פסלת - מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות

 איפה אני 
סנן לפי: בחירה מרובה

  בחירה מרובה

גילאים 
  (1)
  (4)
  (1)
הצטרפו למועדון הלקוחות של חוגל קבלו המלצות, אטרקציות והטבות ישירות למייל!

פסלת

- נמצאו 12 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1

צופיה גטריידה- קרמיקה וקדרות

צופיה גטריידה- קרמיקה וקדרות [רחובות]

צופיה, מורה ותיקה ובעלת ניסיון רב, מזמינה אתכם לשיעורי קרמיקה מהנים ויצירתיים לכל הגילאים! במסגרת החוג נלמד שימוש באובניים ועבודות יד, בסטודיו גדול ומרווח בקבוצת שי..

שיעורי קרמיקה וקדרות - הסטודיו של דבורה בבית נחמיה והשפלה

שיעורי קרמיקה וקדרות - הסטודיו של דבורה בבי... [שוהם]

נלמד ליצור ולפסל ונזכה לראות את הרעיונות שלנו נהפכים ממש בין הידיים שלנו, למציאות. בזכות טכניקות פשוטות, מורכבות ויעילות, והדרכה צמודה ונכונה, נגיע להישגים מופלאים ו..
סדנאות מקצועיות לקרמיקה וקדרות – הסטודיו של דבורה בבית נחמיה

סדנאות מקצועיות לקרמיקה וקדרות – הסטודיו... [מודיעין]

צלחות, ספלים וכיורים הם רק חלק מהכלים השימושיים והיפים שניצור באובניים. הזמן בסטודיו עושה טוב למשתתפים, כשהיצירה נולדת, זה הרגע בו הגוף והנפש נפגשים.
לימודי קדרות וקרמיקה - צופיה גטריידה

לימודי קדרות וקרמיקה - צופיה גטריידה [גדרה]

שיעורי קרמיקה לילדים ולגיל הרך, נוער ומבוגרים בקבוצות קטנות. לימוד על אובניים ועבודות יד בסטודיו גדול ומרווח בקבוצת שילר (ליד רחובות), צופיה גטריידה - קרמיקאית ותיקה..
סדנאות פיסול בחימר - מוכר למורים בשנת שבתון - מירב הופמן

סדנאות פיסול בחימר - מוכר למורים בש... [קריית ביאליק]

בואו לגלות את חדוות היצירה, סדנאות פיסול בחימר לילדים נוער ומבוגרים עם מירב הופמן, עוסקת בפיסול מזה 12 שנה, ורוצה לחלוק עמכם את חווית היצירה. בקבוצות קטנות עם יחס אי..
לימודי פיסול מהנים ומקצועיים בסטודיו של דבורה בבית נחמיה

לימודי פיסול מהנים ומקצועיים בסטודיו של ... [מודיעין]

נכיר את טכניקות הפיסול המגוונות, נגלה את סודות האומנות והיצירה שהשתמרו במשך דורות ונהנה מהכלים שנביא אלינו הביתה, אחרי שניצור אותם לפי כל הרעיונות.
קסם החומר- יצירה עם מירב הופמן

קסם החומר- יצירה עם מירב הופמן [קריית ביאליק]

גם אם אין לכם ניסיון ולא עסקתם באמנות מעולם, אתם מוזמנים לגלות את האמן שבכם, ליהנות מפעילות יצירתית ייחודית ומרתקת ולהפתיע את עצמכם. מירב הופמן, העוסקת באמנות ובפיסו..
לימודי קדרות וקרמיקה בהנחיית צופיה גטריידה

לימודי קדרות וקרמיקה בהנחיית צופיה ג... [ראשון לציון]

ילדים, נוער ומבוגרים- כולם מוזמנים לשיעורי קרמיקה מהנים ויצירתיים בסטודיו של צופיה גטריידה! בסטודיו, שנמצא בקבוצת שילר (ליד רחובות), נלמד שלל טכניקות עבודה עם אובניי..
חוג פיסול בסטודיו של דבורה - בית נחמיה והשפלה

חוג פיסול בסטודיו של דבורה - בית נחמיה... [בית נחמיה]

פיסול היא אומנות המאפשרת ליוצרים להפליג אל מחוזות קסומים, להרגיש בלי מילים איך מה שהם מדמיינים מתממש ומתחיל להיראות מדהים.
קורס פיסול [חדרה]
פיסול בכל החומרים ולכל הרמות שיעורים בקבוצות קטנות , יחס והנחייה אישית. חווית יצירה בחומרים שונים ובטכניקות מגוונות. מפגשים שבועיים בסדנא מקצועית, גדולה ומרווחת, ע..
פרויקט חדש בפיסול ועצוב קרמי [ירושלים]
אנו מזמינים אומנים צעירים להישתתף בפרויקט החדש בתחום פיסול ועיצוב קרמי "אנחנו-ירושלים הצעירה" שנפתח בskizze Galery,מרכז מורשת בגין. מטרת הפרויקט-יצירה אומנותית משותפ..
אומנות פלסטית [חיפה]
התנסות חוויתית וביטוי העולם הפנימי באמצעות מגוון רחב של חומרים - שעווה, גבס, עיסת נייר, קולאז' עיצוב אלבומים ועוד. נלמד ליצור במגוון טכניקות יחד עם הפסלית ספי גל. ..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*