עיצוב פנים - מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות

 איפה אני 
סנן לפי: בחירה מרובה

  בחירה מרובה

גילאים 
  (1)
  (3)
  (8)
  (3)
הצטרפו למועדון הלקוחות של חוגל קבלו המלצות, אטרקציות והטבות ישירות למייל!

עיצוב פנים

- נמצאו 8 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1

עיצוב פנים [כפר סבא]
עיצוב פנים נועד לעזור לאנשים להפוך את סביבת חייהם לסביבה פונקציונלית. כולנו רוצים להתגאות בביתנו ,ליצור אווירה רגועה ונינוחה , לארח ולקבל תגובות אוהדות מהסביבה. ע..

סדנה בהדפסות בד ויצירת מוצרי טקסטיל ייחודיים לבית-... [חיפה]
אתם מוזמנים לסדנה בהדפסות בד ויצירת מוצרי טקסטיל ייחודיים לבית. תגלו איך אפשר בקלות ובפשטות להכין כריות נוי, ראנר לשולחן, בד מעוצב ומקורי. הצטרפו עוד היום למפגש חווי..
עיצוב אופנה וסטיילינג אופנה [כפר סבא]
ימים פתוחים במכון קווים למתעניינים בלימודי עיצוב סניף ראשל"צ - 18.10.2012 | 17:30-21:00 קווים בנמל (סניף ת"א) - 24.10.2012 | 17:30-21:00 אם אתם חושבים עיצוב, ככל הנר..
קורסי העשרה [תל אביב]
מכללת MANIKEN מעניקה פתרונות לשוחרי העיצוב. קורס "עיצוב הבית D.I.Y " מיועד לאלו מביננו שיודעים "שיש להם את זה", ומעוניינים לשפץ את ביתם הפרטי. קורס מקיף וחוויתי המענ..
קורס לעיצוב פנים - מסלול קצר [ירושלים]
עיצוב פנים הוא תחום מעולם האדריכלות. העוסקים בו מופקדים על התכנון הארכיטקטוני של סביבת האדם בביתו, במקום מגוריו ובאזורי הבילוי, הפנאי והקניות שלו. מושם דגש על הממדים..
קורס עיצוב הבית [תל אביב]
עיצוב פנים טוב זה הרבה מעבר להתאמת צבעים או בחירת בדים. מדובר בפיתוח הבנת עמוקה בהתרחשויות השונות בבית. עיצוב פנים טוב, פירושו תכנון אסטטי תוך הבנת הצרכים האישיים של..
לימודי פנג שואי עם חגית ג'ייקובס [תל אביב]
לימוד מעמיק ומעשיר של יסודות הפנג שואי. קורס ראשוני ובסיסי המלמד את התכנים המהותיים של הפנג שואי ושל פילוסופיית המזרח. הקורס מועבר ע"פ השיטה המסורתית לקבוצות קטנות ו..
לימודי הום סטיילינג [תל אביב]
לימודי הום סטיילינג מיועדים לנשים וגברים המעוניינים בהעשרה או בהתמקצעות והשתלבות בתחום הום סטיילינג, תוך לימוד יסודות השיטה ברמה האישית ובאופן מקצועי. מסיימי הלימודי..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*