מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פסנתר

 איפה אני 

פסנתר

- נמצאו 201 תוצאות | עמוד 14 מתוך 14       

הקודם

הצג תוצאות על גבי מפה
שיעורי פסנתר [ראשון לציון]
שיעורי פסנתר פרטיים ניתנים על-ידי מורים מעולים, בוגרי האקדמיה למוסיקה בתל-אביב, במרכז העשרה במוסיקה "מוסיקל". השיעורים ניתנים באוירה לימודית נעימה ומאתגרת. פגישת היכ..

לימודי פסנתר ממורה מיוחד מעניין ומקצועי [תל אביב]
לימודי פסנתר באוירה נעימה מקצועית ותומכת לפי שיטה ייחודית ומעניינת ממורה בעל ידע ונסיון עשיר, הלימוד מתבצע תוך שימת דגש לאופי המיוחד של כל תלמיד ותלמיד, אפשרות גם בב..
לימודי פסנתר (בעברית, ספרדית ואנגלית) [ירושלים]
לימודי פסנתר למתחילים ומתקדמים, בכל הגילאים, מורה בעלת ניסיון בלימוד פסנתר, בשילוב עם האזנה למוזיקה מתקופות שונות, באווירה כיפית ונעימה! * אפשרות ללמוד גם בספרדית וב..
מורה מיוחד ומעניין לפסנתר [רמת גן]
שיעורים לפסנתר ממורה בעל נסיון עשיר לפי שיטה ייחודית ומעניינת תוך שימת דגש לאופי הייחודי של כל תלמיד ותלמיד
i can piano- חוויית הפסנתר [כפר יונה]
i can piano - פתאום כל כך כיף לנגן. ללא תווים, ללא תרגילים מסובכים וללא צורך בידע מוקדם. שיטת i can piano מביאה לתוצאות מהירות ביותר. כבר בשיעור הראשון מנגנים שירי..
מורה מיוחד ומקצועי לפסנתר [ירושלים]
לימוד פסנתר בשיטה ייחודית ומאתגרת. ממורה בעל נסיון עשיר בהוראה,תוך שימת דגש לאופי המיוחד של כל תלמיד ותלמיד,אפשרות גם בבית התלמיד.

מה זה פסנתר?

הפסנתר הומצא על ידי ברתולומיאו כריסטופורי, אוצר כלי הנגינה של משפחת מדיצ'י בפירנצה בשנת 1699. החידוש בפסנתר, בשונה מכלי המקלדת האחרים שהיו קיימים עד כה, הוא שבפסנתר היה אפשר לשלוט על חוזק הצליל בהתאם לעוצמת הלחיצה על הקליד, ולכן זכה הפסנתר לשם "פיאנו-פורטה" (Piano-Forte, באיטלקית חלש-חזק), כיום, בשפות רבות נקרא הפסנתר "פיאנו" (Piano), כקיצור של פיאנו פורטה. ניתן לנגן חזק יותר וחלש יותר במנגינות שונות ומגוונות. ברוב היצירות הביטויים פיאנו ופורטה כתובים כ-p פיאנו וכ-f שזה פורטה.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*

*