חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פיתוח קול

 איפה אני 

פיתוח קול

- נמצאו 331 תוצאות | עמוד 20 מתוך 23       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
שיעורי פיתוח קול [ירושלים]
שיעורי פיתוח קול ופסנתר מזמרת אופרה בעלת השכלה מוסיקלית אקדמית מחו"ל ובוגרת אקדמיית רובין בירושלים בהוראת רשל שולוב. ניסיון רחב בתיאטרון אופרה בחו"ל, בשיעורי פיתוח ק..

שיעור שירה ופיתוח המוסיקליות לילדים וילדות [פתח תקוה]
קונספט חדשני: "טרום-כלי" לילדים המשתוקקים ללמוד פיתוח קול, אך גילם צעיר מדי לשיעור יחידני ארוך ורציני. דגש על כיף, הנאה, משחקי מוזיקה, שירה בקולות ופיתוח השמיעה המוז..
שיעור' פיתוח קול עם פרסק'בה פילוסוף - תל אביב [תל אביב]
מורה לפיתוח קול, מקצועית בעלת ניסיון, מעבירה שיעורים לסגנונות המוזיקאליים: פופ, מוזיקה קלה, מחזות זמר, אופרה, ג'אז ואחרים. שיעורים פרטיים באווירה נעימה, בהם לומדים ט..
פיתוח קול - הקול שלנו הוא המייחד אותנו! [גבעתיים]
מהו קול? מהיכן הוא מגיע? איך משתמשים בו נכון? איך מקשיבים לו? איך שומעים את קולינו ביחס למוסיקה? איך עומדים על במה? איך מדגישים את הטקסט? איך מעבירים רגש מסויים? כל ..
פיתוח קול - הכרת קולכם ושלל גווניו [גבעתיים]
"הקול הוא כלי מיוחד המובנה בתוך גופנו, הוא אינטימי, קסום וייחודי לכל אחד מאיתנו, ולכן אנו צריכים לדעת להשתמש בו נכון". הקול שלכם יכול להוביל אתכם למחוזות נפלאים. אם ..
שיעורי פיתוח קול [תל אביב]
מתן שיעורי פיתוח קול בשיעורי פיתוח הקול מתבצע לימוד נשימות נכונות, הפקת צליל נכונה, מיקום הלשון בפה- חשוב מאוד! תמיכה נכונה, שימוש בסרעפת. בשיעורים נלמדים מגוון סג..
קול אחד רוצה להיות זמר! אבל קודם קול צריך ללמוד... []
הקשת הרחבה בשיטת הלימוד שלי מקיפה ידע תיאורטי ועבודה לביסוס טכניקה נכונה בהפקת הקול, פרי לימוד אצל כמה מטובי המורים בארץ, בשילוב תרגילים לפיתוח שמיעה ושליטה קולית בד..
קול וצליל [תל אביב]
החלה ההרשמה לקורס קורס צלילים מרפאים-קול וצליל בהנחיית שיר סופר מטרת הקורס: הקניית כלים לטיפול וריפוי בצליל,פיתוח הקשבה ומודעות לצלילים,הכרות עם סגנונות מוזיקאליי..
הדר נחמיה מורה לפיתוח קול [גבעתיים]
רוצים לשפר את יכולות השירה שלכם? צריכים עזרה להתכונן לאודישנים? רוצים ללמוד פיתוח שמיעה וקריאת תווים? יש לכם שיר או שניים שאתם מעוניינים להקליט וצריכים עזרה והכוונה ..
שיעורים פרטיים בפיתוח קול [רמת גן]
בית ספר למוסיקה בעל וותק של כ-50 שנה. שיעורים פרטיים בפיתוח קול בכל הסגנונות, אפשרות להשתתף בהרכבים.
שיעורי פיתוח קול [אבן יהודה]
שיעורי פיתוח קול - עבודה על טכניקת שירה נכונה, העצמת הקול ושליטה בו, תוך הבנה לעומק של דרך הפקת הצליל. פיתוח וחידוד השמיעה המוסיקלית, עבודה על הגשת השיר ועל ביצועו ..
שיעורי פיתוח קול [תל אביב]
שיעורי פיתוח קול בסגנון אופראי מבוגר ביה"ס למוסיקה באוניברסיטת ת"א. דגש על הבסיס הפיזיולוגי של השירה - יציבה, נשימה נכונה ומיקום יציאת האוויר ע"מ ליצור רזוננס (הדהוד..
שיעורי פיתוח קול בשיטה מתקדמת [הרצליה]
שיעורי פיתוח קול והפקת שירה לילדים ולמבוגרים, גברים ונשים, מועבר ע"י מוזיקאי מנוסה במחירים אטרקטיביים ובאווירה ביתית ונוחה, בשיטה מתקדמת שכוללת הקלטות של הזמר/ת באופ..
פיתוח קול - דינה ופניק [תל אביב]
שיטה ידידותית לפיתוח הקול וכישרון השירה, גם למתחילים. למתקדמים- הקלטות אולפן והופעה מול קהל. ספיישל- הכנה לכל סוגי האודישנים.
overtone - המסלול להכשרת זמרים [תל אביב]
OverTone הוא המסלול היחיד בארץ להכשרת זמרים, אשר מאפשר לזמרים ברמות ובסגנונות שונים לפתח את יכולותיהם, ולמצות את הפוטנציאל הטמון בהם על מנת להצליח בתעשיית המוסיק..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*