מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד אנגלית

 איפה אני 

אנגלית

- נמצאו 191 תוצאות | עמוד 12 מתוך 13       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
שיעורים פרטיים באנגלית [רעננה]
שיעורים פרטיים באנגלית ע"י מורה מוסמכת ובעלת נסיון. השיעורים יינתנו לכל שכבות הגיל, הן לילדים והן למבוגרים. המטרה היא לצמצם פערים מול הכיתה ולרכוש ידע בשפה האנגלית ה..

English for You [פתח תקוה]
בית ספר דלתא לשפות מציע מסגרת מיוחדת ואישית ללימוד אנגלית עם דגש על מתרות של כל תלמיד. מגוון רחב של קורסים מתבצע במרכז לימוד של דלתא ע''י מיטב המורים מקצועים בקבוצות..
שיפור שיחה באנגלית [חולון]
סטודנטית לספרות אנגלית באוניברסיטת תל אביב, בעלת נסיון רב במתן שיעורים באנגלית. במהלך השיעור נשוחח על נושאים מגוונים ונשפר את רמת השיחה השוטפת. השיעור מתאים לתלמיד..
שיעורים פרטיים באנגלית [פתח תקוה]
מורה לאנגלית מנוסה, נסיון רב עם ילדים ונוער שיעורים פרטיים חיזוק הדיקדוק הכנה לבגרות הצלחה מופתחת!
שיעורים באנגלית [רעננה]
לימוד אנגלית ממורה מנוסה, במפגשים מעניינים ומהנים. דגש על הבנת הנקרא, הגדלת אוצר המילים, פיתוח כושר הדיבור ודיקדוק במינון הנכון. מיקוד בנושאים או מקצועות מסויימים, ע..
שעורי עזר באנגלית [תל אביב]
שיעורים פרטיים באנגלית ממורה לאנגלית בת 31 בעלת ניסיון רב בתחום ההוראה לילדים ומבוגרים. מעבירה שעורי עזר לכל הרמות והגילאים: יסודי תיכון בגרות ומכללות.
אנגלית בקלות - שיעורים פרטיים לכל הגילאים ,שיעור נ... [תל אביב]
רוצים לשפר את האנגלית? רוצים לשפר את האנגלית של ילדכם? שיעורים פרטיים לילדים, מתבגרים ומבוגרים בשיטה ייחודית ומהנה מאוד שכוללת משחקים, שירים וסיפורים, עזרה בשיעורי..
בגרות באנגלית [פתח תקוה]
הכנה אינטנסיבית למבחני בגרות באנגלית ( 3- 5 יחידות לימוד). קורס יוקרתי - עד 8 תלמידים בכיתה, תרגול אישי, כל הספרים וחומר לימוד נוסף - מתנה. מורה ראשי - מפתח תוכנות ל..
אנגלית אצל סבין (סבליאור בע״מ) - לימוד אנגלית בכיף [פתח תקוה]
אנגלית בכיף, בעזרת שיטתה של סבין, ברמת גן ובפתח תקוה לכל הרמות כולל בגרויות מורחבות חוגי אנגלית (עד 6 ילדים בקבוצה) וצהרון רמת גן: טרומן 38 פתח תקווה: חיה פינשטיין ..
ABC - אנגלית לכולם! [תל אביב]
שיעורים פרטיים באנגלית לכל הרמות והגילאים. אנגלית שפת אם! מורה עם רקע מבי"ס פרטי בינלאומי ללימוד אנגלית, למעלה מ-5 שנות נסיון שכוללים: מיקוד בדקדוק, עזרה וליווי לליק..
חוגי אנגלית לילדים מגיל גן ועד הכנה לבגרות. [יבנה]
חוגי אנגלית לילדים: לימוד אנגלית בקבוצות קטנות ובשילוב מולטימדיה מגיל גן ועד הכנה לבגרות. קורסי בוקר במיומנויות השיחה למבוגרים. מתן דגש על דקדוק, העשרת אוצר מילים ו..
שעורי אנגלית לילדים ולנוער [כפר סבא]
שעורי אנגלית לילדים ונוער, להעשרה ולצמצום פערים לימודיים, ממורה מוסמכת לאנגלית, בעלת נסיון של 10 שנים בהוראה, הן בחינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי, כולל התמחות בלקויות ..
אנגלית [ירושלים]
מורה לאנגלית בעלת נסיון רב, שפת אם אנגלית. בשיעור לומדים מה מקומו של הדקדוק בתוך הטקסט וכיצד מיישמים את כללי הדקדוק בכתיבה ובשיחה. דגש על קריאה בקול ועל שיחה באנגלי..
חוגי אנגלית בשיטת הלן דורון [תל אביב]
שיטת הלן דורון מקיימת חוגים ללימוד אנגלית מדוברת לכל הילדים - מתינוקות ועד בני נוער. שיטת הלן דורון מתבססת על יכולתו הטבעית של הילד הצעיר לקלוט מסביבתו שפה מדוברת בא..
אנגלית בקלות - שיעורים פרטיים לכל הגילאים [תל אביב]
It's Simply English שיעורים פרטיים אצלכם בבית ע"י מורה דוברת אנגלית עם המון ניסיון . ~שיפור השפה למבוגרים - אנגלית עסקית, הכנה לראיון עבודה, שליטה בדיבור, ניסוח וב..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*