נועה בריט - מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות

 איפה אני 
סנן לפי: בחירה מרובה

  בחירה מרובה

גילאים 
  (7)
הצטרפו למועדון הלקוחות של חוגל קבלו המלצות, אטרקציות והטבות ישירות למייל!

נועה בריט

- נמצאו 7 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1

מחפשים זוגיות? סדנא בשביל הזוגיות! [תל אביב]
סדנת בשביל הזוגיות תאפשר לך להתבונן פנימה אל תוך עצמך... להבין ולראות את החסמים, את הקשיים.. וכן, להתיר אותם ולפרוץ את הקושי... דרך התבוננות ותרגול תוכלי למצוא את ה..

נומרולוגיה - ייעוץ אישי/ערב נשים/קורס מעמיק! [תל אביב]
נומרולוגיה- אורית קולונימוס יעוץ נומרולוגי בתחומי: זוגיות,עיתוי לזוגיות, התאמת זוגיות תחומי עיסוק, התאמת לימודים ועיסוקים עיתוי למעבר דירה, בחירת שם לרך הנולד ועו..
סדנת ריח ובשמים - ערב חווייתי ומפנק! [תל אביב]
ערב של חוויה חושית... במקום קסום ומפנק! הכנת בושם אישי, מתנות והפתעות... מסיבות רווקות, ערבי נשים, ימי הולדת... מתאים לכל מפגש, שתרצו להפוך לייחודי ומיוחד!
מסיבת רווקות / ערב נשים - פתיחה בטארוט [תל אביב]
פתיחה בקלפי טארוט במסיבת רווקות או בערב נשים... חוויה מהנה, משמעותית ומרגשת עבור כל אחת מהמשתתפות... בדגש על הכלה או בעלת השמחה- מתנות מהטארוט ויחס אישי, מכוון ומאפש..
קבוצת מדיטציה [תל אביב]
קבוצת מדיטציה- לשבת ביחד, למדוט, ללמוד את הדרך לשבת במדיטציה על פי תורת הבודהיזם... מרכז NOA מזמין אתכם לחיות נכון, להתבונן, להקל על הסבל בחיינו, לראות את המציאות ..
ערב צוות / סדנת גיבוש - במקום קסום ומפנק! [תל אביב]
ערב גיבוש, חוויה וחיבור - במקום קסום ומפנק! מגוון סדנאות מתחום הגוף/רוח/נפש לבחירה ובהתאמה אישית... אוכל ושתייה - שפע, אסטטיקה, טעם ויופי... ערב של הנאה, רוגע וש..
קורס קריאה בקלפי טארוט ככלי טיפולי! [תל אביב]
קלפי הטארוט משקפים את המציאות הפנימית והחיצונית בחיינו. מאפשרים התבוננות מעמיקה וראייה צלולה, אל עבר הדפוסים והחסמים בחיינו.. ומציאת הכוחות בתוכנו! קורס מעמיק, בשיל..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*