חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד שיעורים פרטיים

 איפה אני 

שיעורים פרטיים

- נמצאו 51 תוצאות | עמוד 2 מתוך 4       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
שיעורים פרטיים במגוון מקצועות לימוד [קריית מוצקין]
אנו מציעים שיעורים פרטיים לכל הגילאים ובכל מקצועות הלימוד. השיעורים מועברים ע"י מיטב המורים, שהינם אקדמאים ובעלי זיקה וניסיון בעבודה עם ילדים. השיעורים נערכים באו..

פיתוח כישורי למידה בנתניה והסביבה – מרכז מקשיבים [כפר יונה]
אימון קצר מועד הכולל 16 מפגשים, במהלכם נעבוד על פיתוח כישורי הלמידה והשאיפה למצויינות. אז אם אתם או ילדכם מתקשים ונכשלים שוב ושוב בלימודים, בקריאה ובכתיבה או פשוט מר..
הוראת בת / בר מצווה באינטרנט Online [תל אביב]
הוראת בת / בר מצווה באינטרנט Online גם בעזרת SKYPE ואימייל. בוגר להקה צבאית, עם נסיון רב בהוראת נערות ונערים מכל הזרמים והעדות: מנחה ומכין נערות ונערים, לקראת ארוע ב..
לימודי אנגלית [ירושלים]
שמי סוזאן, אני מורה פרטית מאוד מנוסה מאנגליה, נותנת שיעורי אנגלית בקריאה וכתיבה מהבסיס לילדים, תוך שילוב משחקים ברמות ההתחלתיות. לאחר מכן, אני מסיעת לילדים בקריאת סי..
הוראת בת / בר מצווה ONLINE לישראלים בחול [תל אביב]
הוראת בת / בר מצווה ONLINE באינטרנט גם בעזרת SKYPE ואימייל. - BAT / BAR MITZVAH לישראלים המבקרים בארץ וצריכים כמה שיעורים, או גרים בחו"ל ורוצים לערוך טקס בארץ. ניסיו..
תרגום סרטים ב-5 שיעורים קלים [תל אביב]
רוצים לתרגם סרטים ולא יודעים איך? בואו תלמדו ממקצוענית ותיקה שאוהבת את המקצוע ומכירה אותו לפניי ולפנים. חמישה שיעורים קלים ויש לכם את זה. רונה
אנגלית לומדים בכיף [תל אביב]
בואו לגלות את הקסם שבאנגלית עם מורה מנוסה וסבלנית. אני פה בשבילכם ויחד נצלח את הקשיים. רונה
שיעורים פרטיים במתמטיקה ועוד.... [פתח תקוה]
מורה פרטית, בעלת ניסיון רב ומקצועיות, מכינה לחטיבות הביניים ולתיכון בכל המקצועות. תוך מתן דגש על יחס אישי, ביטחונו העצמי של התלמיד והרמת המורל. השיעורים נעשים במקביל..
שיעורים פרטיים באנגלית [תל אביב]
מורה מנוסה בעל שפת אם אנגלית ועברית ותואר שני בפסיכולוגיה נותן שיעורי הכנה לבגרות בכל הרמות, אנגלית עסקית לקראת עבודה או נסיעה לחול, שיפור יכולות שיחה.
שיעורים פרטיים באנגלית ולבעלי קשיי למידה לכל גיל [תל אביב]
שעורים פרטיים באנגלית לכל הגילים-שיחה,קריאה,כתיבה, דקדוק, עיסקית.לימוד מתואם לתלמיד בקצב ובשיטה ע"פ רמת-הידע,יכולותיו היחודיות וציפיותיו. שעורים פרטיים גם כללית במענ..
שיעורים פרטיים במתמטיקה [פתח תקוה]
שיעורים קלילים, פשוטים ומובנים להכנה למבחנים או להבנת החומר הנלמד. ליחידים ולקבוצות למידה. בעל נסיון רב בתחום. אצלך בבית ובמחירים סמליים. להתקשר אחרי 8 בערב.
אשפית מכתבים באנגלית ומתרגמת סימולטנית [תל אביב]
רוצים לכתוב מכתב באנגלית ולא יודעים איך? בואו אליי, אנסח לכם מכתב שישקף נאמנה את מה שתרצו לומר בתחום העסקי, הרומנטי, הבין אישי ומה שביניהם. יש לכם פגישה חשובה טלפו..
שיעורים פרטיים במחשבים ומתמטיקה []
מתכנתת עם ניסיון של 3 שנים, בעלת תואר ראשון במדעי המחשב וניסיון בלימוד פרטני מלמדת: -הכרת המחשב -אינטרנט למשתמש ביתי -אופיס -מתמטיקה לכל הכיתות והכנה לבגרות 3-4-..
שיעורים פרטיים באנגלית [מודיעין]
שיעורים פרטיים באנגלית לילדים ופעוטות. מתאים כהכנה ליוצאים לשליחות.
הוראת בת בר מצווה תוך ארגון טיול וטקס חבל''ז [תל אביב]
בוגר להקה צבאית, עם נסיון רב בהוראת נערות ונערים מכל הזרמים והעדות: מנחה ומכין בני-נוער, לקראת ארוע בת בר מצווה שלא יישכח - שילוב של יחס מבין צעיר וחדשני, תוך עמידה ..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*