ציקונג - מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות

 איפה אני 
סנן לפי: בחירה מרובה

  בחירה מרובה

גילאים 
  (2)
  (8)
  (6)
הצטרפו למועדון הלקוחות של חוגל קבלו המלצות, אטרקציות והטבות ישירות למייל!

ציקונג

- נמצאו 8 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1

טאי-צ'י ושינגאי - בהנחיית בני דוידסקו [תל אביב]
ללטש ולהשביח את עצמכם, הן פנימית והן חיצונית, הן פיזית והן מנטאלית. בני דוידסקו, מדריך מוסמך ומנוסה, מזמין אתכם למצוא את הכוח השוכן בתוך עצמכם באמצעות תרגול טאי צ'..

טאי צ'י ושינגאי עם בני דוידסקו [ירושלים]
הטאי צ'י היא אמנות לחימה סינית פופולרית המתורגלת הן לצורכי הגנה עצמית והן למטרות בריאותיות. טאי צ'י צ'ואן נחשבת לסגנון פנימי כלומר, כזו המאופיינת בטונוס שרירים נמוך,..
לימוד טאי צ'י צ'י קונג [מוצא עילית]
טאי צ'י צ'י קונג שתי שיטות תנועה סיניות תרגול האומנויות ישפר את זרימת האנרגיה בגוף ויטפח את איכות החיים. דרך התירגול נעורר את עצמנו לדרך חדשה, לחיזוק ולהגשמת הגוף ול..
טאי צ'י צ'י קונג [ירושלים]
טאי צ'י וצי קונג. שתי שיטות תנועה סיניות - תרגול האומנויות ישפר את זרימת האנרגיה בגוף ויטפח את איכות החיים. דרך התרגול נעורר את עצמנו לדרך חדשה לחיזוק ולהגשמת הגוף ו..
טאי צ'י עם מזל מרציאנו [רמת גן]
טאי צ'י היא אמנות של תנועה עתיקה שמקורה בסין. שיטת תנועה המשלבת רכות וזרימה, קשב ועוצמה. צ'י קונג היא שיטה של התעמלות סינית עתיקה המורכבת מתרגילי נשימה שנועדו להזרי..
מועדון שמונה בבוקר: התעמלות בוקר [ירושלים]
התעמלות בוקר (מסוג צ`יקונג) פשוטה ונעימה לטיפוח הבריאות ושלוות הנפש. מתאים לכווולם - צעירים ומבוגרים כאחד. איפה? על הדשא בגן העצמאות (גן העיר, ליד מסעדת רונדו לשעבר..
טאי צ'י צ'ואן וצ'י קונג [חדרה]
הטאי צ`י צ`ואן מבוסס על עקרונות הרפואה הסינית הרואה את חייו של האדם כמכלול של מערכות, השואפות לפעול בהרמוניה מתמדת. התרגול מפתח יציבה נכונה, נשימה, ריכוז, גמישות מפר..
טאי-צ'י בסגנון יאנג האותנטי [חיפה]
טאי-צ'י היא התעמלות סינית המאופיינת ע"י תנועות זורמות ואיטיות המבוצעות בהרפיה ובמודעות. היא משלבת התעמלות פיזית, מדיטציה, והגנה עצמית במטרה לחיות חיים בריאים דרך האי..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*