חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד רפואה משלימה

 איפה אני 

רפואה משלימה

- נמצאו 183 תוצאות | עמוד 8 מתוך 13       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
קורס תרגילי מוח [ירושלים]
סדנה המאפשרת שיפור הזרימה והאינטגרציה של המוח על ידי תנועות עדינות המבוצעות תוך קשב ושימת לב לתחושותינו. המשתתפים לומדים להפוך קשיים לאתגרים ולהזדמנויות, לקבוע לעצמ..

סדנת אינטראקציות בין תרופות/תרופות ובין תרופות/ת [תל אביב]
בסדנא נלמד לזהות את האינטראקציות השונות ולהמנע מנזקים עתידיים תוך כדי שימוש נכון ובטוח בתרופות וצמחי מרפא. הנגיעה בנושא זה באה בעקבות עבודתי כרוקח נטורופת בבית מרקח..
סדנת מודעות, הפגת מתח בטכניקת EFT [פתח תקוה]
בס"ד בסדנא נלמד להתחבר לרגשותינו וצרכינו, ולשפר את הקשר בינינו לבין עצמנו, שהוא הקשר החשוב והמשמעותי ביותר. הוא הבסיס להיות האדם שמח ומרוצה מתוך איזון בריא ואמיתי, ב..
תרפיה בצליל - דרך 'קולנים מוזיקלים' [ירושלים]
הכשרה מקצועית לטיפול בעצמך ובאחרים דרך קולנים (יש תמונה). יעיל, מתאים למי שאיננו חרש, שימוש מיידי ביעילות. לפוריות, צניחת איברים, בעיות בעצמות, קשיי למידה תכנות מים..
דרך הגוף- הזמנה למסע פנימי [תל אביב]
סובל מ:מגרנות, כאבי גב,עייפות, בעיות עיכול, קשיי ריכוז, או סתם מרגיש שנגמר לך האויר והחיים מלחיצים מידי? בא לטפל בזה! בא למסע מרתק דרך הגוף, פנימה, אל תוך עצמך, מסע ..
אמנות הנשימה- הכשרת מטפלים [תל אביב]
סדנא בת שלושה שלבים, כאשר השלב הראשון הינו מסע אישי בעקבות טביעת הנשימה הפרטית. הנשימה הינה כלי להתפתחות אישית, לריפוי והשלה של טראומות עבר, חיזוק העוצמה היצירתיות ו..
סדנת מודעות והפגת מתח בטכניקת EFT [מבוא חורון]
בס"ד סדנא למודעות והפגת מתח בטכניקת EFT המתאימה והייחודית. הטכניקה מבוססת על גישה הוליסטית המאמינה ביכולת האדם לרפא את עצמו ובקשר בין הגוף והנפש. כמו כן, הטכניקה מבו..
רפלקסוקיד-סדנת רפלקסולוגיה להורים. [תל אביב]
מטרת הסדנא: ללמד את ההורה לעזור לילדו דרך כפות רגליו. גם במצבים שיש כבר בעיה רפואית וגם במצבים שמעוניינים במניעה וחיזוק הגוף בלבד. במהלך הסדנא נלמד את העקרונות הבסיס..
רפואת תדרים [זכרון יעקב]
רפואת תדרים מפתחות חנוך סדנת חניכה עם עודד מנצורה {למטפלים בלבד} קודים פלנטריים מוצפנים להתפתחות אישית ולשחרור קרמתי ברובד : הפיזי, הרגשי, המנטלי, הרוחני והסיבתי.
סדנת מדיטציה בצבע [ירושלים]
סדנה של מדיטציה בצבע, תהליך השתחררות משעורי חיים לא טובים וקבלת מתנות בריאה. לחוות אור פנימי - מעוררת את הפוטנציאל הפנימי שלך דרך הצבעים, כל מפגש הוא מדיטציה של צבע ..
יוגה נשית ורפואית [תל אביב]
ויג'נאנה יוגה (יוגה קלאסית) חוסר ההבנה הראשוני אצל רב הנשים בא לידי ביטוי באזור של אגן הירכיים (בטן תחתונה – ירכיים פנימיות) ורצפת האגן, משם החולשה מתפשטת לשאר הגוף..
איבחון אירידיולוגי - מגר אילן ללבניקוב [תל אביב]
הרפואה עברה בשנים האחרונות מהפכה תודעתית. לצד הרפואה המודרנית יש הכרה ביכולות הרפואה הטבעית. מתברר כי בתחומים רבים, הרפואה הטבעית יעילה יותר, זולה יותר וללא תופעות ל..
עיסוי מקצועי בצפון [חיפה]
מעסה רב תחומי וצוות מקצועי שלי מכל הלב מציעים מגוון רחב של עיסויים וטיפולי גוף מקצועים ומדהימים.אנחנו ממוקמים וניידים. תהינו !
הילדים חולים ? בעיות התנהגות, קשב וריכוז ? [חולון]
הרצאה מרתקת השופכת אור על שיטת ריפוי מדהימה ויעילה המתאימה למגוון רחב של בעיות פיזיות ונפשיות. ההרצאה מסבירה בלווית מצגת מעניינת את הרעיונות הבסיסיים אשר עליהם מתבסס..
איך לגדל ילדים ללא אנטיביוטיקה [חולון]
סדנא זו מיועדת לקהל של "הורים שבדרך " ולאלו אשר הם כבר הורים ומחפשים דרך טבעית לגדל את ילדיהם ללא צורך בשימוש בתרופות כימיות שונות. הסדנא תעסוק בנושאים החשובים ביות..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*