קריאת תווים בראשון לציון - מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות

ראשון לציון

קריאת תווים

- נמצאו 9 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1

לימודי גיטרה בית הספר למוזיקה הרמוניה

לימודי גיטרה בית הספר למוזיקה הרמוני... [ראשון לציון]

גיטרה קלאסית היפה! היום זה כלי הכי פופולרי! לא התחלתם עדיין שיעורי גיטרה??? יש לכם ספקות בבחירת מורה ומקום למידה? יש לנו הצעה! תעשו בחירה הנכונה כבר היום! ניפגש ..

אמנואל (פוצ') שטיינבאום - שיעורי פיתוח קול

אמנואל (פוצ') שטיינבאום - שיעורי פיתוח ק... [תל אביב]

שיעורי פיתוח ע״י בוגר רימון אשר אחרי אלבום בכורה אלבום בכורה ולפני אלבום שני, המשלב עם השיעור לימוד כלי נגינה (פסנתר או גיטרה) לפי בחירת התלמיד כמו כן שילוב של סולפז..
שיעורי תיאוריה [ראשון לציון]
הוראת תיאוריה אלמנטרית - סולמות ומודוסים, מרווחים, אקורדים משולשים ומרובעים והיפוכיהם, הרמוניה דיאטונית וכרומטית, הרמוניה ליד המקלדת, פיתוח שמיעה (הכתבות מלודיות, הר..
שיעורים פרטיים לפסנתר- אשחן רום [תל אביב]
שיעורים פרטיים לפסנתר לכל הגילאים. התאמה לכל רמות הנגינה. שפות: עברית, אנגלית, רוסית, ארמנית.
פיתוח קול - הדס פארן [תל אביב]
בוא/י להשמיע את קולך, ללמוד להשתמש בו נכון ולמצות את הכישרון שלך. הדס פארן זמרת אופרה ומורה מנוסה בוגרת תואר ראשון בהצטיינות באקדמיה למוסיקה על שם בוכמן מטהה בתא, ב..
שיעורי גיטרה והתאוריה של המוסיקה [רמת גן]
השיעור מתנהל באוירה כיפית ומהנה לפי קצב התלמיד וצרכיו. במסגרת השיעור נלמד תווים, הרמוניה, קצב ותאוריה. שיעורים ראשונים הם בסיס לתלמידים מתחילים ובהמשך הדרך נפתחים הת..
שיעורי גיטרה [תל אביב]
שיעורי גיטרה באווירה כיפית , סבלנית ונעימה , עם דגש על כיוונו האישי של התלמיד. לימוד יעל שמביא לתוצאות ולהישגים בזמן לא רב. פיתוח יכולת הביצוע, המוסיקליות, לימוד תא..
שיעורי העשרה בתיאוריה ופרקטיקה של המוסיקה. [תל אביב]
הרמוניה, קונטרפונקט, שיפור הקצב והקואורדינציה, פיתוח שמיעה וסולפג'- בוגרת האקדמיה למוסיקה, בעלת תואר ראשון בנגינה וקומפוזיציה. מתאים לכל הרמות.@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@..
מורה לתיאוריה, קריאת תווים, עיבוד, פיתוח שמיעה [גבעתיים]
בוגר מגמת הג'אז של התיכון לאמנויות ע"ש תלמה ילין בהצטיינות, זוכה מלגת לימודים ל-Berklee College of Music בבוסטון, מעבד ומלחין במסגרות שונות בארץ. מלמד בכל רמה, מכין ..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*