חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פיתוח קול

 איפה אני 

פיתוח קול

- נמצאו 331 תוצאות | עמוד 15 מתוך 23       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
פיתוח קול ושירה מקצועית בשיטת הוכמן [תל אביב]
מלמדת ע"פ שיטתה של רחל הוכמן - הגברת הראשונה של פיתוח הקול בישראל. השיעורים מועברים ע"י זמרת מקצועית ותלמידתה של הוכמן למעלה מ 14 שנים. ה"נטורה קנטו" - היא שיטה העו..

קול יכול [תל אביב]
אפשר לשפר ולשדרג את קול הדיבור שלך קולך הוא מקצועך ? מדברים הרבה במשך היום ? מתעייפים ? מצטרדים ? מתאמצים ? שיטת "קול יכול" עובדת על השימוש הנכון בקול. בתהליך נע..
פיתוח קול ושירה [הוד השרון]
בוגרת המחלקה למוסיקה באוני' בר-אילן, סטודנטית לתואר שני לתרפיה במוסיקה ותנועה, תעודת הוראה. מלמדת פיתוח קול ושירה, גם בביתו של התלמיד עם אפשרות לשילוב לימוד פסנתר. ..
שיעורי פיתוח קול [תל אביב]
טכניקה מובחרת, מיוחדת יעילה מרתקת ומהנה המושתתת על מחקר וידע של מנגנון הקול, עם מגוון תרגילים, שירים המותאמים אישית לנטיות הקול וצרכיו, שמחזקים מייצבים פותחים ומשחר..
קורס פיתוח קול [חולון]
מטרת השיעור היא לימוד המרכיבים היסודיים של הקול האנושי ופיתוח יכולת הביטוי הקולי של הבובנאי/ת. במהלך השיעורים נתרגל יוגה כמודעות לגוף, לנשימה נכונה, לריכוז, נבצע תרג..
שיעורי פיתוח קול [תל אביב]
שיעורי פיתוח קול המועברים על ידי מורה וזמרת בוגרת האקדמיה למוסיקה בת"א, בעלת נסיון של שנים בהוראת כל הסגנונות המוסיקליים לכל הגילאים ולכל הרמות ובהכנה לקראת בחינות כ..
שיעורי פיתוח קול [תל אביב]
ללי ברגר, זמרת-יוצרת ומורה לגילוי הקול, הוכשרה על ידי מיטב המורים לפיתוח קול בגישה הקלאסית (חנה הכהן, דב קפלן ז''ל). בשנים האחרונות מתמחה ומלמדת בגישת "גילוי הקול",..
יפעת גורן - פיתוח קול []
שיעורי פיתוח קול בשיטה מודרנית , המוכחת כיעילה ובעלת תוצאות משמעותיות. הקניית טכניקה לשיפור יכולות הווקאליות , פיתוח השמיעה והמוסיקליות, עבודה על הגשה , התגברות על ..
פיתוח קול [ירושלים]
בס"ד מורה מקצועית לפיתוח קול לבנות בלבד! יוצאת ביה"ס רימון, למדה 10 שנים פיתוח קול אצל טובי המורים בארץ, התמחתה בלונדון אצל ג'ילאן קייג' בנושא BELTING ( שירת חזה ..
פיתוח קול, שירה על במה והכנה לאודישנים [שער אפרים]
אביבה בראודה, זמרת מצו-סופרן, בעלת ניסיון רב עם זמרים בגילאים שונים, מלמדת פיתוח קול, עמידה על במה, הכנה לאודישן ובחינות לבתי ספר למוזיקה. גישה אישית ומקצועית, המטפח..
פיתוח קול ושירה בהרצליה [הרצליה]
בוגרת המחלקה למוסיקה באוני' בר-אילן, סטודנטית לתואר שני לתרפיה במוסיקה ותנועה, תעודת הוראה. מלמדת פיתוח קול ושירה, גם בביתו של התלמיד עם אפשרות לשילוב לימוד פסנתר. ..
שיעורי פיתוח קול והכנה לאודישן [פתח תקוה]
שיעורי פיתוח קול איכותיים, לכל סגנונות המוסיקה, עם דגש על ג'אז ובלוז. הכנה לאודישנים ומבחנים מוסיקליים מכל סוג שהוא, הכנה לפי שמיעה, קריאת תווים ונגינה. מותאם לכל גי..
ריקי גיא, זמרת אופרה מקצועית - שיעורי פיתוח קול [ירושלים]
שיעורי פיתוח קול ודיקציה, הכנה לאודישנים למתחילים ולמתקדמים ממורה וזמרת מקצועית, בעלת קריירה בינלאומית בתחום האופרה. בוגרת האקדמיה למוסיקה ולמחול ע"ש רובין בירושלים...
שירה הודית ופיתוח קול [תל אביב]
בוגרת האקדמיה למוסיקה 'גנדהרווה מהאוידייאליה', ניו-דלהי, הודו. מלמדת פיתוח קול ושירה הודית. הכרות עם המוסיקה ההודית בשירה ומקצב בליווי כלים הודיים בסגנון קלאסי (סולמ..
פיתוח קול חגית גולדברג [תל אביב]
זמרת ג'אז. בוגרת ברקלי. מלמדת פיתוח קול כ 20 שנה. לימדה בארץ ובחו''ל. כרגע מלמדת ברימון ובאקדמיה ירושלים. מתמחה בטכניקה, אינטרפטציה, הכנה לאודשנים ואילתור. קצת על ה..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*