חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פיתוח קול

 איפה אני 

פיתוח קול

- נמצאו 331 תוצאות | עמוד 22 מתוך 23       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
מעבדה לחקר הקול האנושי - ויקטוריה חנה [קריית ענבים]
ויקטוריה חנה, אמנית קול בינלאומית הזוכה להצלחה רבה ברחבי העולם. בין השאר הופיעה בניו-יורק, מונגוליה, יפן, מקסיקו... במרכז עבודתה חקר קול ושפה, דרך טקסטים מהעברית הע..

סינפסה: קול בתנועה - שיעור בתל אביב [תל אביב]
החיבור הראשוני בין גוף לקול משחרר מקורות ראשוניים של אנרגיה יצירתית ומאפשר לשכבות עמוקות ובלתי גלויות בתוכנו לקבל ביטוי מלא. כשהקשר האורגני בין התנועה לקול מתבהר - ז..
סינפסה: קול בתנועה - אימפרוביזציה [קריית ענבים]
סדרת מפגשים בעבודת קול ותנועה: נחקור את הקשר בין הקול והתנועה, הריקוד והשירה. נגלה את הגוף כאוצר של קולות וחללי תהודה, מתוכו נובעים מעיינות מוסיקליים בריקוד ושירה, מ..
מריאל סול - מורה לפיתוח קול [רעננה]
רוצה לשיר? Vocal Trainer מורה לפיתוח קול. ניסיון רחב ומקצועיות. טכניקה ווקאלית ואינטרפרטציה. Speech Level Technique הבעה ועמידה בימתית.
פיתוח קול ושירה - המרכז למוסיקה גוננים [ירושלים]
לימוד מקצועי ומהנה למתחילים ומתקדמים, קריאת תווים, שירה קלאסית, גא'ז ומוסיקה קלה (מגיל 6)
שיעורי פיתוח קול עם עוזי שחמורוב - שיעור הכרות חינ... [ראשון לציון]
רוצים להיות זמרים ? תהליך חניכה אישי וצמוד שיהפוך אותכם לזמרים ברמה הגבוהה ביותר. התהליך כולל: פיתוח קול איכותי ומעמיק בשיטת "גילוי הקול" העצמת הנוכחות הבימתית פית..
לימוד פיתוח קול [תל אביב]
זמרת עם נסיון רב. מלמדת פיתוח קול.. לימוד הבעה והגשה בשירה, עיצוב ופיתוח הקול. הכנה ללהקות צבאיות, אודישנים והקלטות.
כתיבת שירים, בואו ללמוד איך - מפגשים אחד על אחד []
הסדנה לכתיבה ולהלחנת שירים. תמיד רציתם להלחין ולכתוב שירים, אף פעם לא מאוחר להתחיל. זאת ההזדמנות שלכם! הזדמנות מיוחדת ללימוד מושגים ועולמות תוכן מתחום השירה מבסי..
שיעורי פיתוח קול [תל אביב]
תמר קפסוטו, זמרת- יוצרת בת 30- ת"א. אני מאמינה שבתחום כמו שירה, בדומה להרבה תחומים אחרים כיום, יש הרבה מאד היצע של מורים טובים. לכל אחד יש את הדרך שלו להעביר את התלמ..
פיתוח קול סטודיו הגשמה - בית ספר למוזיקאים [כפר הארנים]
שירה גרין - סטודיו הגשמה בית ספר למוזיקאים כפר האורנים – ניהול וליווי מוזיקאלי הלימוד הוא בטכניקה אקדמאית אשר מבססת את היציבות הקולית השירה המדויקת מפתחת את המוסיק..
פיתוח קול / שירה / תיאוריה [ירושלים]
בוגרת האקדמיה למוסיקה ובית-ספר רימון בשירת ג'ז (וזוכת תחרויות כזמרת), בוגרת תיכון האקדמיה בהצטיינות, עם נסיון של שנים על הבמה ובהוראה - מעבירה שיעורי פיתוח קול - עבו..
פיתוח קול [תל אביב]
זמרת סופרן, מורה למוסיקה בוגרת האקדמיה למוסיקה בירושלים תואר ראשון בשירה והוראה, סטודנטית לתואר שני. בעלת נסיון בימתי בארץ ובחו"ל בסגנון קלאסי, ישראלי, ספרדי, סולנית..
מאי ישראלי - פיתוח קול [רמת גן]
בואו ללמוד עם מורה בעלת ניסיון בימתי עשיר (להקה צבאית, תיאטרון הקאמרי, האופרה הישראלית ועוד) ובעלת תעודות בהכשרת זמרים (האקדמיה למוזיקה בת"א- תואר ראשון ושני וה"רויא..
פיקולי - הרכב קולי קטן ואיכותי [תל אביב]
אנסמבל קטן, איכותי, צעיר ורענן, (25-35), מבצע מוזיקה ישראלית איכותית בארבעה קולות ויותר: יוני רכטר, מתי כספי, יהודית רביץ, שלמה גרוניך, דני סנדרסון, סשה ארגוב, שם טו..
פיתוח קול וריפוי בקול [מכמורת]
שיעורי קול פרטניים בשיטה ייחודית המשלבת משחק, נשימה, דמיון מודרך, מגע, תנועה, אימפרוביזציה, טכניקה קולית ועוד...מותאמת לאופיו ויכולתו של התלמיד, שמה דגש על יצירה ושי..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*