מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד שיעורים פרטיים

 איפה אני 

שיעורים פרטיים

- נמצאו 46 תוצאות | עמוד 2 מתוך 4       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
הדרכת לימודי אוטוקאד [ראש העין]
הדרכת בסיסית לתוכנת אוטוקאד דו מימד. הכרת התוכנה, סביבת העבודה, פקודות שימושיות

הוראת בת / בר מצווה בשיעור / מפגש בשוהם [שוהם]
הוראת בת / בר מצווה - בוגר להקה צבאית, עם נסיון רב בהוראת נערות ונערים מכל הזרמים והעדות: מנחה לקראת ארוע בת בר מצווה שלא יישכח. שילוב של יחס מבין צעיר וחדשני, תוך ע..
אשפית מכתבים באנגלית ומתרגמת סימולטנית [תל אביב]
רוצים לכתוב מכתב באנגלית ולא יודעים איך? בואו אליי, אנסח לכם מכתב שישקף נאמנה את מה שתרצו לומר בתחום העסקי, הרומנטי, הבין אישי ומה שביניהם. יש לכם פגישה חשובה טלפו..
שיעורי עזר באנגלית וחשבון [תל אביב]
אני מורה מאד מנוסה בהוראת אנגלית וחשבון. אני אוהבת ילדים ותמיד מנסה לתת להם את הכילים להתקדם ולהצליח לבד. אני מלמדת אנגלית לכל הגילאים גם בחוגים וגם בשיעורים פרט..
שיעורי עזר בשפות - צרפתית ואנגלית [תל אביב]
שיעורי עזר בצרפתית ואנגלית - בוגרת B.A בשפה וספרות צרפתית. +תעודת הוראה בצרפתית. טלי אוחיון נותנת שיעורי עזר בצרפתית ואנגלית.
שיעורים פרטיים באנגלית [מודיעין]
שיעורים פרטיים באנגלית לילדים ופעוטות. מתאים כהכנה ליוצאים לשליחות.
מורה פרטית-שיעורי תיגבור ולימוד אנגלית [תל אביב]
הי, שמי איריס ואני בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית. בעלת ניסיון רב בעבודה עם ילדים ובני נוער. סבלנית, תקשורתית, ובעיקר - מאמינה ביכולותיהם של ילדים! מעבירה שיעורי..
אימון אישי בכדורסל [תמרת]
מאמן כדורסל אישי מעביר אימונים אישיים לשיפור יסודות המשחק. שליטה בכדור, כניסות לסל, שיפור קאורדינציה, כח, מהירות, לב ריאה. שחקן נבחרת ישראל, שחקן ליגת העל. מאמן קבו..
הוראת בת בר מצווה תוך ארגון טיול וטקס חבל''ז [תל אביב]
בוגר להקה צבאית, עם נסיון רב בהוראת נערות ונערים מכל הזרמים והעדות: מנחה ומכין בני-נוער, לקראת ארוע בת בר מצווה שלא יישכח - שילוב של יחס מבין צעיר וחדשני, תוך עמידה ..
מורה פרטי למתמטיקה + הכנה לבגרות [תל אביב]
שיעורים פרטיים במתמתיקה 3-4-5 יח' והכנה לבגרויות מסטודנט למדעי המחשב באזור תל אביב, בנושאי:, טריגונומטריה, הסתברות, אלגברה וגרפים וכדומה גם בבית התלמיד 125 ש"ח לשעה..
חוגי אנגלית לילדים [מודיעין]
חוגי אנגלית לילדים בשיטת הלן דורון, החל מגיל 3. קבוצות קטנות ויחס אישי.
לימוד מחשב לכל הגילאים [תל אביב]
לא מתקשר/ת עם המחשב? הסבירו לך מהר והרבה פעמים והתביישתם לשאול שוב פעם? כנראה שאתם זקוקים להדרכה אישית. הדרכת מחשבים ע"י מורה מקצועית בבית, במשרד, בעסק. הדרכה לכל ה..
מÀשלהבת - שיעורים פרטיים [כפר סבא]
בואו לחוויה של מפגש ייחודי (אישי או בקבוצות קטנות) שיאפשר לנו להכיר עולם שלם של חפצים הנחשבים לפסולת, וכעת הם הופכים אמנות. התנסות מרתקת בשלל חומרים ובטכניקות ..
מתמטיקה [ירושלים]
סטודנט להנדסה מעביר שיעורים פרטיים במתמטיקה. מחירים נוחים.
שיעורים פרטיים במחשבים ומתמטיקה []
מתכנתת עם ניסיון של 3 שנים, בעלת תואר ראשון במדעי המחשב וניסיון בלימוד פרטני מלמדת: -הכרת המחשב -אינטרנט למשתמש ביתי -אופיס -מתמטיקה לכל הכיתות והכנה לבגרות 3-4-..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*