עדידנס - מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות

 איפה אני 
סנן לפי: בחירה מרובה

  בחירה מרובה

גילאים 
  (1)
  (7)
  (6)
  (5)
הצטרפו למועדון הלקוחות של חוגל קבלו המלצות, אטרקציות והטבות ישירות למייל!

עדידנס

- נמצאו 8 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1

ריקודים סלוניים בעדידנס - סטודיו למחול ותנועה [אור יהודה]
ריקודים סלוניים - הריקודים הסלוניים מתחלקים לשני סגנונות בסיסיים: הקלאסיים- ריקודים בעלי אופי אלגנטי עם טכניקה שעובדת על מסגרת חזקה ויציבה ביניהם נמנה הטנגו, וואלס..

הכנה למחול בעדידנס - סטודיו למחול ותנועה [אור יהודה]
ילדים מסלול הכנה לבלט קלאסי וג'אז. נותן את הכלים הבסיסיים לטכניקות הריקוד השונות. במסלול נשלב תנועה, יצירה ומוסיקה, תוך פיתוח תחושת הקצב, היכרות עם הגוף ויכולותיו, ש..
תנועה לגיל הרך בעדידנס - סטודיו למחול ותנועה [אור יהודה]
קטנטנים ורוקדים בעדידנס מאמינים שאת הרקדן שבך אפשר ורצוי לשחרר ולבטא כבר בגיל צעיר. קטנטנים ורוקדים הינו מסלול תנועה ויצירה לגיל הרך (החל מגיל 3). במסלול נשלב תנוע..
בלט קלאסי בעדידנס - סטודיו למחול ותנועה [אור יהודה]
בלט קלאסי הנו הבסיס לכל סגנונות המחול ומהווה את אוצר המלים הבסיסי בשפת הריקוד. בעדידנס נקנה לתלמידים את יסודות הבלט הקלאסי, ונכשיר אותם לבטא את סיגנונם האישי. מכאן, ..
היפ-הופ בעדידנס- סטודיו למחול ותנועה [אור יהודה]
היפ הופ הריקוד מאופיין בהרבה תנועה דינאמית וחופשית, הרבה קפיצות, תנועות גסות ואקרובטיקה. להיפ הופ זרמים נוספים כמו פאנקי היפ הופ, זרם שהתפתח בקליפים ב-MTV. בעדידנ..
ריקודי בטן בעדידנס- סטודיו למחול ותנועה [אור יהודה]
ריקודי בטן - המחול המזרחי משתמש בתנועה של כל שריר בגוף. יש בו אלמנטים של אימפרוביזציה וביטוי באמצעות התנועה והרגשות, התואמים את המוזיקה המושמעת. רוב הצעדים והטכני..
ג'אז בעדידנס - סטודיו למחול ותנועה [אור יהודה]
ג'אז,הנו סגנון מחול אשר ינק את יסודותיו ממספר מקורות כגון הבלט קלאסי והריקוד המודרני. ה"שואו" על מרכיביו הראוותניים תופס מקום מרכזי בסגנון זה. בעדידנס נלמד את יסודו..
ברייקדנס בעדידנס - סטודיו למחול ותנועה [אור יהודה]
ברייקדנס - ידוע גם כברייקניג ובי-בוינג. ריקוד זה משלב כוח, אקרובטיקה, תנועות חזקות, סטייל קפיצות והפגנת ביטחון עצמי. הברייקדנס מהווה את אחד מיסודות תרבות ההיפ-הופ. ה..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*