שעור יוגה - מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות

 איפה אני 
סנן לפי: בחירה מרובה

  בחירה מרובה

גילאים 
  (2)
  (4)
  (19)
  (44)
  (16)
הצטרפו למועדון הלקוחות של חוגל קבלו המלצות, אטרקציות והטבות ישירות למייל!

שעור יוגה

- נמצאו 47 תוצאות | עמוד 1 מתוך 4

הבא

שיעורי איינגר יוגה במודיעין – בהדרכת יעל פרל

שיעורי איינגר יוגה במודיעין – בהדרכת יעל... [מודיעין]

אתם מוזמנים להגיע לתרגל לפי הקצב האישי שלכם ולהכניס את היוגה לחייכם. שיטה שמתאימה לכולם, משפרת את אורח החיים, מפעילות ספורטיבית בריאה ועד לשיקום מתאונות ומפציעות. רו..

פראנה סטודיו ליוגה [תל אביב]
פראנה יוגה הוא סטודיו המהווה מקום חם, אינטימי וביתי למתרגלי היוגה המתחילים ומקום בו יוכלו מתרגלים ותיקים להעמיק את יכולותיהם הגופניות וכן את ידיעתם בדרך היוגה. פר..
סטודיו IFLEX לפילאטיס ויוגה [רמת גן]
סטודיו IFLEX מציע לכם לרענן את שגרת חייכם ולהכניס בה תנועה, גמישות והרגשה בריאה ומשוחררת. הסטודיו מציע חווית אימון אישית, באווירה המקצועית והתומכת ביותר. הסטודיו ממ..
יוגה אשטנגה [הרצליה]
השפעה פיזית: התנוחות ביוגה מגבירות את זרימת הדם לכל האיברים בגוף ומשפיעות על תפקוד כל המערכות הפנימיות וחיזוק המערכת החיסונית.התרגול מחזק את השרירים הגדולים והעמוקים..
יוגה אינטגרטיבית: גוף-נפש-רוח [קריית ענבים]
יוגה אינטגרטיבית- האטה יוגה קלאסית, שילוב בין גישות מהמזרח והמערב, בדגש אל התבוננות אל הגוף ודרכו חקירה אל הרגש והמחשבה. יצירת כוונות בתוך התנוחות, נשימה מודעת, עבוד..
יוגה לנשים לאחר לידה במרכז יוגה ופילאטיס יהוד [יהוד]
יוגה לנשים לאחר לידה עם התינוקות במרכז ליוגה ופילאטיס יהוד בייבי סיטר בסטודיו בתשלום תרגול רך ועדין מותאם לגוף האישה ותורם לאיזון גופני, הורמונלי וריגשי. השיעור מ..
יוגה לנשים בהריון במרכז יוגה ופילאטיס ביהוד [יהוד]
במרכז ליוגה ביהוד מתקיימים חוגי יוגה לנשים הרות בהדרכתה של שרית בונפיל האריס, מורה מוסמכת ומנוסה. תרגילי היוגה לאישה בהריון מסייעים לאישה ההרה להתחבר לגופה ולעובר ול..
סדנת מתחילים בSunkalpa- סאטיאננדה יוגה [מודיעין]
שמעתם הרבה ועוד לא חוויתם?! אתם מוזמנים להתחיל סדנת בסיס ביוגה המעניקה כלים המשפרים את איכות החיים, ואותם ניתן לשלב בקלות בחיי היום יום. הסדנה עוסקת ב א'-ב' של היוגה..
יוגה בשייפ-SHAPE- [באר שבע]
שיעור יוגה דינאמי המדגיש את התאום בין מצב התודעה, הנשימה והתנועה. הקפדה על הגעה מדויקת לתנוחות, תוך שימוש נבון בקווים האנרגטיים המחברים את חלקי הגוף למרכזו ולקרקע. ה..
יוגה ויג'ננה [ירושלים]
בדרך לעבודה בבוקר או חזרה בערב. קחו קצת זמן לעצמכם. בואו לשיעור יוגה! שיעור נסיון חינם! למידע על שיעורי יוגה והתעמלות נוספים: ימקא/ גרייט שייפ ימקא הבינלאומית ירושל..
חוג יוגה [הוד השרון]
שיעורי יוגה למתחילים ולממשיכים, בקבוצות קטנות.
יוגה הריון חיפה יוגה לנשים בהריון בחיפה להריון [חיפה]
פשוט יוגה... שיעורי יוגה בחיפה המותאמים במיוחד לנשים בהריון בדגש על בריאותך ובריאות עוברך והקניית הכלים הנדרשים עבור הריון נפלא ולידה קלה. בואי לחוות - אפשרות לשיעו..
הכנה ללידה במרכז יוגה ופילאטיס ביהוד [יהוד]
נחווה ביחד את חווית הלידה תוך הקשבה לגוף ולנפש הקורסים משלבים בתוכם מידע רפואי על הלידה עם תכנים משלימים לשימוש מעשי בכל התהליך מההריון ועד ללידה בשימוש במגע, תנועה,..
יוגה ביפו העתיקה! [יפו]
בואו לחוות תרגול המעניק עוצמה יציבות, גמישות ויכולת ריכוז. שיעורים ייחודיים אשר משלבים אלמנטים משיטות תרגול שונות היוגה מחזקת ומטעינה את הגוף באנרגיה. מביאה הרפ..
ויניאסה יוגה ברחביה [ירושלים]
ויניאסה יוגה, יוגה דינמית וזורמת. לחיזוק השרירים וגמישות, יציבה וריכוז תוך כדי התבוננות פנימית לאורך חיים בריא ומאוזן. תרגול מצויין כדי לחזור לכושר ולהגיע ולשמור על ..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*