חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד אנגלית

 איפה אני 

אנגלית

- נמצאו 185 תוצאות | עמוד 12 מתוך 13       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
אנגלית [תל אביב]
מורה מנוסה מלמדת אנגלית מתוך אהבה לשפה - למבוגרים ולילדים - בכל הרמות - שיעורים פרטיים או בקבוצות קטנות. - קידום תלמידים מצטיינים תראו שביחד נעבור את המחסומים ו..

English With Libby [ראשון לציון]
רוצים לתת לילדכם בסיס באנגלית עוד לפני כיתה א? מתקשים בשיעורי הבית באנגלית או זקוקים ליותר אוצר מילים, ביטחון בדיבור?! אז טוב שהגעתם לכאן :) לימוד אנגלית לילדים ..
שיעורי אנגלית לסטודנטים/יות [תל אביב]
סטודנטית לתואר שני, בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית מאוניברסיטת תל אביב, בעלת נסיון רב בתחום מעבירה שיעורים פרטיים לסטודנטים/יות או למעוניינים לשפר את רמת האנגלית: - ל..
קבוצות לימוד אנגלית [יהוד]
קבוצות לימוד אנגלית לכיתות ד' - יב', לימוד בשיטה קלה חדשה וייחודית מותאמת למשרד החינוך,חיזוק החומר הנלמד, עידוד ופיתוח חשיבה והכנה לשנה הבאה.
הוראת אנגלית []
קורסים חוייתיים ליחידים ולקבוצות ברמות שונות. הקורסים משלבים פתוח מיומנויות מגוונות בשפה האנגלית: נהול שיחות, לימוד הדקדוק ותרגולו, קריאת טקסטים, הכנה לבגרות, הכנה ל..
Tik Tak TALK חוגי אנגלית חוויתיים לילדים [הוד השרון]
Tik Tak Talk - מדברים אנגלית ויוצרים חוויה! סיגל מגן מקרבת את הילדים לשפה האנגלית, דרך עולם מרגש הפועל על זיכרונות וחוויות למידה כגון: השיר המתנגן, דרך צבעי הטבע,..
אנגלית לכל [הוד השרון]
שיטת הלימוד היא מגוונת ומוטעמת לאוכלוסיית היעד. בשעור יש שילוב של כל מרכיבי השפה - קריאה, כתיבה, האזנה ודיבור. גם ילדים וגם נוער -ביחידים ובקבוצות. שווה לנסות !
אנגלית עסקית עם היבט תדמיתי [תל אביב]
אנגלית עסקית עם היבט תדמיתי: עומדים בפני נסיעת עסקים חשובה?. חייבים לנהל משא ומתן באנגלית? מתרועעים עם אנשי עסקים בינלאומיים? מסתדרים בקריאה וכתיבה באנגלית אך ..
לימוד אנגלית - שפת-M המרכז לשפות [קריית אונו]
לימוד השפה האנגלית בכל הרמות וכל הגילאים. כל המורים אקדמאים ובעלי תעודת הוראה. תכנית הוראה ייחודית ללימוד שפות ששמה דגש על מיומנות הדיבור. הלימודים נעשים בלליווי אמצ..
אנגלית לתלמידי תיכון [תל אביב]
שיעורים פרטיים באנגלית: חיזוק הבטחון העצמי תוך שיפור הישגים וציונים לתלמידי חטיבה ותיכון. הכנה לבגרות. מקסימום יכולת וידע במינימום זמן! לימוד ממוקד מטרה! פתר..
לימוד אנגלית [פתח תקוה]
למדתי ספרות אנגלית באוניברסיטת תל אביב. אני מלמד אנגלית מהצעדים הראשונים, דרך הכנה לבגרויות ועד הכנה לפסיכומטרי ומבחן אמי"ר. אני שם דגש רב על בניית בטחון עצמי והק..
הוראה מתקנת באנגלית הכנה לבגרות לתלמידים ולסטודנטי... [נתניה]
אנגלית לתלמידים עם קשיי למידה כל הרמות והגילאים. לבגרות או למבחני פסיכומטרי ואמי"ר כולל ליווי בקורסים של האנגלית במכללות. עזרה בתרגום מאמרים והקניית שיטות לתרגם. שיט..
אנגלית על כוס קפה [תל אביב]
שיעורי שיחה באנגלית ע"י מורה דוברת אנגלית ברמת שפת אם, עם ניסיון מביה"ס ידוע לאנגלית עבודה על שטף הדיבור, דקדוק והרחבת אוצר המילים. אורך המפגשים הוא כשעה והם מאפשרים..
אנגלית לבגרות והוראה מתקנת שיעורים פרטייים וקבוצות... [חדרה]
יונה פריימן - מורה ומאמנת באסטרטגיות למידה וחשיבה באנגלית . ניתן ללמוד אנגלית במספר אפשרויות: שיעורים פרטניים המיועדים לחטיבה תיכון וסטודנטים. הוראה מתקנת לתלמידי..
שיעורים באנגלית [רעננה]
לימוד אנגלית ממורה מנוסה, במפגשים מעניינים ומהנים. דגש על הבנת הנקרא, הגדלת אוצר המילים, פיתוח כושר הדיבור ודיקדוק במינון הנכון. מיקוד בנושאים או מקצועות מסויימים, ע..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*