חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פיתוח קול

 איפה אני 

פיתוח קול

- נמצאו 331 תוצאות | עמוד 21 מתוך 23       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
הרכב קולי דני רובס [תל אביב]
הרכב קולי של המוזיקאי דני רובס מתחיל בסקאלה. מפגשים שבועיים, שירה בקולות, הופעות והקלטות והרבה כיף!

שיעור קול בתנועה לנשים - חודשי בסינפסה [קריית ענבים]
לקראת פתיחת שנת הלימודים יתקיים שיעור פתוח עם קרן אלון בסינפסה ביום שישי 24/10 11:00-13:30 במרכז סינפסה.
פיתוח קול: שיטה La Scala, Maestro Pisani [תל אביב]
פיתוח קול זמר אופרה מקצועי ומורה פיתוח קול נותן שיעורים זמר אופרה נודע, שר באופרות ברחבי אירופה: בצרפת, באיטליה, בגרמניה ואף בישראל. La Scala with Maestro Pisani, במ..
הרכב גוספל [תל אביב]
הרכב הגוספל הופיע כבר ברחבי הארץ עם עיבודים מדהימים לשירי גוספל R B וסול. ההרכב הקליט דיסק משיריו. שני מורים מצויינים לתחום מלמדים מהו סגנון הגוספל פעם בשבוע בשיעור ..
הקול בגוף [חיפה]
הקול הוא האמצעי החזק, הישיר והאמיתי ביותר להבעת המצב הנפשי, הפיזי, הרגשי- הקול הוא הגוף, הוא התנועה, הוא הנשימה, הוא המילים, הוא השתיקה, הוא המבט, הוא השלמות,הוא הצל..
אנסמבל קולי לי-רון [הרצליה]
מקהלת לי-רון, בניצוחה של רונית שפירא, היא אחת המקהלות המובילות בארץ ובעולם. אנסמבל לי-רון מורכב מזמרים מנוסים בגילאי 18-35 בעלי רקע במוסיקה ויכולת קריאת תוים. בשנת 2..
*מישמש* שיעורים פרטיים במוסיקה []
מישמש שיעורים פרטיים במוסיקה ליווי אישי ותומך מקצועיות:מורות בעלות תואר במוסיקה שיעורים פרטיים חווייתיים, באווירה נעימה.
סקאלה - פיתוח קול, הופעות והרכבים קוליים [תל אביב]
סקאלה בית הספר לפיתוח קול. שיעורים יחידניים עם טובי המורים בארץ, הופעות, הקלטות והרכבים קוליים הכל במקום אחד - סקאלה קול אחד יכול !
הרכב ג'אז [תל אביב]
תמיד רצית לשיר ג'אז?הרכב הג'אז האיכותי של סקאלה יוצא לדרך! בכל יום שלישי ב 20:30 בערב מתקבצת קבוצת אנשים מדהימה ולומדת את רזי מוזיקת הג'אז תוך כדי למידת עיבודים, קול..
כיתת performance עם ריקי גל [תל אביב]
ריקי גל בניסיונה רב השנים בהופעות והקלטות. שירתה הייחודית ואופינית רק לה עשו כל שיר ששרה- לשלה. ילד אסור ילד מותר, בני בום, מה זאת אהבה, הנה פתחתי חלון ועוד ועוד הם ..
הרכב מחזות זמר [תל אביב]
הרכב ה- musical של בית הספר לשירה סקלאה מתמקד בשירים היפים מתוך מחזות הזמר- סיפור הפרברים, פנטום האופרה, מיס סייגון, מלך האריות ועוד ועוד. בואו לשיר עם ליאת זמרת אופ..
שיעורי פיתוח קול [ירושלים]
מאמנת פיתוח-קול. מלמדת הפקה נכונה של שירה שגם מחזקת ומעצימה את הקול. מתמחה בסגנון השירה הטבעית (סטייל 'כוכב נולד') וגם בשירה אומנותית (שירה קלאסית). זמרת ומוסיקאית..
כיתת אומן והלחנת שירים עם יהודית רביץ [תל אביב]
הדרך אל השיר, אל הלחן ואל המילים. יהודית רביץ אחת מיוצרות הרוק הבולטות והמצליחות ביותר, ששיריה הפכו נכס צאן ברזל במוזיקה הישראלית (הילדה הכי יפה בגן, ארבע לפנות בוקר..
הרכב קולי אוהד חיטמן [תל אביב]
לאחר דיסק מצליח, הפקות רבות מספור מגיע אוהד חיטמן אל סקאלה בית הספר לשירה. בסקאלה מתקיימים המפגשים תוך לימוד קולות שניים, עיבודים חדשים והופעות.
פיתוח קול וזימרה [תל אביב]
סולן האופרה הישראלית והתזמורת הפילהרמונית, בוגר האקדמיה למוסיקה ת"א ואקדמיה "סנטה צ'צ'ילה" שברומא, מעביר שיעורי פיתוח קול לזימרה קלאסית ולמוסיקה קלה. בעל נסיון רב הן..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*