חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד אנגלית

 איפה אני 

אנגלית

- נמצאו 185 תוצאות | עמוד 8 מתוך 13       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
קבוצות לימוד אנגלית [יהוד]
קבוצות לימוד אנגלית לכיתות ד' - יב', לימוד בשיטה קלה חדשה וייחודית מותאמת למשרד החינוך,חיזוק החומר הנלמד, עידוד ופיתוח חשיבה והכנה לשנה הבאה.

שיעורי אנגלית לסטודנטים/יות [תל אביב]
סטודנטית לתואר שני, בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית מאוניברסיטת תל אביב, בעלת נסיון רב בתחום מעבירה שיעורים פרטיים לסטודנטים/יות או למעוניינים לשפר את רמת האנגלית: - ל..
שיעורים באנגלית [רעננה]
לימוד אנגלית ממורה מנוסה, במפגשים מעניינים ומהנים. דגש על הבנת הנקרא, הגדלת אוצר המילים, פיתוח כושר הדיבור ודיקדוק במינון הנכון. מיקוד בנושאים או מקצועות מסויימים, ע..
שיעורים פרטיים באנגלית [רמת גן]
סטודנטית לתואר שני, בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית מאוניברסיטת תל אביב, בעלת נסיון רב במתן שיעורים, מעבירה שיעורים פרטיים בכיף, לפי רמת ועניין התלמיד/ה. שיעורים לילד..
שיעורים פרטיים באנגלית [פתח תקוה]
מורה לאנגלית מנוסה, נסיון רב עם ילדים ונוער שיעורים פרטיים חיזוק הדיקדוק הכנה לבגרות הצלחה מופתחת!
לימוד אנגלית - שפת-M המרכז לשפות [קריית אונו]
לימוד השפה האנגלית בכל הרמות וכל הגילאים. כל המורים אקדמאים ובעלי תעודת הוראה. תכנית הוראה ייחודית ללימוד שפות ששמה דגש על מיומנות הדיבור. הלימודים נעשים בלליווי אמצ..
שיעורים פרטיים באנגלית [תל אביב]
שיעורים פרטיים באנגלית והכנה לבגרות ל- 3-4-5 יח'. עבודה על פיתרון מיקודים, תחביר, שיכתוב, אוצר מלים, ''קטע סגור '', הבנת הנקרא, ומבחנים משנים קודמות. במשך כל ימי השנ..
אנגלית על כוס קפה [תל אביב]
שיעורי שיחה באנגלית ע"י מורה דוברת אנגלית ברמת שפת אם, עם ניסיון מביה"ס ידוע לאנגלית עבודה על שטף הדיבור, דקדוק והרחבת אוצר המילים. אורך המפגשים הוא כשעה והם מאפשרים..
אנגלית לכל [הוד השרון]
שיטת הלימוד היא מגוונת ומוטעמת לאוכלוסיית היעד. בשעור יש שילוב של כל מרכיבי השפה - קריאה, כתיבה, האזנה ודיבור. גם ילדים וגם נוער -ביחידים ובקבוצות. שווה לנסות !
English With Libby [ראשון לציון]
רוצים לתת לילדכם בסיס באנגלית עוד לפני כיתה א? מתקשים בשיעורי הבית באנגלית או זקוקים ליותר אוצר מילים, ביטחון בדיבור?! אז טוב שהגעתם לכאן :) לימוד אנגלית לילדים ..
אנגלית [תל אביב]
מורה מנוסה מלמדת אנגלית מתוך אהבה לשפה - למבוגרים ולילדים - בכל הרמות - שיעורים פרטיים או בקבוצות קטנות. - קידום תלמידים מצטיינים תראו שביחד נעבור את המחסומים ו..
שיעורים פרטיים באנגלית [רעננה]
שיעורים פרטיים באנגלית ע"י מורה מוסמכת ובעלת נסיון. השיעורים יינתנו לכל שכבות הגיל, הן לילדים והן למבוגרים. המטרה היא לצמצם פערים מול הכיתה ולרכוש ידע בשפה האנגלית ה..
לימוד אנגלית [פתח תקוה]
למדתי ספרות אנגלית באוניברסיטת תל אביב. אני מלמד אנגלית מהצעדים הראשונים, דרך הכנה לבגרויות ועד הכנה לפסיכומטרי ומבחן אמי"ר. אני שם דגש רב על בניית בטחון עצמי והק..
שיפור שיחה באנגלית [חולון]
סטודנטית לספרות אנגלית באוניברסיטת תל אביב, בעלת נסיון רב במתן שיעורים באנגלית. במהלך השיעור נשוחח על נושאים מגוונים ונשפר את רמת השיחה השוטפת. השיעור מתאים לתלמיד..
Tik Tak TALK חוגי אנגלית חוויתיים לילדים [הוד השרון]
Tik Tak Talk - מדברים אנגלית ויוצרים חוויה! סיגל מגן מקרבת את הילדים לשפה האנגלית, דרך עולם מרגש הפועל על זיכרונות וחוויות למידה כגון: השיר המתנגן, דרך צבעי הטבע,..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*