פסיכותרפיה - מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות

 איפה אני 
סנן לפי: בחירה מרובה

  בחירה מרובה

גילאים 
  (3)
  (4)
  (4)
  (6)
  (4)
הצטרפו למועדון הלקוחות של חוגל קבלו המלצות, אטרקציות והטבות ישירות למייל!

פסיכותרפיה

- נמצאו 7 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1

עדי חי בינשטוק MA - טיפול רגשי | מיינדפולנס | ריפוי בעיסוק

עדי חי בינשטוק MA - טיפול רגשי | מיי... [ראשון לציון]

מטפלת בתנועה MA טיפול רגשי במבוגרים ונוער MBCT - טיפול קוגנטיבי מבוסס מיינדפולנס ריפוי בעיסוק התפתחותי לגיל הרך, התמחות באוטיזם הדרכת הורים לילדים עם צרכים מיוחדים

פסיכותרפיה אקזיסטנציאליסטית (קיומית)

פסיכותרפיה אקזיסטנציאליסטית (קיומית) [תל אביב]

מריה חרמוני, פסיכותרפיסטית בגישה אקזיסטנציאליסטית, משלבת בשיחות אישיות תנועה וביטוי קולי, על פי הצורך. רואה את המטופל בגובה העיניים וזוכרת תמיד שמפגש טיפולי - הוא מפ..
הילינג רוחני רגשי ופסיכותרפיה אנרגטית בכרמיאל – מר... [כרמיאל]
המפגשים מתאימים למתעניינים בידע איכותי ומעמיק בתחומי הגוף, הנפש, הרוח וריפוי אנרגטי רגשי. ניתן להירשם להדרכה מקצועית המיועדת למטפלים ברפואה הוליסטית. לפרטים היכנסו.
תרפיה בעזרת בעלי חיים [תל אביב]
הטיפול באמצעות בעלי-חיים הוא תחום מתפתח ברחבי העולם וגם בישראל, כאמצעי לטיפול במיגוון בעיות פיזיות, נפשיות ותפקודיות. תרפיה בעזרת בעלי חיים באה לתת מענה לצרכים הרגשי..
נפתחת קבוצת האקומי: הזמנה עדינה להתבוננות פנימה [בני ציון]
דרך העבודה בהאקומי הינה חווייתית ומבוססת על תשומת לב למה שמעבר למושגי ולמילולי, ועל טיפוח יכולת התבוננות שקטה וסקרנית בחוויה הנוכחית. השיטה מדגישה מצב תודעתי מרווח ו..
כוחו המרפא של תת המודע-טיפול מבוסס תטא הילינג [חיפה]
"נדמה שכשהכל הופך ללא ברור, קשה וללא מוצא ושכל שנותר הוא להרים ידיים,ימית היא המקום לראות את האור.." טיפול בבעיות בריאות, מחסומים רגשיים, מנטאליים, נפשיים ועוד. את..
ריפוי גוף-נפש-נשמה, טיפול מבוסס תטא הילינג [חיפה]
"נדמה שכשהכל הופך ללא ברור, קשה וללא מוצא ושכל שנותר הוא להרים ידיים,ימית היא המקום לראות את האור.." טיפול בבעיות בריאות, מחסומים רגשיים, מנטאליים, נפשיים ועוד. את..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*