קורס אסטרולוגיה - מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות

 איפה אני 
סנן לפי: בחירה מרובה

  בחירה מרובה

גילאים 
  (1)
  (3)
  (7)
  (6)
הצטרפו למועדון הלקוחות של חוגל קבלו המלצות, אטרקציות והטבות ישירות למייל!

קורס אסטרולוגיה

- נמצאו 9 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1

אסטרולוגיה התפתחותית קורס מבוא [נירית]
ללמוד לקרוא את המפה כדי להבין את הרגע, לתקשר עם החיים קורס מבוא - ייפתח ב- 1/11 בשעה 18:00 אני מזמינה אתכם לתהליך התעוררות משותף – המערב את הראש ואת הלב, מפעי..

אסטרולוגיה התפתחותית וקונדליני יוגה [נירית]
3 ימים מרוכזים של מבוא לאסטרולוגיה התפתחותית מתובלים בתרגולים עדינים של קונדליני-יוגה המעוררים את המודעות ותומכים בתהליך הטרנספורמציה האישית. בימים אלה נחלוק ארו..
חוג השמים - אסטרולוגיה טיפולית [ראש פינה]
חוג השמים אסטרולוגיה טיפולית אסטרולוגיה טיפולית מתמקדת בבעיות גוף נפש ויחסים בין אישיים תוך תשומת לב אישית המעניקה לאדם תפישה נרחבת בידיעת עצמו והסביבה , מטפלת במער..
קורס ייעוץ במפות נומרולוגיות [ראש העין]
קורס ייעוץ במפות נומרולוגיות. הייתם רוצים להבין קצת יותר על יעודכם בחיים? הייתם רוצים לעזור לאחרים למצות את ייעודם? הייתם רוצים לעשות את ההחלטות הנכונות לגבי מעברי ד..
סדנת אסטרולוגיה למתחילים [תל אביב]
קורס בסיסי באסטרולוגיה בקבוצות קטנות, מועבר בדרך חוויתית עם המון כלים מעשיים למודעות עצמית ולטיפול. הכרות עם הטיפוסים האסטרולוגים והכוכבים השליטים, היבטים, אומנות קר..
לימודי פנג שואי עם חגית ג'ייקובס [תל אביב]
קורס ללימוד אסטרולוגיית הפנג שואי, שיטה המשמשת יועצי פנג שואי רבים בעולם. לימוד מקיף ומעמיק של השיטה. שילוב של תיאוריה ופרקטיקה. הקורס מועבר ע"פ השיטה המסורתית לקב..
אסטרולוגיה סינית העשרה והכשרת יועצים [תל אביב]
לקחת את מושכות החיים לידיכם מתחילה עם ההבנה לא רק לגבי עצמכם, אלא בעיקר עם קוד הגורל ובמיוחד המזל שלכם.
קורס ייחודי לאסטרולוגיה יישומית [תל אביב]
באפריל נפתחת קבוצה קטנה ללימוד אסטרולוגיה לאנשים רציניים וצמאי ידע. פענוח מפות לידה אישיות. תורת האסטרולוגיה ככלי שימושי, העוזר בהבנת עצמנו ואת זולתנו ומנחה ביצירת ש..
קורס אסטרולוגיה קרמתית למתחילים ומתקדמים [רמת גן]
מפה אסטרולוגית אישית ככלי להתפתחות, מודעות, התקרבות לעצמנו. מאיפה באים ההרגלים, הכשרונות, החסימות, הרגישויות, הקשיים וההקלות בחיים. איך הידע האסטרולוגי יכול לעזור ל..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*