מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד ג'יוג'יטסו

 איפה אני 

ג'יוג'יטסו

- נמצאו 51 תוצאות | עמוד 3 מתוך 4       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
אומנויות לחימה משולבות - SENCE MMA - TEAM RENATO [כפר סבא]
הג'יו ג'יטסו הברזילאי הוא חלק בלתי נפרד מעולם הMMA, הוא עולם בפני עצמו שמשלב טכניקות קטלניות בקרקע, ממד הקרקע. MMA היא השיטה הגדולה והמתפתחת ביותר כיום. סגנון לחימה ..

ג`יוג`יטסו ברזילאי בירושלים - JMA [ירושלים]
JMA הוא בית ספר לאומנויות לחימה,גיאוגיטסו ברזילאי היא אחת השיטות בבית הספר , JMA מייצג את האקדמיה של אלן מורייס alan moraes,מורה בכיר באקדמיה "קרלסון גרייסי" בברזיל,..
חוגי לחימה משולבת, ג'וג'יטסו ואימונים אישיים עם אל... [יהוד]
מאמן חגורה שחורה דאן 3 ,בעל תעודת מאמן מוינגייט, מאמן כ-10 שנים ,בעל 4 סניפים בארץ .אימונים אישיים. מטרות עיקריות של החוג: ביטחון עצמי, כושר גופני, כוח פיזי, קואורדי..
MDfighters - ג'יו ג'יטסו ברזילאי בהוד השרון [הוד השרון]
ג'יו ג'יטסו ברזילאי הוא הרבה יותר מהגנה עצמית. הצטרפו אלינו לאימוני ג'יו גי'טסו מרתקים ותיהנו מאיכות ההדרכה, האווירה הנעימה, רמת הציוד שאנו מספקים, הקבוצות הקטנות וה..
חוג ג'יוג'יטסו בחדרה- ביה''ס לאמנויות לחימה "בושינ... [חדרה]
המטרה העיקרית של בית הספר לאומנויות לחימה "בושינקאן ישראל" היא שיפור הגוף והנפש והחיבור בניהם. העיקרון שלנו הוא שהאימונים ממחישים בצורה מושלמת את השילוב בין הרוח הסמ..
ג`יו ג`יטסו ברזילאי בהדרכת טימור אוזלנר [חיפה]
מעוניינים לחזק את בטחונכם העצמי והאישי? ללמוד להתמודד עם מצבי קיצון ולהגן על עצמכם תוך כדי הנאה ואתגר? בואו לקחת חלק באימוני ג'יו ג'יטסו ברזילאי בהדרכת טימור אוזלנר,..
ג'יוג'יטסו ברזילאי בנס ציונה Loki - Brazilian Jiu ... [נס ציונה]
את השיעורים מעביר עדי בר הלוי בוגר קורס מדריכים ממכון ווינגייט, בעל תואר פסיכולוגיה וניסיון רב מתחום החינוך. השילוב בין אומנות הלחימה לבן הפן המנטאלי מאפשר הנאה , שח..
הקדמיה לג'יו ג'יטסו ברזילאי וג'ודו באשדוד [אשדוד]
מחפש ג`יו ג`יטסו ברזילאי באשדוד?? השחמט של אומניות הלחימה! אומנות לחימת הקרקע אשר מוכיחה לכולם שמוח עדיף על כוח. האומנות בנויה על חשיבה אסטרטגית וציפיית מהלכי היריב...
חוג ג'יו ג'יטסו בנתניה - הפועל נתניה [נתניה]
הג'יו ג'יטסו הוא המקור של אומנויות לחימה רבות שנולדו והופצו בהשראתו. מרכז את כל הטכניקות החשובות שאתם צריכים לדעת ברגע האמת ובאמצעותו מתמודדים נגד האלימות.
ג'וג'יטסו [ירושלים]
שילוב אמנויות לחימה קראטה וג'ודו. ובנוסף פעילויות אתגר:חץ וקשת, חרבות, נינג'ה, נונצ'קות ועוד.
ג'יאו-ג'יטסו ברזילאי [חולון]
ענף אומניות הלחימה שכובש את העולם לראשונה בחולון, מאמן -ברק המאירי 3 חגורות שחורות בינ"ל. בקראטה מגע מלא, גיאו-גיטסו וקיק בוקס.
גיאו-גיטסו ברזילאי [חולון]
לראשונה בחולון ענף אומניות הלחימה שכובש את העולם. גרפלינג, ג'יאו ג'יטסו ברזילאי, לחימה חופשית. גיאו-ג'יטסו ברזילאי - נחשבת כיום לשיטת העל באומניות הלחימה, שכוללת ברי..
אקבן אומנויות לחימה וכושר גופני [מודיעין]
שיטה ייחודית לשיפור כושר גופני בדגש על הדרגתיות ובטיחות. רכישת מיומנויות הגנה עצמית וביטחון עצמי כבר בחודש הראשון לאימונים. אימונים באווירה נינוחה מתאימה לכל גיל. שי..
ג'ו ג'יטסו [גבעתיים]
אומנות לחימה מעולם אחר המתמחה בבריחים, נעילות, הטלות, קרבות, עבודת קרקע בסגנון ג'ו ג'יטסו ברזילאי
גיאו גיטסו ברזילאי [חולון]
לראשונה בחולון ענף אומניות הלחימה שכובש את העולם. גרפלינג,ג'יאו ג'יטסו ברזילאי,לחימה חופשית.


  שלחו הודעה
ל

*

*

*