מורים לפיתוח קול באיזור ירושלים והסביבה - מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות

ירושלים והסביבה

מורים לפיתוח קול

- נמצאו 15 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1

מורה לפיתוח קול  - דויד לוין

מורה לפיתוח קול - דויד לוין [מודיעין]

דויד מתמחה בשירה "בל קנטו" - תמיכה נכונה, הפקה קולית עגולה ונקיה, יציבות נכונה לשירה והופעה. בין לקוחותיו: (היה) הזמר והחזן ג'ו עמר ז"ל, הזמרת שרון לוי (זוכת מקום רא..

מעבדה לחקר הקול האנושי - ויקטוריה חנה [קריית ענבים]
ויקטוריה חנה, אמנית קול בינלאומית הזוכה להצלחה רבה ברחבי העולם. בין השאר הופיעה בניו-יורק, מונגוליה, יפן, מקסיקו... במרכז עבודתה חקר קול ושפה, דרך טקסטים מהעברית הע..
המרכז העירוני למוסיקה על שם אלפרט [ירושלים]
במרכז המוסיקה מתקיימים שיעורי פיתוח קול פרטניים ע"י מורים לפיתוח קול בוגרי האקדמיה. אנסמבלים קוליים לילדים ובני נוער בסגנונות מוסיקאליים מגוונים המהווים אנסמבלים יי..
מורה למשחק [ירושלים]
שחקנית מקצועית תלמד אותך את מה שאתה רוצה לדעת על תאטרון,עמידה על במה,אומנות הדמויות,אומנות האילתור,ובעיקר-איך ליהנות מהכישרון שלך. הכל ברוח טובה ,מתוך נאמנות לעולמך ..
פיתוח קול - מיכל לוטן [ירושלים]
מיכל לוטן - זמרת וגיטריסטית, מופיעה ומנגנת עם הרכבי ג'אז ומוזיקה קלה כבר מספר שנים. למדה ברימון ובמכללת הד. למדה פיתוח קול אצל רובין קפסוטו ודפנה כהן ליכט, למדה פ..
פיתוח קול [מודיעין]
בשיעורי פיתוח הקול התלמידים לומדים טכניקות שירה מגוונות, נשימה נכונה ושליטה טבעית ונוחה בקול. . בסטודיו "פנטזיה" נלמדים נכסי צאן ברזל של המוסיקה: עקרונות המעקב אחר ..
ללמוד לשיר עם קשב לקול כולך [ירושלים]
ללמוד לשיר, לגלות את האפשרויות הטמונות בקולך הטבעי בדרך המפתחת קשב, מודעות והתפתחות אישית. האם אנחנו מאפשרים לצליל מרחב מחיה פנימי שבו הוא יכול להדהד? האם יש חסימות ..
ריקי גיא, זמרת אופרה מקצועית - שיעורי פיתוח קול [ירושלים]
שיעורי פיתוח קול ודיקציה, הכנה לאודישנים למתחילים ולמתקדמים ממורה וזמרת מקצועית, בעלת קריירה בינלאומית בתחום האופרה. בוגרת האקדמיה למוסיקה ולמחול ע"ש רובין בירושלים...
פיתוח קול - שירה ביתן [ירושלים]
ללמוד לשיר זה בעצם ללמוד את עצמך, לחקור ולגלות כיצד הגוף יכל לבטא בצורה הכי טובה את מה שהנפש רוצה לומר. לשיר זה כמו לפתוח צוהר אל תוך עולם פנימי, מרגש וסוער. דרך עבו..
הכל על הקול-סדנה מרוכזת לשימוש נכון בקול ובדיבור [קריית ענבים]
מיועדת למורים, מדריכים, מרצים, אנשי במה, ולכל מי שקולו חשוב לו. אנשים רבים, אשר דרישות עבודתם גורמות לעומס רב על קולם (מול קהל, במרחבים גדולים או פתוחים, בסביבה רעשנ..
שירה גרין - פיתוח קול [מודיעין]
בעלת תאר ראשון בפיתוח קול, בעלת תאר ראשון בהכשרת מורים בעלת תאר שני בפיתוח מיומנויות במה. ACADEMIC H.D.C BERLIN אקדמיה ע"ש רובין י"ם. שיטה שמשלבת גוף, נפש, קוגניציה..
פיתוח קול הכנה לאודישנים ולכל בית ספר למוסיקה [ירושלים]
פיתוח קול ע"י זמרת מקצועית אמנית קול כותבת ומלחינה בעלת אולפן הקלטות בוגרת האקדמיה למוסיקה ע"ש רובין. מתמחה בשלל סגנונות המוסיקה בינהם קלאסי גאז בלוז רוק ומזרחי. בשי..
נבנה ונפתח את קולך מהבסיס! [ירושלים]
באווירה נעימה ומקצועית, נעשה עבודה יסודית אשר תכלול הכרה ובנייה של הכלי המוסיקלי - הקול שלך. עבודה על מערכת הנשימה ותמיכה גופנית לצליל, בניית טכניקה שבה ההפקה ק..
סדנת קול יכול [ירושלים]
סדנת "הקול הוא הכל" עובדת על השימוש הנכון בקול. בסדנה נעבוד על נשימה, יציבה וקול, תנועה וקול וכן על הקול החיצוני והקול הפנימי כאחד. נכיר את היכולות השונות של קולנו, ..
פיתוח קול [ירושלים]
שיעורי פיתוח קול למנעד רחב של צרכים ותלמידים: - מוסיקה קלאסית, - מוסיקה קלה, - הכנה לבחינות לתלמידי בית ספר, - לזמרי מקהלה וחבורות זמר.
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*