מוסיקה לפעוטות - מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות

 איפה אני 
סנן לפי: בחירה מרובה

  בחירה מרובה

גילאים    (1)
  (15)
  (9)
  (2)
  (4)
הצטרפו למועדון הלקוחות של חוגל קבלו המלצות, אטרקציות והטבות ישירות למייל!

מוסיקה לפעוטות

- נמצאו 19 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2

הבא

מרכז המוסיקה כץ- לימוד בכלי נגינה למבוגרים בבקרים

מרכז המוסיקה כץ- לימוד בכלי נגינה למבוגרי... [אשקלון]

מוזיקה היא הכל, היא נותנת כנפיים לשכל, נפש לייקום, מעוף לדימיון, קסם לעצבות, חיים להכל... בואו להעניק לילדיכם חינוך מוזיקלי.

מרכז המוסיקה כץ- מוסיקה לגיל הרך

מרכז המוסיקה כץ- מוסיקה לגיל הרך [גן יבנה]

מוזיקה היא הכל, היא נותנת כנפיים לשכל, נפש לייקום, מעוף לדימיון, קסם לעצבות, חיים להכל... בואו להעניק לילדיכם חינוך מוזיקלי.
תנועה ריתמוזיקה וג'ימבורי לילדים ולגיל הרך- אידה נתן

תנועה ריתמוזיקה וג'ימבורי לילדים ולגיל ה... [ירושלים]

שמי אידה ואני מפעילה במוזיקה וג'ימבוריסטית בגני ילדים, מעונות יום ומשפחתונים וכן עורכת מסיבות וימי הולדת. אני בונה פעילות בהתאם להתפתחות הקוגנטיבית והמוטורית של הי..
מעגל משפחתי - מוסיקה לטף [הוד השרון]
תוכנית מוסיקלית הכוללת פיתוח השמיעה המוסיקלית והיכולת הקולית ככלי ביטוי‚ תוך התנסות בנגינה‚ תנועה‚ סיפור ומשחק. בהדרכת מיכל (מיקי) חפר‚ M.A בחינוך מוסיקלי‚ דוקטורנט..
YAMAHA בית ספר למוסיקה- שיטת Junior Music Cours [תל אביב]
גולת הכותרת של שיטת ימאהה - קורס jmc- junior music course לימוד מוסיקה לגיל הרך בשיטה מהנה, המתאימה לכל ילד ובתוכנית הבנויה במיוחד כדי להפוך את הילדים ליוצרים בעתיד...
Music Home חוג מוסיקה ותנועה לגיל הרך [ראשון לציון]
שיעורי מוזיקה ותנועה לגילאי 3 עד 6 בהם מאזינים, מקישים, רוקדים, נהנים ותוך כך לומדים מושגים מעולם המוזיקה ומפתחים יכולות נגינה. השיעורים מועברים על ידי מדריכה, באולפ..
גן ללא גן [כפר סבא]
ללכת לגן בלי לעזוב את אמא. פעילות של 3 שעות בליווי גננת ובקבוצה קבועה. בשילוב מפגשונים קצרים של מוסיקה ויצירה.
קצב בענן - מוסיקה לקטנטנים [הרצליה]
מפגשי "קצב בענן" משלבים שירים ודקלומים בליווי גיטרה, ריקודים עם ההורים, שירי אצבעות, נגינה בכלים ובמקצבים שונים ומשחק עם אביזרים (נוצות, מטפחות ועוד). המפגשים המהנים..
מוסיקט עם יעלי [חולון]
יעל גזית שקד מורה לריתמוסיקה בגני הילדים, מעבירה הנחיית הורים וילדים חגיגות ומסיבות וריתמיקה על בסיס שבועי בגנים. יעל מעבירה השתלמויות עם חומרים מקוריים למורים וגננו..
מוסיקה בתנועה [נס ציונה]
צליל לטף -מפגשים מוסיקליים תנועתיים משותפים להורה וילד בהם נחשף לעולם הקסום של המוסיקה על כל פניה.שעה של משחק,שירה,דקלום,ריקוד ונגינה בכלי נגינה שונים על רקע מוסיקה ..
קורס מוזיקה לקטנטנים באנגלית [רמת השרון]
קורס מוזיקה לקטנים באנגלית לגילאי: 10 חודשים-שנתיים ושנתיים-שלוש שנים. פעילות מוזיקלית- אינטראקטיבית-הורה ילד, המשלבת מוזיקה חיה ודקלומים, שמוש באביזרים שונים תו..
חוג ''קסם הצליל'' מוזיקה ותנועה להורים וילדים [תל אביב]
נפתח במרכז "מ.מ.ש'' משחקיה וחוג מוזיקה ותנועה, לתינוקות מגיל חצי שנה עד גיל שלוש. המפגש מתחיל בשעה 10:30. נשמח לפגוש אתכם... ---------------------------------------..
מוסיקה לפעוטות [כפר סבא]
חוג קבוע לגילאי זחילה עד 3 של פעילות מוסיקה ותנועה קבוצתית. בהדרכת מדריכה מנוסה בעבודה עם תינוקות וילדים בשיטת חמ"ל - חינוך מוסיקלי לטף. מפגשים שבועיים של 45 דקות.
המעגל השר [כפר סבא]
מוסיקה וסיפורונים לקטנטנים, לגילאי זחילה עד שנתיים וחצי. החוג חושף את הילד לעולם המוסיקה, למקצבים ולכלי הנגינה ומהווה חווייה אדירה שממשיכה גם בבית באמבטיה.
פזמונאית ומלחינה, מורה לריתימיקה ושעת סיפור [רעננה]
חוג ריתמוסיקה בגני ילדים לכל קבוצות הגיל, ושעת סיפור: ספר שלי " שולה מכשפולה". בשיעורי המוסיקה, נעסוק בנושאים מוסיקאלים וחוץ מוסיקאלים, נלמד שירים דקלומים ויצירות, נ..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*