:


  שלח הודעה
ל

*

*