מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד כתיבה ספרות ושירה

 איפה אני 

כתיבה ספרות ושירה

- נמצאו 54 תוצאות | עמוד 3 מתוך 4       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
סדנאות לכתיבה יוצרת בפרוזה ושירה בהנחיית הסופרת וה... []
כל אדם הינו אוסף של סיפורים מהלך ולכל אדם הסיפור הפרטי שלו, אבל מילים כלואות זקוקות לחופש, מתן חופש ומעוף למילה הנכתבת ההופכים את ארועי החיים והדמיון לסי..

כתיבה וקריאה באנגלית [גבעתיים]
שיעור ייחודי לאלו הרוצים/ות לשפר את רמת הקריאה והכתיבה באנגלית: להיחשף לטקסטים חדשים בנושאים מגוונים ומותאמים אישית לתלמיד/ה. - לכתיבה יצירתית - לכתיבת מאמרים או ח..
חדרי העבודה של המשוררים הסופיים [תל אביב]
האסלאם המסורתי לשירה ולמשוררים כפי שהוא מופיע בסוÌרÈת המשוÉררים שבקוראן, נברר את יחסו השלילי של מוחמד כלפיהם, ננסה להבין את עמדת ההתנצלות ואת רגשי האשמה של המשורר המ..
סדנה מרתקת לכתיבה יוצרת - בהנחיית דודו בוסי [רמת גן]
הסדנה, המיועדת למתחילים, היא מקצועית ואינטימית. המשתתפים יונחו כיצד לתרגם חוויה אישית לכתיבה ספרותית הנשענת על דמיון ואינטואיציה. ילמדו מהי דמות, כיצד לאפיינה ולפת..
כתיבה לרשת [תל אביב]
.1. כל בלוגר הוא מבקר (940) כתיבה למדיה חדשה, לצעירים. 2. מי מפחד מהרשת?(941) כתיבה למדיה חדשה (גיל הזהב). הנושאים שיילמדו בסדנאות: · הבנת המדיה החדשה, יתרונותיה ..
סדנאות לכתיבה יוצרת בשירה ופרוזה [תל אביב]
סדנאות לכתיבה יוצרת לילדים, לנוער ולמבוגרים בהנחיית המשוררת והסופרת ציפי שחרור הסופרת והמשוררת ציפי שחרור מנחה סדנאות לכתיבה יוצרת לקבוצות קטנות ולקבוצ..
סדנה חווייתית בעריכת טקסטים [מבשרת ציון]
בסדנה זו נלמד את יסודות הכתיבה הטובה מתוך עריכה מבנית, עריכה לשונית ועריכה ספרותית של טקסטים למיניהם. יחד נערוך טקסטים עיוניים וספרותיים, נקרא קריאה ביקורתית בכתביהם..
לכתוב מהבטן - סדנא לכתיבה אינטואיטיבית [תל אביב]
בואו לכתוב עם האינטואיציה, באופן ספונטאני, אסוציאטיבי, בזרימה מהבטן... לגלות את עצמכם בין המילים... המפגש כולל מסע אל תוך מסתורי הכתיבה האינטואיטיבית והיכרות עם הכת..
יום פתוח [תל אביב]
יום פתוח לכל מה שרצית לדעת על כתיבה אם הכתיבה אצלך בדם והמילים מדגדגות לך באצבעות, יש לך כתובת אצלנו – יום ב' 18.2. בשעה 19:00
סדנאות לכתיבה יוצרת בהנחיית הסופרת והמשוררת ציפי ש... [ראשון לציון]
כל אדם הינו אוסף של סיפורים מהלך ולכל אדם הסיפור הפרטי שלו, אבל מילים כלואות זקוקות לחופש, מתן חופש ומעוף למילה הנכתבת ההופכים את ארועי החיים והדמיון לסיפורי..
קריאה בקול ככלי פרשני [תל אביב]
סדנת קריאה בקול, ככלי להבנות נוספות של טקסט ספרותי. הדינמיקה בין התחביר לבין הטור השירי : ה"לבנים" שמהן מורכבת החוויה לאוזן - אופציות שמתגלות מחלוקות שונות של זמן: ..
כתיבה יוצרת וכתיבת ביוגרפיות [תל אביב]
הרצאות וסדנאות כתיבה יוצרת וכתיבת ביוגרפיות על ידי עיתונאית ועורכת ספרותית. התנסות בכתיבת ספר בדרך להוצאת ספר משלכם לאור. כי כל אדם הוא עולם ומלואו ולכל אדם הסיפור ש..
אימון בכתיבה [כפר סירקין]
לכל מי שמעוניין לרכוש כלים וטכניקות לכתיבה ככלי לאימון אישי וליצירת תקשורת עמוקה ואמיתית יותר עם עצמנו... סדנא שמשלבת כלים אינטואיטיביים ותרפויטיים ומחברת לכתיבה זו..
אנגלית לאנשי ספר [תל אביב]
שיעורי ספרות, תרבות, פוליטיקה בשפה האנגלית לדוברי השפה. מיועד לאנשים שאוהבים לקרוא ולהתבטא בכל שפה, ושמבקשים לחזק את מיומנויותיהם באנגלית ולהשיג בה בקיאות מלאה. I ..
סדנה להתפתחות אישית דרך כתיבה [תל אביב]
דרך פשוטה לביטוי יצירתי אישי. כלי פשוט לניקוי פנימי והגשמת חלומות. לימוד ותרגול שיטות שונות של כתיבה אוטומטית.


  שלחו הודעה
ל

*

*

*